Вірусний маркетинг

Категорія: Інтернет маркетинг
Опубліковано: Вівторок, 27 березня 2018

Вірусний маркетинг

Вірусний маркетинг - дія на цільову аудиторію, просування товарів і послуг за рахунок і силами самої цільової аудиторії, добровільно (свідомо чи не усвідомлено) бере участь у поширенні інформації про предмет маркетингу.

Детальніше: Вірусний маркетинг

Реклама в інтернеті — ТОП-10 найефективніших видів інтернет-реклами з прикладами

Категорія: Інтернет маркетинг
Опубліковано: Середа, 24 січня 2018

Реклама в інтернеті — ТОП-10

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! У цьому випуску ми розповімо про рекламу в Інтернеті - однією з найбільш динамічно розвиваються галузей реклами і невід'ємною частиною успішного бізнесу.

Детальніше: Реклама в...

IT-сфера - що це за сфера діяльності?

Категорія: Інтернет маркетинг
Опубліковано: Четвер, 22 червня 2017

IT-сфера

IT - дуже молода сфера діяльності. Сьогодні, звичайно, IT-фахівці з нашої країни стрімко скорочують відставання від зарубіжних колег. Починають цікавитися інформаційними технологіями і пересічні громадяни. IT-сфера - що це? Люди яких професій зайняті в ній? Складна робота у сфері IT-технологій?

Детальніше: IT-сфера - що це...

ІНСТРУМЕНТИ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ: 12 АПОСТОЛІВ

Категорія: Інтернет маркетинг
Опубліковано: Четвер, 16 березня 2017

ІНСТРУМЕНТИ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Добрий день, шановні читачі! Інтернет-маркетинг. Це навіть вже не тренд. Це якесь божевілля. “Бізнес треба переводити в інтернет! Всі клієнти і гроші зараз там!". Частково, так. Але це кажуть люди, у яких 100% офлайн бізнеси і які вважають, що інтернет-маркетинг стане для них порятунком. Пам'ятаєте у Ісуса було 12 апостолів? І якщо інтернет-маркетинг можна асоціювати з ним (ну всі ж бачать у ньому месію), то 12 апостолів — це інструменти інтернет маркетингу.

Детальніше: ІНСТРУМЕНТИ...

Крауд маркетинг (Crowd marketing). Що це?

Категорія: Інтернет маркетинг
Опубліковано: Четвер, 18 серпня 2016

Крауд маркетинг

У цьому пості мова піде про досить цікавий спосіб просування, який називається crowd marketing. У перекладі з англійської crowd – це натовп. Виходячи з цього, визначення терміна можна представити наступним чином.

Детальніше: Крауд маркетинг...