Аналіз настрою ринку Форекс

Категорія: Трейдінг Опубліковано: Четвер, 08 лютого 2018

Аналіз настрою ринку

Давайте поговоримо про те, що таке настрої ринку форекс. Раніше ми говорили, що ціна теоретично повинна відображати всю доступну інформацію про ринок, але, на жаль, трейдери, прекрасно розуміємо, що не все так просто.

Ринки не можуть відображати всю інформацію, тому що в цьому випадку всі трейдери будуть діяти однаково. Але ми-то розуміємо, що все працює не так. У кожного трейдера є своя власна думка і пояснення того, чому ринок веде себе так, а не інакше. Ринок, так само як Facebook – складається із сотень мільйонів користувачів, яким всіма способами намагаються надіслати спам.

Залишаючись осторонь ринок представляє з себе те, як щодо нього налаштовані всі трейдери. Думки кожного трейдера, виражені через будь-яку позицію, і складають настрій ринку.

Проблема полягає в тому, що ви як трейдер можете бути на 100 відсотків впевнені, що ринок повинен рости, але ви не зможете рухати ринок на свою користь. Якщо у більшості трейдерів ведмежий настрій - ринок буде знижуватися, і з цим нічого не поробиш.

Аналіз настрою

Як трейдер, ви повинні прийняти це до уваги. Звичайно, у вас повинна бути своя думка щодо того, як налаштований ринок, на зростання або спад. Звичайно, вам вирішувати, включати чи ні настрої ринку прийняття торгових рішень і в свою торгівельну стратегію, але якщо ви вирішили ігнорувати настрій ринку форекс, знайте – це більше мінус, ніж плюс.

Можливість виміряти настрій ринку, стане дуже важливим інструментом, у вашому торговому арсеналі. Пізніше ми навчимо вас, як аналізувати ринкові настрої, і як використовувати їх у своїх інтересах.

Читати далі - Фундаментальний чи технічний аналіз?

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!