Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Скільки знадобиться часу, щоб стати успішним трейдером?

Останнє оновлення: Вівторок, 09 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Скільки знадобиться часу, щоб стати успішним трейдером

Скільки вам може знадобиться часу, щоб стати успішним трейдером? Для повного освоєння торгівлі на форекс вам буде потрібно приблизно 2-3 роки. Яким може бути цей шлях і яких помилок припускаються трейдери-початківці - читайте в сьогоднішній статті.

Поширені помилки, яких припускаються трейдери-початківці

Поширені помилки, яких припускаються трейдери-початківці

Відсутність торгового плану

Багато трейдерів відкладають створення торгового плану, що є критичною помилкою.

Не ведуть торговий журнал

Часто трейдери-початківці не ведуть торгового журналу або ж не регулярно його оновлюють. Торговий журнал має величезне значення, тому що він допомагає вам виявити і виправити ваші помилки в трейдингу. Якщо ви хочете збільшити прибутковість своєї торгівлі, обов'язково ведіть торговий журнал.

Занадто покладаються на індикатори

Трейдери-початківці занадто покладаються на індикатори і торгові системи, засновані на індикаторах. Це призводить до того, що вони не звертають увагу на сам рух ціни і не беруть до уваги загальний ринковий контекст. Часто індикатори перестають працювати, коли торгові умови на ринку змінюються.

Витрачають гроші на інфо-курси, роботів та радників

У світі трейдингу безліч шахраїв. Трейдери-початківці часто довіряються неправдивим обіцянкам і віддають свої гроші на інфо-курси, роботи або радники, які не становлять жодної цінності. Тому не ведіться на маркетингові виверти і не купуйте всякий мотлох.

Торгують на демо-рахунку занадто довго

Демо-трейдинг може створити помилкове відчуття майстерності. Однак угоди на демо не несуть такого ж психологічного тиску, як угоди на реальному рахунку. Тож не відкладайте перехід на реальну торгівлю на занадто довгий термін. У трейдингу на справжні гроші все зовсім по-іншому.

Яким може бути шлях трейдера до прибуткової торгівлі?

Яким може бути шлях трейдера до прибуткової торгівлі?

0-6 місяців: час, викинутий даремно

Середня прибутковість: -11%.

Цей період зазвичай характеризується вивченням безлічі індикаторів і спробами торгувати за їхніми сигналами. Трейдери читають безліч книг, статей і форумів. Проходять різні курси. Купують радників або ж підписуються на сигнали.

Часто після невдач у торгівлі після перших 6 місяців багато хто залишає трейдинг і розчаровується в ньому. У цей період у більшості трейдерів поки що немає свого стилю торгівлі, немає торгової стратегії і чіткого плану дій.

6-12 місяців: відсутність плану і стабільності

Середня прибутковість: -23%.

До цього часу трейдери розуміють, що вони не повинні віддавати свої гроші на всіляку дурницю. Проте досі їм не вдається знайти свій стиль торгівлі та підібрати для себе відповідну торгову стратегію. У них немає конкретного торгового плану і їхній трейдинг все ще схожий на низку експериментів.

Трейдери продовжують шукати знайти ідеальну комбінацію індикаторів та ігнорують торгівлю за прайс екшен. Ці експерименти приносять одні збитки.

12-18 місяців: трейдери не дотримуються торгового плану

Середня прибутковість: -2%.

У цей період трейдери усвідомлюють важливість торгового плану і намагаються скласти торговий план для себе. Вони розуміють, що досягти успіху в трейдингу буде не так просто, і це вимагатиме набагато більшої кількості часу, ніж вони думали спочатку. Також трейдери розуміють, що тільки вони самі можуть навчитися торгувати і що немає ніякої чарівної системи, радника або індикатора, які дали б їм змогу стабільно заробляти гроші з ринку.

У цей період вони починають намагатися застосовувати систему прайс екшен у своїй торгівлі. Але через відсутність дисципліни трейдери продовжують зазнавати збитків. Проте ці збитки вже не такі великі, як у перший рік торгівлі.

18-24 місяці: трейдери починають потроху заробляти

Середня прибутковість: +4%.

Два роки - це вже ключовий період, коли трейдери починають потроху заробляти, якщо до цього часу вони не сходять з дистанції. У них з'являється достатньо дисципліни, щоб торгувати стабільно і прибутково. Але досі трейдерам бракує глибокого і цілісного розуміння ринку. У них ще до кінця не розвинена інтуїція, і більшість їхніх угод збиткові, хоча загальний дохід уже позитивний. Хоча прибуток зовсім невеликий, але прибуток є прибуток, і це вже непогано.

24-36 місяців: стабільний прибуток

Середня прибутковість: +25%.

У період від двох до трьох років заняття трейдингом усі компоненти успішної торгівлі починають складатися воєдино. У цей час у трейдерів уже достатньо знань, дисципліни і розуміння ринку, щоб більшість їхніх угод закривалася в плюс. Вони ведуть торговий журнал і записують кожну зі своїх угод.

До цього періоду добираються небагато хто з трейдерів, тому що шлях сам по собі довгий і складний. Однак ті трейдери, які продовжували займатися трейдингом упродовж кількох років, приходять до розуміння, що торгівля насправді проста і не потрібно нічого спеціально вигадувати або винаходити.

Звичайно, ви можете скоротити цей період на 2-3 роки. Усе залежить тільки від вас. Намагайтеся не робити поширених помилок трейдерів, і все у вас обов'язково вийде.

Читайте також - Секрети трейдингу, які допоможуть вам стати успішними.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити