Індикатор Ichimoku Kinko Hyo (Ішимоку)

Категорія: Трейдінг Опубліковано: Неділя, 25 лютого 2018

Індикатор Ichimoku

Ichimoku – це індикатор (індикатор Ichimoku Kinko Hyo), який вираховує швидкість зростання ціни в майбутньому і визначає майбутні області підтримки і опору.

Три в одному. Найчастіше Ichimoku Kinko Hyo використовується на парах з JPY. У перекладі з японського, «ішимоку» означає «погляд», «кінко» - «рівновага», а «хайо» - графік. Отже, «погляд на графік рівноваги». І як це розуміти?

Індикатор Ішимоку

Індикатор Ichimoku

Кіджун Сен (синя лінія) – вона ж стандартна або базова лінія. Середнє арифметичне значення мінімальної та максимальної ціни за останні 26 періодів.

Тенкан Сен (червона лінія) – «лінія повороту». Середнє арифметичне мінімальної та максимальної ціни за останні 9 періодів.

Чинкоу Спан (зелена лінія) – «лінія затримки». Вона являє ціну закриття поточної свічки, яка зрушена назад на 26 періодів.

Сенкоу Спан (помаранчеві лінії) – перша Сенкоу – це середнє між Тенкан Сен і Кіджун Сен, перенесене на 26 періодів вперед. Друга Сенкоу – середнє арифметичне між максимальною і мінімальною ціною за останні 52 періоду, перенесене на 26 періодів вперед.

Як торгувати, використовуючи індикатор Ichimoku Kinko Hyo

Давайте поглянемо на Сенкоу Спан. Якщо ціна вище Сенкоу Спан, то перша лінія служить першим рівнем підтримки, а друга – другим. Якщо ціна нижче Чинкоу Спан, нижня лінія служить першим рівнем опору, а друга – другим. Зрозуміло? З допомогою лінії Кіджун Сен можна передбачити рух ціни.

Якщо ціна вище синьої лінії, вона напевно продовжить підніматися, а якщо нижче – падати. Тенкан Сен – індикатор наявності тренда на форекс. Якщо червона лінія йде вгору або вниз, то на ринку є тренд, а якщо йде горизонтально – ринок консолідувався. І, нарешті, якщо Чинкоу Спан, зелена лінія, що перетинає графік ціни знизу вгору, то це сигнал на покупку. Якщо ж зелена лінія перетинає графік ціни згори вниз, це сигнал на продаж.

Зверніть увагу на графік нижче, щоб розібратися з сигналами індикатора Ichimoku.

Звичайно, індикатор Ішимоку виглядає заплутаним, але зате він одночасно включає в себе рівні підтримки і опору, осцилятори, індикатори тренда! Ми вже розповіли вам про цілу купу індикаторів. Давайте спробуємо звести всю інформацію в єдине ціле...

Читайте далі - Як користуватися поєднуючи індикатори?

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!