Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Найкращий час для торгівлі на форекс: коли займатися трейдингом?

Останнє оновлення: П'ятниця, 12 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Найкращий час для торгівлі

Один із ключів до успіху в трейдингу - це розуміння того, коли вам потрібно торгувати, а коли варто залишатися осторонь. Одне тільки це може мати величезне значення для ваших торгових результатів.

Найкращий час для торгівлі на форекс буде залежати від вашого стилю торгівлі, способу життя і складу особистості. Трейдери, які шукають трендові рухи, зазвичай повинні торгувати в періоди великого обсягу на ринку. Трейдери, які віддають перевагу торгівлі в консолідаціях, можуть торгувати в періоди меншого обсягу.

Давайте подивимося на особливості, характерні для часу торгівлі, і на те, як вони можуть вплинути на різних трейдерів. Редакція сайту ITstatti.in.ua також розповість, як ваш спосіб життя та особистість визначають час, у який вам найкраще буде торгувати.

Торгові сесії та торгові стилі

Торгові сесії та торгові стилі

Здебільшого у вас є три різні типи торгової сесії:

  • Азіатська сесія.
  • Лондонська сесія.
  • Нью-Йоркська сесія.

Ринок форекс працює цілодобово. З Азії до Лондона, з Лондона до Нью-Йорка і з Нью-Йорка назад в азіатську сесію.

Перше, що вам потрібно зрозуміти про те, коли найкраще торгувати, - це час, коли ринки по всьому світу відкриті. На деяких ринках обсяг торгів вищий, а на інших - нижчий. Це відбувається тому, що деякі країни є більшими фінансовими центрами, і через них проходять великі торгові обсяги.

Якщо ви подивитеся на графік вище, періоди найбільшого обсягу припадають на періоди, коли торгівля відбувається в Лондоні та Нью-Йорку. Тож якщо ви шукаєте великих рухів, вам слід торгувати під час сесій у Лондоні та Нью-Йорку. Якщо ви торгуєте під час сесій у Сіднеї та Токіо, вам буде складно заробляти гроші за допомогою стратегії, яка вимагає великих рухів для отримання прибутку.

Однак, якщо ви торгуєте за стратегією повернення до середньої або за стратегією, що ґрунтується на низькій волатильності, то сесії в Сіднеї і Токіо, як правило, є найкращим часом для торгівлі. Торгівля в Лондоні та Нью-Йорку розірве вас на шматки.

На деякі валютні пари форекс торгові сесії мають більший вплив, ніж на інші. Наприклад, EUR/USD і GBP/USD будуть відчувати підвищену активність у міру того, як Нью-Йорк набирає обертів, а Лондон все ще повністю активний.

Як правило, валютна пара має більшу ліквідність, коли відкрито хоча б один з її ринків - USD/JPY буде найбільш волатильною під час азіатської або американської сесії, але менше під час європейської сесії. EUR/JPY буде більш активною на початку європейської сесії, а EUR/USD не буде такою активною під час азіатської сесії.

Як ваш спосіб життя впливає на те, коли вам слід торгувати?

Розгляньте всі аспекти вашого способу життя.

Багато порад, які ви знайдете в інтернеті, підкажуть вам, що найкращий час для торгівлі на форекс - під час сесій у Лондоні та Нью-Йорку. І це гарна порада. Але що, якщо в цей час ви не можете торгувати? Що, якщо в цей час ви працюєте, спите або займаєтеся іншими важливими справами?

Можливо, ви зможете торгувати тільки на певних таймфреймах, таких як відкриття в Лондоні або закриття в Нью-Йорку.

Крім того, подивіться, як ваші поточні зобов'язання можуть вплинути на вашу здатність торгувати. Ви повинні працювати протягом певного періоду часу?

Якщо ви будете працювати і займатися трейдингом одночасно, ви будете неефективні і в тому, і в іншому. Тому краще зосередьтеся на чомусь одному. Торгувати на смартфоні справді складно, як би ви не думали, що це можливо.

Тож доведеться прийняти рішення. Або перейдіть у більш сприятливий часовий пояс, або змініть свій спосіб життя. Або працюйте з тим, що у вас є. Якщо ваша торгова стратегія не відповідає вашому способу життя, вам знадобиться набагато більше часу, щоб досягти успіху.

Як ваша особистість впливає на найкращі часи для торгівлі?

Нарешті, ваша особистість відіграє величезну роль у визначенні того, яка торговельна стратегія вам підходить, і, отже, коли вам потрібно торгувати.

Ви більше сова чи жайворонок? Чи, можливо, ви найбільш ефективні в денний час? Усе це важливо враховувати.

Ви повинні намагатися торгувати в той час, який відповідає вашим годинам неспання з максимальною продуктивністю. Звичайно, це не завжди можливо, але це поліпшить ваші результати.

Трейдинг у час, коли ви втомилися, - прямий шлях до катастрофи. Тож навіть якщо ви не спите певний час, це не означає, що зараз найкращий час для торгівлі.

Раніше ми думали, що вранці всі працюють найпродуктивніше. Як виявилося, це неправда. У всіх у нас є свої внутрішні ритми, які важливо враховувати.

Стиль торгівлі та таймфрейм

Ще одне важливе запитання, на яке потрібно собі відповісти: чи підходить вам краще свінг-трейдинг чи дейтрейдинг? Або, можливо, навіть позиційна торгівля чи скальпінг?

Ми радимо вам починати як позиційний або свінг-трейдер, перш ніж намагатися відразу переходити до внутрішньоденної торгівлі.

Торгівля всередині дня вимагає інтенсивної концентрації, і більшість людей не можуть сидіти кілька годин поспіль перед монітором. Або через нестачу уваги, або через зовнішні обставини. На додачу до всього, деякі трейдери занадто сильно піддаються емоціям, які виникають під час денної торгівлі.

Однак, якщо ви дуже захоплені денною торгівлею, вам слід зосередитися на ній. Але майте на увазі, що денна торгівля справді йде врозріз з тим, як влаштована більша частина нашого мозку, і зазвичай вимагає набагато більше знань і досвіду.

З іншого боку, свінг-трейдинг забезпечує більш гнучке планування, його легше тестувати на історії, а також він допускає більшу похибку. П'ять або десять пунктів не мають такого значення порівняно з денною торгівлею.

Деякі трейдери краще розпізнають трендові угоди. Іншим краще вдається торгувати проти тренду.

Ви також повинні враховувати, який тип торгівлі ви шукаєте, вибираючи час для торгівлі.

Трендові угоди зазвичай відбуваються в періоди великого обсягу. Якщо ви спробуєте увійти в періоди низького обсягу, зазвичай на ринку не буде достатньо імпульсу для створення тренда.

Угоди проти тренда зазвичай можна знайти в періоди меншого обсягу. В ідеалі вам необхідно постаратися увійти в ці угоди незадовго до того, як обсяг на ринку почне зростати. Таким чином, ви потенційно можете отримати розумний стоп-лосс і вловити динаміку трендового ринку.

Підіб'ємо підсумки

Успішний трейдинг не має універсального рецепта. Якщо хтось говорить вам, що якийсь певний час - найкращий час для торгівлі на форекс, то зазвичай це найкращий час для торгівлі тільки для них.

Немає кращого часу для торгівлі. Тільки для вас є тільки найкращий час для торгівлі.

На щастя, ринок форекс відкритий 24 години на добу 5 днів на тиждень. Це означає, що у вас є багато можливостей розробити свою торговельну стратегію і підібрати час, які ідеально підійдуть вам і вашому способу життя. Щоб зрозуміти це, потрібні деякі експерименти і час. Головне не здавайтеся!

Читайте також - Книги з трейдингу, які не втратили своєї актуальності.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити