Оптимізація зображень для сайту

Категорія: Просування і СЕО (SEO) Останнє оновлення: Понеділок, 19 вересня 2016
Зміст[Сховати]

Оптимізація зображень для сайту

Вітаю, друзі! SEO оптимізація зображень — це дуже важливий момент, який потрібно враховувати з самого початку ведення блогу чи сайту. Чому? Кожне зображення створює невелике навантаження на сервер. Якщо таких зображень тисячі, то серверу важко обробити запити та відбуваються збої в роботі сайту.

Потрібно оптимізувати зображення?

Зрозуміло, так. По-перше, на сьогоднішній день не всі мають високошвидкісний вихід в інтернет, по-друге, поведінкові фактори безпосередньо залежать від швидкості відповіді сервера, а, по-третє, є багато інших моментів, які потрібно враховувати при зменшенні навантаження на сервер.
Висновок: оптимізувати зображення і бажано з самого початку існування сайту.

Оптимізація зображення

Оптимізація зображення складається з 3-х стадій. Перша стадія — це зміна розмірів зображення.Тут нам знадобляться тільки навички роботи в графічному редакторі Adobe Photoshop.

Друга стадія — це уникализация. Зробити зображення унікальним можна кількома способами: додавання водяного знака, додавання написів, зміна положення окремих частин зображення, повороти і т. д. Також хорошим методом є створення шаблону для всіх зображень (рамка + написи поверх зображення)

Третя стадія — оптимізація зображення під пошукові системи. На цій стадії ми повинні завантажити зображення на сайт та заповнити усі мета-теги. Перш ніж завантажити зображення на сайт, змініть його назву. Воно повинно бути цільовим для кожної конкретної сторінки (наприклад, optimizaciya.png).

Наступним кроком буде заповнення мета-тегів. У Заголовку та В Описі потрібно вказати ключові фрази. При вставці зображення на сайт, намагайтеся оточувати його тематичним текстом.

Ще одним способом оптимізації зображенні є установка плагінів WordPress і доповнень Joomla. В інтернеті можна знайти безліч плагінів, які оптимізують зображення, зменшуючи обсяг зображень за рахунок стиснення та злиття окремих пікселів. На якість зображень оптимізація не впливає.

Читати також - Як скласти правильний robots.txt?

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «Редакція сайту».