Двосвічкові моделі японських свічок

Категорія: Трейдінг Опубліковано: Субота, 10 лютого 2018

Двосвічкові моделі японських свічок

В цій статті, шановні читачі ITstatti.in.ua, ми розглянемо двосвічкові моделі японських свічок - бичаче поглинання, ведмежье та пінцет.

Бичаче поглинання або ведмежье поглинання

Бичаче поглинання або ведмежье поглинання

Бичаче поглинання – це розворотна модель, яка складається з двох свічок, і яка сигналізує про можливу різкої зміни тенденції. Бичаче поглинання формується тоді, коли ведмежа свічка різко змінюється великою підвищувальної свічкою. Ця друга свічка як би охоплює першу. Бичаче поглинання показує силу биків, які розминаються перед зміною тенденції на висхідну. З іншого боку, ведмеже - є повною протилежністю бичачого поглинання. Воно формується, коли підвищувальна свічка різко змінюється ведмежою свічкою, яка повністю охоплює її. Це говорить про те, що продавці пересилили покупців, і можливе формування спадного руху.

Пінцет

Пінцет – це ще одна дуже поширена парна модель розвороту. Вона формується після сильного висхідного або спадного руху, підказуючи трейдерам, що скоро відбудеться розворот. Подивіться, як виглядає ця модель і зверніть увагу, як вона схожа на пінцет. Дивно!

Пінцет

Основні особливості моделі:

  • Колір першої свічки повинен збігатися з трендом. Якщо тренд висхідний, то перша свічка повинна бути білою.
  • Друга свічка повинна бути протилежна тренду. Якщо тренд зростає, то друга свічка повинна бути ведмежою або чорної.
  • Тіні свічок повинні бути однакового розміру. У верхнього пінцета повинні бути однакові верхні тіні, у нижнього пінцета – нижні.

Читайте далі - Трьохсвічкові моделі японських свічок: ранкова і вечірня зірка та інші

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!