Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Що таке маржа на форекс? Як розрахувати показники маржі?

Останнє оновлення: П'ятниця, 12 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Що таке маржа

Маржа на форекс - це заставна частина вашого депозиту, необхідна брокеру для відкриття ваших позицій. Без забезпечення маржею ви не зможете використовувати кредитне плече, тому що ваш брокер утримує частину ваших коштів для підтримки ваших відкритих угод і покриття будь-яких можливих втрат.

Різні брокери будуть пропонувати різні розміри маржі залежно від інструменту, яким ви торгуєте.

Кожна валютна пара рухається по-різному, і це визначає, який рівень маржі буде потрібен. Якщо ви будете прагнути знаходити більш волатильні пари, щоб зловити великі рухи, маржа, необхідна для торгівлі цими валютними парами, буде більшою.

Маржа для кожного фінансового інструменту зазвичай вказується у відсотках. Наприклад, 0,50%, 1% або 5%. Зі збільшенням кредитного плеча маржа також збільшується.

Найпростіший спосіб зрозуміти поточний розмір маржі, це подивитися на поточне значення кредитного плеча. Якщо ваше плече становить 1:500, це означає, що якщо ви відкриваєте позицію на 100 000 доларів, вам буде потрібно 200 доларів застави, щоб відкрити цю угоду.

Також на підставі розміру маржі, ми можемо розрахувати максимальне кредитне плече для нашого депозиту.

Розмір маржі Максимальне кредитне плече
5% 1:20
3% 1:33
2% 1:50
1% 1:100
0.50% 1:200
0.25% 1:400
0.20% 1:500

Переконайтеся, що ви знаєте маржинальні вимоги для інструментів, якими ви торгуєте. Різні брокери будуть пропонувати різні розміри маржі.

Маржа на форекс у вашій торговій платформі

У своїй торговій платформі ви можете знайти такі показники.Показники

Баланс - це загальна сума грошей на вашому депозиті.

Прибуток (збиток) - поточні прибуток або збиток за всіма відкритими позиціями.

Кошти (Еквіті) - ваші грошові кошти, включно з прибутками та збитками за відкритими позиціями. Еквіті = баланс вашого рахунку - поточний плаваючий прибуток або збиток. Коли у вас немає жодних відкритих позицій, баланс і еквіті однакові.

Маржа (Використовувана маржа) - сума грошей, на яку відкриті наші поточні позиції. Якщо ваш баланс становить 1000$ і ви відкрили позиції на 300$, ваша використовувана маржа становить 300$.

Вільна маржа - це еквіті (кошти) без урахування використовуваної маржі. Наприклад, ваш баланс дорівнює 1000$, ви відкрили позиції з розміром маржі в 300$, поточний прибуток за вашими позиціями становить 400$. Отже еквіті (кошти) = 1000$ + 400$ = 1400$. Вільна маржа = 1400$ - 300$ = 1100$.

Рівень - це (Еквіті / Використана маржа) * 100. Цей показник важливий для нас. Брокери орієнтуються на нього, щоб визначити, чи зможете ви відкривати нові позиції, коли у вас вже відкриті поточні. У різних брокерів різні межі для рівня маржі, але ця межа зазвичай становить 100%.

Читайте також - Своп на форекс.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити