10 корисних сервісів для копірайтера: пишемо ідеальний текст

Категорія: Створення сайтів Опубліковано: Понеділок, 04 липня 2016

10 корисних сервісів для копірайтера

Представлені ресурси допоможуть відредагувати наявний текст для сайту або створити новий. Цей список підійде як для професійних копірайтерів і web-майстрів, так і для власників інтернет-ресурсів, які самостійно наповнюють контентом свої сайти.

Перевіряємо унікальність текстуtext.ru
Простий сервіс, який покаже, не скопійована статтю з вашого сайту. Нагадаємо, щоб Яндекс вважав першоджерелом саме ваш ресурс – закріплюйте права на текст в Яндекс.Вебмастере.

Уточнюємо нудоту текстуadvego.ru/text/seo
Важливо: допустимий межа входження ключових запитів в статті – не більше 11%. В іншому випадку можна заробити фільтр за спамность.

Прибираємо з тексту «тавтології»quittance.ru/tautology.php
Повторення спільнокореневих слів виділяються в тексті помаранчевим кольором.

Позбавляємося від стоп-слівstopslov.net
Шукає слова, які не несуть смислового навантаження. Цими словами можна пожертвувати при редагуванні, щоб не «засмічувати» текст.

Розставляємо коректні знаки пунктуаціїartlebedev.ru/tools/typograf
Сервіс допоможе підготувати текст до публікації в Інтернеті: розставить правильні лапки («» – правильно, "" – неправильно), видалити зайві пробіли, замінить дефіси на тире і т. д.

Перевіряємо ключові словаmutagen.ru (рекомендуємо!)
Цей сайт визначить рівень конкуренції з вибраних ключів на основі статистики Яндекса (топ-30), а також оцінить кількість показів по точній фразі за останні 30 днів.

Генеруємо цікаві заголовкиerfa.ru
За допомогою цього популярно сервісу ви отримаєте нестандартні рекламні слогани, які можна використовувати в якості заголовків. Сайт бере за основу зазначений вами слово. Навіть якщо ідеї для слогана ви так і не знайдете, то розважитесь точно.

Виправляємо помилкиorfogrammka.ru
Перевірка правопису: орфографія, граматика, пунктуація і стилістика тексту.

Видаляємо «сміття» і «воду» glvrd.ru
Сервіс знаходить і підсвічує журналістські штампи та рекламні кліше, канцелярит, необ'єктивні оцінки та інші ознаки поганого тексту. Після перевірки і виправлення статті ви отримаєте зрозумілу інформацію, викладену лаконічною мовою.

Перевіряємо текст на читабельністьreadability.io
Допоможе визначити рівень зручності статті для читання. 

Читайте також - Десять працюючих методів SEO.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!