Стохастик - індикатор Форекс

Категорія: Трейдінг Останнє оновлення: Неділя, 25 лютого 2018

Стохастик

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Стохастик (stochastic) це ще один індикатор, який може допомогти вам визначити закінчення форекс тренду.

За визначенням, індикатор стохастик є осцилятором, який визначає стан перекупленності і перепроданності на ринку. Індикатор складається з двох ліній, одна з яких швидка, а інша повільна. 

Індикатор стохастик опис

Стохастик

Як торгувати за допомогою стохастика

Як ми говорили раніше, стохастик говорить нам, коли ринок перекуплений, а коли перепроданий. Стохастик змінюється від 0 до 100. Коли лінії стохастика знаходяться вище рівня 80 це означає, що ринок перекуплений. Коли стохастик знаходиться нижче рівня 20, це говорить про те, що ринок перепроданий. Як показує досвід, коли ринок перекуплений – потрібно продавати, а коли ринок перепроданий – потрібно купувати.

Подивіться на графік вище, ви бачите, що стохастик показує перекупленість. Яке припущення ви можете зробити про подальший рух ціни?

Якщо ви сказали, що ціна буде знижуватися, то ви були абсолютно праві! Оскільки ринок був перекуплений, то розворот ціни вниз був дуже вірогідний, що власне і сталося.

У даному уроці ми розібрали основи роботи зі стохастиком. Багато трейдерів використовують стохастик абсолютно по-різному, але ви повинні пам'ятати, що основна мета даного індикатора – це визначення стану перекупленності і перепроданності, які постійно виникають на ринку. Ви будете довго експериментувати зі стохастиком, для того, щоб він відповідав вашому торговому стилю. ОК, давайте підемо далі і розберемо RSI.

Читайте далі - Індикатор RSI

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!

Вся інформація на сайті носить інформаційний характер і не є вказівкою до дії. Всі права захищені, інтернет-блог ITstatti.in.ua © 2016-2019 р. (18+)
Передрук матеріалів дозволений тільки із зазначенням активного посилання.