Патерни Форекс що це таке?

Категорія: Трейдінг Опубліковано: П'ятниця, 23 березня 2018

Патерни Форекс

До теперішнього часу ви накопичили серйозний арсенал трейдерської зброї, за допомогою якої ви зможете битися з ринком. У наступних уроках, ми дамо вам ще одну трейдерську зброю: графічні патерни форекс.

Графічні патерни можна порівняти з міношукачем, тому що, як тільки ви вивчете їх, ви зможете ідентифікувати «вибухи» на графіках ще до того, як вони відбудуться. І, звичайно, в потенціалі ці знання можуть принести істотний прибуток.

У цих уроках ми покажемо вам, як влаштовані ці цінові патерни форекс, їх загальну схему та умови формування. Якщо правильно розпізнати один з цих патернів, то в подальшому ми побачимо вибухові зміни цін обраної валютної пари. Наша основна мета – це визначити великі руху цін до того, як вони відбудуться. Сподіваємося, що ви розумієте для чого нам це? Звичайно, ми хочемо осідлати цей сильний рух і як слід заробити на ньому. Але проявіть трохи терпіння! Не все відразу.

Патерни на форекс, які формуються на графіку, допоможуть нам визначити умови, де ринок готовий спалахнути. Ці моделі можуть підказати нам, чи буде ціна рухатися в обраному напрямку або буде консолідуватися, а може і розвернутися. Також ми розробимо кілька торгових стратегій для торгівлі за допомогою цих патернів. Ну і звичайно ж, ми підготуємо для вас невелику шпаргалку, щоб ви могли пам'ятати всі ці паттерни і стратегії.

Ось список патернів, які ми будемо вивчати:

  • Подвійна вершина і подвійне дно
  • Голова – плечі і перевернута голова-плечі
  • Бичачі і ведмежі трикутники
  • Прапори і вимпели
  • Трикутники (симетричні, висхідні та низхідні)

Читайте далі - Розворотні патерни: подвійне дно і подвійна вершина

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!