Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як можна подолати нудьгу в трейдингу та активізувати свою торгівлю?

Останнє оновлення: П'ятниця, 05 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як можна подолати нудьгу в трейдингу

У будь-якому занятті може бути присутня нудьга. Іноді нам доводиться виконувати одноманітні та монотонні дії, які зовсім не становлять інтересу. Нудьга може бути і в трейдингу на форекс. Наприклад, ринок іноді може завмерти на одному місці протягом тривалого часу. Очевидних торгових можливостей не буде, і відкривати угоди щодня не вийде. Але якою б не була ситуація на ринку, важливо вміти з нею справлятися.

У сьогоднішній статті експерти ITstatti.in.ua поділяться з вами порадами та рекомендаціями, які допоможуть вам подолати нудьгу в трейдингу і зробити вашу торгівлю на форекс більш захоплюючою і цікавою.

Опановуйте світ трейдингу

Світ трейдингу не обмежується тільки форексом. Існує безліч інших фінансових ринків, на яких ви можете торгувати.

Наприклад, ви можете зайнятися криптовалютами. Це не означає, що ви повинні припинити займатися трейдингом на форекс. Ви так само можете перевіряти графіки валют щодня, просто тепер з новим ринком кількість торгових можливостей у вас буде набагато більшою.Опановуйте світ трейдингу

Навіть на форекс ви можете постійно тестувати нові торгові стратегії. Створіть демо-рахунок і починайте експериментувати зі своєю торгівлею.

Ви ніколи не дізнаєтеся, що для вас може бути ще цікавим, поки не почнете пробувати і шукати. Тож не сидіть на місці й постійно освоюйте нові можливості та горизонти.

Приєднуйтесь до спільноти

Одна з проблем незалежного трейдера - це ізоляція. Якщо ви займаєтеся трейдингом на самоті, вам часто немає з ким обговорити свою торгівлю, обмінятися ідеями і думками про ринок.

Однак в інтернеті існує безліч спільнот, форумів і сайтів, присвячених трейдингу, до яких ви можете приєднатися. Ізоляція і самотність неминуче приведуть вас до нудьги, особливо коли на ринку немає торгових можливостей. У цей час ви можете спілкуватися з іншими трейдерами, а також допомагати трейдерам-початківцям, даючи їм корисні поради з торгівлі.

Тим не менш вам потрібно проявляти деяку обережність, якщо ви хочете приєднатися до спільноти трейдерів. Вам завжди потрібно зберігати свою незалежність і не наслідувати думку більшості. Будьте вкрай обережні перед тим як копіювати чужі торгові стратегії. Не дозволяйте чужим думкам впливати на вашу торгівлю.

Вдосконалюйте свою торгову стратегію

Ця порада призначена для трейдерів, у яких вже є принаймні 100 угод за їхньою торговою стратегією.

Коли у вас накопичився достатній досвід прибуткової торгівлі, значить ваша торгова стратегія надзвичайно цінна й ефективна. І найчастіше вона буде унікальна для вас і вашого стилю торгівлі. Тому вам не варто покладатися на чужі поради та рекомендації. Подумайте самі, як ви можете покращити свою торгівлю і далі прогресувати в трейдингу. Експериментуйте на демо-рахунку і вдосконалюйте свою стратегію або ж знайдіть інші робочі техніки і методи торгівлі.

Єдине, на що вам потрібно звернути увагу - це не робити жодних раптових змін у вашій робочій стратегії. Тестування завжди має найважливіше значення для будь-яких можливих змін. Спочатку важливо отримати достатню кількість даних для аналізу, і тільки потім вже щось змінювати.

Відпочиньте

Зрештою, сам процес трейдингу може набриднути. Можливо, ви постійно зазнаєте збитків і починаєте відчувати розчарування від своєї торгівлі та власних невдач. Це часта проблема трейдерів, але ви не повинні піддаватися негативним емоціям і депресії. Збитки в торгівлі - це нормально і потрібно завжди бути до них готовим. Періоди просадок трапляються у всіх трейдерів, і навіть після 10 збиткових угод поспіль не варто опускати руки.

Спробуйте на деякий час залишити торгівлю. Зробіть перерву і відпочиньте від трейдингу. Знайдіть собі інше заняття, яке приносить вам задоволення. Наприклад, нам подобається ходити до тренажерного залу і займатися з залізом. Це очищає наш розум, і коли ми займаємося, ми не думаємо про торгівлю. Вам обов'язково потрібно знайти для себе альтернативне заняття крім трейдингу, яке дасть вам змогу відволікатися від торгівлі. Подумайте про те, що може бути для вас цікавим.

Робоча мотивація - ваш шлях до успіху

Робоча мотивація - ваш шлях до успіху

Робоча мотивація необхідна для підтримання тонусу і сили, які зі свого боку можуть істотно збільшити нашу продуктивність. Але як знайти ту саму мотивацію?

Все просто. Постарайтеся згадати той ентузіазм, з яким бралися за поточну справу. З огляду на те, що більша частина тих, хто читає цю статтю, є трейдерами, ми будемо пояснювати на прикладі трейдингу.

Що на перших порах змушувало вас читати тонни літератури і переглядати безліч форумів про торгівлю, закінчувати торгові школи і вдосконалювати свої навички? Гроші, автомобілі, кохана дівчина, вільне розпорядження своїм часом?

Саме те, що спонукало вас до дії, буде робочою мотивацією. Нам тільки потрібно постаратися збудити в собі ті почуття, ті бажання й емоції, які наштовхнули нас на це.

Якщо вам вдалося згадати, вітаємо, тепер ви вже будете непогано мотивовані, щоб продовжити працювати над собою, але якщо ні, тоді пропонуємо вам такий спосіб.

Сядьте в крісло так, як вам зручно, перед цим зробіть собі філіжанку кави або чаю, розслабтеся, увімкніть вашу улюблену пісню, вона має бути саме улюбленою. Далі, заплющте очі й не напружуйте свій мозок, через 30 секунд ви почнете бачити себе таким, яким хочете бути, в голові спливуть ті речі, які ви хочете мати. Усе, що уявить ваш мозок, буде робочою мотивацією.

Тепер, справа за малим. Скачайте ті шпалери, які максимально схожі з тими образами, що виникли у вас у голові, намагайтеся раз по раз уявляти себе такою людиною, якою ви прагнете бути, це все поверне вас на правильний шлях.

Маючи таку мотивацію, не зволікайте, починайте працювати, так ви її тільки посилите. Прочитайте заново статті на нашому сайті, проаналізуйте свою стратегію, поповніть скарбничку ваших інструментів новими індикаторами, працюйте, працюйте, працюйте. Мотивація буде підтримувати вас у важкі хвилини.

Завжди пам'ятайте: шлях до мети - як рух поїзда, розігнатися важко, але на швидкості не зупинити.

Що робити, якщо закінчилася мотивація?

Що робити, якщо закінчилася мотивація?

У всіх бувають такі моменти, коли нічого не хочеться робити, з'являється бажання просто лягти і лежати, забути про все і повернутися до колишнього життя.

На жаль, такі думки спадають на думку доволі часто і потрібно з ними боротися. Нерідко причина полягає в неправильному проведенні часу, ми витрачаємо наш вільний час на непотрібні речі.

То що ж робити, якщо закінчилася мотивація?

Зараз ми наведемо вам 5 правил, які допоможуть вам спростити ваш день і не втрачати бажання жити кращим життям:

Дізнайтеся, що є для вас головним

Спростити повсякденне життя можна виокремленням пріоритетних для вас занять і виключенням решти. Тож знайдіть час і визначте для себе 4-5 важливих захоплень, а потім подивіться, скільки часу на день ви приділяєте на реалізацію себе в обраному напрямку.

Відмовтеся від додаткових зобов'язань

Тепер, коли ви визначили для себе основні заняття, навчіться говорити "Ні" тому, що не належить до вашого списку.

Встановлюйте цілі

Щодня встановлюйте для себе 3-4 завдання, які ви маєте зробити насамперед, це допоможе сфокусувати увагу на конкретних діях і правильно розподілити час.

Не беріться за все одразу

Тут усе просто, робіть усе по черзі, не поширюйте свою концентрацію відразу на кілька завдань, це допоможе робити роботу якісно.

Робіть перерви

Людина - не робот. Тож для більшої продуктивності необхідно робити 30-ти хвилинні перерви після виконання будь-якої частини плану.

Активний трейдер - це хто?

Активний трейдер - це хто?

Давайте розберемося з поняттями "трейдер" і "інвестор", адже багато хто каже, що це одне й те саме. Насправді - це не так. Пояснюємо простими словами: інвестор - та людина, яка дивиться далеко-далеко вперед на розвиток економічної обстановки в певній країні для визначення подальшого зростання або падіння їхньої валюти. Тобто інвестор вкладає гроші на довгий термін, від 6 місяців. Трейдер - та людина, яка торгує валютою постійно, і може укладати кілька угод на день або на місяць, вона активно займається торгівлею.

Інвестор - той, хто вкладає, трейдер - той, хто купує або продає. Але ви можете сказати, що коли ви купуєте, ви вкладаєте свої кошти в економіку тієї чи іншої країни. Так, це можна розглядати і так, але це буде схоже на те, що ви купили цеглин для будівництва будинку, а завтра ви їх продали, так нічого і не побудувавши. Ось і виникає запитання: "Це був внесок, чи я просто займаюся спекуляціями?"

Сподіваємося, що у вашій голові вже почала складатися картина всієї обстановки. Так для чого ми зробили такий великий вступ?

Все дуже просто, будь-який трейдер є активним, і їх можна розділяти тільки за стилем торгівлі: агресивний, консервативний і помірний.

Агресивний трейдер - той, хто купує або продає за першої ж нагоди і не завжди дотримується правил управління капіталом, намагається вичавити з ринку максимальну кількість прибутку.

