Трендові індикатори Форекс

Категорія: Трейдінг Опубліковано: П'ятниця, 23 березня 2018

Трендові індикатори Форекс

Так, як же нам визначити тренд? З минулих уроків ми знаємо, що основними трендовими індикаторами, які визначають напрям тенденції є MACD і ковзні середні.

Ці індикатори можуть визначити тренд, як тільки ми їх встановили на графік, але роблять вони це з невеликою затримкою. Сильною стороною трендових індикаторів форекс є те, що при їх використанні ми будемо менше помилятися і потрапляти в пастку помилкових сигналів.

Трендові індикатори Форекс

На денний графік GBP/USD ми помістили 5 ЕМА (синя) і 10 ЕМА (червона), а також індикатор MACD. В районі 15 вересня, коротка середня перетнула довгу, давши таким чином сигнал на продаж по фунту. У цей же самий час гістограма MACD припинила сигнальну лінію зверху вниз і також дала сигнал на продаж. Якби ви відкрили коротку позицію в цей момент, то у вас була б можливість насолодитися подальшим зниженням. Пізніше ми могли бачити ще кілька сигналів з ковзними середніми та MACD, один на купівлю і один на продаж. Як ви можете бачити, ці сигнали теж виявилися досить прибутковими. Наступні за ними спочатку висхідний, а потім спадний тренди могли принести значний прибуток.

Але індикатори трендових ліній можуть іноді давати і помилкові сигнали. Давайте розглянемо графік нижче.

Трендові індикатори Форекс

На початку червня по фунту MACD дав кілька сигналів на продаж, в той час як ковзні середні мовчали і не давали ніяких сигналів взагалі. Якщо б ми відкривали короткі позиції в цей час, то нас би чекали кілька збиткових угод, тому що ціна продовжила висхідний тренд.

Читайте далі - Осцилятори чи трендові індикатори?

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!