Випереджаючі або трендові індикатори. Що краще?

Категорія: Трейдінг Опубліковано: П'ятниця, 23 березня 2018

Випереджаючі або трендові індикатори

Ми вивчили велику кількість інструментів, які можуть допомогти вам в аналізі потенційних трендів і торгівельних діапазонів, а також пов'язані з ними торгові можливості. 

У цьому уроці ми постараємося зробити використання даних індикаторів більш простим для вас. Ми хочемо, щоб ви зрозуміли основні переваги та недоліки випереджальних індикаторів і трендових, і таким чином вам буде набагато зрозуміліше, який з них вам підходить, а який ні.

Спочатку давайте обговоримо деякі поняття. Принципово існує два типи індикаторів: випереджаючі і запізнілі (трендові).

Випереджаючий індикатор дає сигнал перед початком нового тренда або розвороту. Трендовий індикатор дає сигнал вже після того, як тренд або розворот розпочався і він повідомляє вам - «Гей, друже, тренд вже почався. Не прогав свій шанс!» Ви, мабуть, подумали, «Здорово, випереджальні індикатори зроблять мене багатим», так як ви будете отримувати прибуток від нового тренда, увійшовши до нього в самому початку.

Тут ви праві! Ви б «ловили» весь тренд з самого початку, якщо б випереджаючі індикатори завжди давали правильні сигнали. Але, на жаль, так не буде. При використанні випереджальних індикаторів, ви зіткнетеся з великою кількістю помилкових сигналів, які будуть вводити вас в оману.

Основною перевагою запізнілих індикаторів є те, що вони менш схильні давати помилкові сигнали. Трендові індикатори дають сигнали тільки тоді, коли ціни ясно формують тренд або розворот. Платою за точність, в даному випадку, є вхід в позицію з деяким запізненням.

З іншого боку, найбільший прибуток отримується при вході у позицію на перших двох свічках розвороту і при використанні запізнілих індикаторів, ви ризикуєте пропустити левову частку прибутку.

Нам необхідно класифікувати всі наші технічні індикатори форекс випереджаючі в одну з двох категорій – це основна мета даного рівня:

  • Випереджальні індикатори або осцилятори
  • Запізнілі індикатори або моментум-індикатори

Так як деякі індикатори з цих груп будуть у чомусь схожі один на одного, більш імовірно, що вони будуть перебувати у протиріччі одне з одним. Ми не хочемо сказати, що треба користуватися виключно одним з двох видів цих індикаторів, але ми хочемо, щоб ви знали потенційні пастки, які приховує кожен з цих індикаторів.

Читайте далі - AROON індикатор

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!