Заробіток для студентів в інтернеті з телефона: 100-500 грн в день

Категорія: Заробіток в інтернеті Опубліковано: Четвер, 09 лютого 2017

Все ще працюєш в офісі на дядю? На запитання дівчат «хто ти?» відповідаєш «офісний планктон»? Працюєш з понеділка по п'ятницю з 9-6 як проклятий? Не замислювався, що пробки і робота – це і є те, що називається твоїм життям. Тебе нема, ти — планктон, прикутий наручниками до чужого комп'ютера. Але працювати як проклятий і спати всі вихідні – це не єдина схема життя. Є куди більш привабливий шлях. Я знаю як осідлати хвилю удачі, взяти долю у свої руки і не рахувати копійки від плати до зарплати.

А може ти студент? І не знаешь як заробити нічого не вміючи? Тоді це для тебе - заробіток для студентів в інтернеті з телефона: 100-500 грн в день! Для цого потрібен телефон з камерою та бажання заробляти. 

Тоді слухаємо... Для просування сайтів зараз виникло багато методів - писати статті (СЕО копірайтинг) (на ньому також можно непогано заробляти, якщо вмієш писати), закупати ссилки для збільшення трасту свого сайту, та останнім часом велику роль відіграють поведінкові фактори, за накрутку яких вебмастера та оптимізатори готові платити біржам чималу сумму. Ось тут одна з бірж рунета (Юзератор) і придумала данну маніпуляцію на якій нам, пересічним громадянам, можна заробити чималу сумму маючи всього камеру на телефоні на вміння розмовляти з людьми. 

Якщо в декількох словах, що потрібно виконувати в завданні:

  1. Підійти до незнайомої людини і попросіть відкрити сайт через його мобільний телефон/планшет/ноутбук : Яндекс(yandex.ru).
  2. У рядку пошуку ввести "запит який буде в завданні". Зафіксуйте це на відео. Натиснути кнопку "Знайти"
  3. Знайти домен сайту з завдання у видачі пошукової системи. Зафіксувати позицію сайту і сторінку пошукової видачі на відео.
  4. Перейти на просуваємий сайт. Даний крок, також повинен бути відображений на відео.
  5. Попросити співрозмовника відвідати не менше 3 сторінок сайту за тематикою ресурсу на проміжку не менш ніж 2 хвилини. Попросити оцінити якість сайту.
  6. Прикріпити всі відео докази виконання у форму нижче. Натиснути кнопку "Завершити".

Ось і все!!! За 5 хв можна заробити 30 руб за одне завдання, або приблизно 15 грн. 

За один час можна виконувати близько 5-10 завдань, а це 300 руб, обож 150 грн.

За 4 години роботи можна отримувати 500 грн! 

В місяць заробляти можна чималу сумму для України. 

І все це без обману, але варто пам'ятати - щоб отримати гроші треба виконувати все строго по завданню і одне завдання можно виконати у незнайомця лише раз! 

Зареєструватися можно на сайті СЕопікап ось по цій ссилці - https://itstatti.seopickup.ru

 

Більш детально можно подивитися на відео:

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!