Консервативний трейдер - той, хто не поспішає купувати чи продавати, шукає найкращих можливостей за найкращою ціною, зазвичай їхнім девізом є: "Краще менше, але краще!" Зазвичай, кожен, у кого депозит становить понад 30.000$, переходить на консервативний стиль торгівлі, адже 10% на місяць від 1.000$ і 30.000$, це різні суми.

Помірний трейдер - той, хто купує і продає за будь-якої можливості, але водночас керується деякими правилами управління капіталом і не намагається зірвати якнайбільше прибутку з ринку.

Активно укладати угоди - це не означає бути активним трейдером, це свідчить лише про те, що ви новачок у торгівлі та ще не розумієте всієї суті фінансових ринків.

Ось і отримали ми такий поділ трейдерів за стилем їхньої торгівлі. Дуже важко бути консервативним трейдером маючи лише 100$ стартового балансу, адже проводити 8 годин біля монітора заради 10$ на місяць, дотримуючись принципів консервативної торгівлі - не найкраще заняття для вашої психіки та здоров'я.

Але це може послужити міцним фундаментом для вас, якщо ми розглядатимемо подальшу перспективу. Торгуючи консервативно з депозитом у 100$, ви тренуєте свою дисципліну, покращуєте свої торгові навички, водночас ризикуючи лише малою сумою, і водночас позбуваєтеся страху торгівлі на справжні гроші.

Як ви можете помітити, скрізь суцільні плюси. Залишилося лише підібрати хорошу торгову стратегію або розробити свою, зрозуміти, який стиль торгівлі підходить вам найбільше, і підлаштувати торгову систему під свій стиль.

Трейдинг як робота

Трейдинг як робота

Існує безліч аспектів трейдингу: пошук, збір інформації, тестування, впровадження, планування, контроль. Величезна кількість нюансів, які вимагають вашої участі. Багато трейдерів так сильно хочуть досягти успіху, що часто чинять зайвий тиск на себе.

Ми хочемо з вами поділитися історією про одного трейдера. На самому початку він вирішив спробувати торгувати просто так, заради задоволення. У нього не було мети досягти успіху в трейдингу або заробити за допомогою нього гроші. Він почав займатися трейдингом тому, що йому було цікаво спробувати. У нього була робота, яка цілком його забезпечувала.

Сам процес торгівлі здався йому цікавим і захопливим. І через якийсь час у нього почало виходити. За збитками пішли прибутки. І тоді йому захотілося більшого. Він вирішив присвячувати трейдингу більше часу і займатися ним набагато серйозніше.

Цей трейдер став торгувати більш агресивно і почав проводити багато часу за графіками. Зрештою, він цілком злив свій депозит. Що він зробив потім? Він відкрив новий торговий рахунок і поповнив його грошима. Напевно, ви вже здогадуєтеся, що сталося далі? Все вірно. Другий депозит так само було втрачено.

Чому так сталося? Нам здається, ця історія чудово показує, що може трапиться з трейдером, якщо він почне надто серйозно ставитися до трейдингу без достатнього досвіду або професіоналізму.

Задумайтесь, чим є трейдинг для вас? Це хобі? Робота? Чи подобається вам сам процес трейдингу?

Як можна отримувати задоволення від трейдингу?

Ми можемо розповісти вам про те, що ми зробили самі, щоб трейдинг став приносити нам більше задоволення.

Знайдіть однодумців

Трейдинг - це самотній бізнес. Вам буде непросто весь час перебувати на самоті й ні з ким не спілкуватися. Тому ви можете приєднатися до форумів трейдерів і знайти там однодумців. Викладайте свої ринкові прогнози, дискутуйте та обговорюйте свою торгівлю.

Розслабтеся

Трейдинг не такий важкий, як фізична робота, проте це постійне розумове напруження. У якийсь момент вам може набриднути торгувати, і ви відчуєте втому від графіків. Замість того, щоб змушувати себе продовжувати торгівлю, гарною ідеєю буде зробити перерву і розслабиться. Це допоможе вам через якийсь час повернутися до торгівлі зі свіжою головою.

Трейдинг не вийде опанувати нашвидкуруч. Тому коли ви зазнаєте збитків або відчуваєте втому, не переживайте і візьміть паузу. Коли ви розслабитеся і перестанете на себе тиснути, ваші торгові результати зможуть значно покращитися.

Спростіть свою торгівлю

Ми вже говорили, що трейдинг не такий простий. І тому ви не повинні самі ускладнювати свою торгівлю. Постарайтеся максимально все спростити. Наприклад, ви можете позбутися індикаторів і торгувати за прайс екшен. Ви можете обмежити кількість торгованих валютних пар. Торгувати за більш старшими таймфреймами. Заздалегідь планувати свою торгівлю. Все у ваших руках.

Читайте також - Як можна навчитися терпінню в трейдингу і позбутися емоцій?


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити