Тіла японських свічок

Категорія: Трейдінг Опубліковано: Субота, 10 лютого 2018

Тіла японських свічок

В цій статті розглянемо тіла японських свічок і що означають розміри їх тіл.

Свічки з довгим тілом означають, що на ринку є сильний форекс тренд. Чим довше тіло свічки, тим активніше продавці або покупці і тим краще вони контролюють ринок.

Короткі тіла означають, що на ринку затишшя. І бики і ведмеді ведуть себе спокійно. На мові форекс, бики – покупці, а ведмеді – продавці.

Довгі свічки проти коротких

Довгі білі свічки означають високу активність покупців. Чим довше біла свічка, тим вище ціна закриття розташовується відносно ціни відкриття. Це означає, що ціна, безумовно, зросла, і покупці були агресивні. Іншими словами, бики надрали ведмедям дупу!

Довгі чорні свічки говорять про високу активність продавців. Чим довше чорна свічка, тим нижче ціна закриття щодо ціни відкриття. Це означає, що ціна з моменту відкриття сильно впала з-за агресії покупців. Ведмеді надавали бикам по рогах!

Таємничі тіні свічок

Вища точка верхньої тіні відображає значення максимальної ціни сесії, а найнижча точка нижньої тіні – мінімальну ціну. Довгі тіні говорять про те, що ціна протягом сесії йшла від ціни відкриття і закриття досить далеко. Короткі тіні – ознака того, що ціна трималася поблизу від цін відкриття та закриття.

Свічка з довгою верхньою тінню і короткою нижньою показує, що в даний період часу на ринку домінували покупці. Вони піднімали ціну вище і вище, але в якийсь момент в гру активно вступили продавці, і до закриття ціна практично збігалася з ціною відкриття.

Якщо нижня тінь свічки довга, а верхня – коротка, то справи йшли навпаки: продавці різко штовхнули ціну вниз, але покупці не дали їй впасти, і ціна закриття в підсумку знову виявилася не надто відрізняється від ціни відкриття.

Читайте далі - Основні свічкові моделі: Доджі, Марібозу, Вовчок

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!