Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Стоп аут на форекс: коли він може статися у вашій торгівлі?

Останнє оновлення: Середа, 17 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Стоп аут

Якщо ви отримали маржин колл, але збитки за вашими відкритими позиціями продовжують збільшуватися, у вас може трапиться стоп аут. Стоп аут - це закриття ваших позицій брокером.

Стоп аут дає змогу захистити вас від втрати ще більшої кількості грошових коштів, які можуть перевищити розмір вашого депозиту. Тобто ви ніколи не втратите більше коштів, ніж є на вашому депозиті.

Наприклад, коли стоп аут визначений брокером на рівні 20%, система автоматично закриває ваші збиткові угоди, якщо рівень вільної маржі досягає 20%. Насамперед ліквідуються найзбитковіші позиції. Зазвичай після закриття однієї збиткової позиції, вільна маржа збільшується. Однак якщо розмір ваших збитків за іншими позиціями продовжує зростати, і рівень маржі знову опускається до 20%, система автоматично закриває наступну найзбитковішу угоду.

Чому брокер закриває ваші позиції, коли вільна маржа досягає рівня стоп аут? Брокер не може дозволити вам втратити більше, ніж ті гроші, які ви внесли на свій депозит. Ринок може йти проти ваших позицій ще довгий час, і ви втратите всі свої гроші, які у вас є на депозиті, а потім отримаєте негативний баланс, якщо ніхто не закриє ваші збитки. Якби у вас був негативний баланс, брокер мав би виплатити вашу заборгованість постачальнику ліквідності. Тому брокери закривають збиткові позиції трейдерів, якщо розмір вільної маржі досягає рівня стоп аут, щоб убезпечити себе і трейдера від негативного балансу.

Позицію скасовано брокером

Уявімо ситуацію, що у вас є відкриті позиції і деяка кількість лімітних або стоп ордерів. Що відбувається, коли ринок досягає місця розміщення цих ордерів, а на вашому торговому рахунку недостатньо коштів для забезпечення маржі за цими позиціями? У цьому разі відкладні ордери не запускаються і автоматично скасовуються брокером. У своєму терміналі ви побачите "Скасовано дилером".

Деякі трейдери не знають, що означає "скасовано дилером" і починають скаржитися, коли бачать, що їхній відкладений ордер не виконався. Вони вважають, що брокер не зміг виконати свої зобов'язання, тому що у їхніх постачальників ліквідності не було достатньо коштів або тому, що їхній брокер поганий. Але правда може полягати в тому, що відкладені ордери не були виконані через нестачу вільної маржі на їхньому торговому рахунку.

У вас повинні залишатися вільні кошти на депозиті, щоб ви могли відкривати нові позиції. Орієнтуйтеся на рівень вільної маржі, який ви бачите у своєму терміналі. Якщо він не опускається нижче 120%, у вас ще є можливість відкривати нові угоди. Звісно, різні брокери мають різні вимоги до маржинального забезпечення, але зазвичай вам необхідно щонайменше 120% вільної маржі, щоб мати можливість увійти в ринок.

Читайте також - Стратегія Smart Money у трейдингу.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити