Індикатор RSI

Категорія: Трейдінг Опубліковано: Неділя, 25 лютого 2018

Індикатор RSI

Relative Strength Index (RSI) індикатор, схожий на стохастик в тому сенсі, що він ідентифікує перекупленість і перепроданность на ринку.

Він також змінюється в діапазоні від 0 до 100. Як правило, якщо лінія індикатора RSI знаходиться нижче 30, то це говорить про перепроданість, в той час як значення вище 70 говорять про перекупленність.

Індикатор Relative Strength Index

 Індикатор RSI

Як торгувати за допомогою індикатора Relative Strength Index

Торгувати за допомогою індикатора Relative Strength Index можна абсолютно точно так само, як і з допомогою Stochastic Oscillator. Ми можемо використовувати цей індикатор для визначення потенційних вершин і підстав, залежно від того, перекуплений ринок або перепроданий.

Давайте подивимося на приклад нижче.

EUR/USD знижувався весь тиждень і впав практично на 500 пунктів протягом 2 тижнів. 9 січня ЄВРО торгувався нижче рівня 1.2900. Однак, індикатор RSI знизився нижче 30 і говорив про те, що на ринку практично не залишилося продавців і, можливо, рух закінчився. Далі ціна розвернулася і ЄВРО зростав протягом наступних кількох тижнів.

Як визначати тренд за допомогою індикатора Relative Strength Index?

Індикатор Relative Strength Index індикатор є дуже популярним серед трейдерів, тому що його можна використовувати для визначення тренду. Якщо ви думаєте, що спостерігаєте формування нового тренда, киньте побіжний погляд на індикатор Relative Strength Index і подивіться чи він знаходиться вище рівня 50 або нижче. Якщо ви припускаєте, що новий тренд є висхідним, тоді Relative Strength Index повинен знаходиться вище рівня 50. Якщо ж навпаки, ви розглядаєте тенденцію до пониження, то переконайтеся, що Relative Strength Index індикатор знаходиться нижче рівня 50.

Індикатор Relative Strength Index ефективність перевірена часом

На початку графіка видно, що почала формуватися спадна тенденція. Щоб не нарватися на помилковий сигнал, ми можемо почекати, поки індикатор Relative Strength Index не підтвердить наші припущення і не перетинає рівень 50 зверху вниз. Оскільки, Relative Strength Index пробив рівень 50 вниз, це послужило хорошим підтвердженням того, що спадний тренд сформований.

Читайте далі - Індикатор ADX

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!