Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Choch у трейдингу - зміна настрою (change of character) у торгівлі ордер блоків

Останнє оновлення: Понеділок, 29 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Choch у трейдингу

Choch у трейдингу (англ. change of character) - це зміна настрою на ринку. Тобто зміна характеру руху біржі з бичачого на ведмежий або навпаки. Цей термін використовується в стратегіях технічного аналізу торгівлі ордер блоками. Застосовується трейдерами та інвесторами на фінансовій та фондовій біржі, а також ринку криптовалют.

Choch також відомий як розворот, коли ціна не може сформувати новий більш високий максимум або більш низький мінімум. Після цього порушує структуру і починає рух в іншому напрямку.

Для утворення Choch за системою Smart Money на графіку при низхідному тренді необхідно:

  1. Максимуми і мінімуми ведмежої тенденції, що поступово знижуються.
  2. Оновлення ціною останнього максимуму. Саме в цей момент утворюється зміна настрою.Choch у трейдингу

На графіку це має вигляд, як на зображенні:Choch на графіку

Пам'ятайте про те, що зміна структури не завжди передбачає глобальну зміну тенденції на ринку.

У цій статті експерти сайту ITstatti.in.ua розберуть основи трейдингу choch і головні переваги торгівлі.

Трейдинг Choch

Поєднання таймфреймів на Форекс

Найкращі точки входу утворюються при поєднанні двох таймфреймів:

  1. На старшому часовому періоді утворюється order block як рівень підтримки або опору, в зоні якого шукається розворот. Це H1, H4 або D1 часовий період.
  2. Молодший таймфрейм використовується для ідентифікації change of character і входу на торговому сигналі після тесту ОБ.Графік

На графіку мт4 це має вигляд, як на прикладі, де ордер блок виділено прямокутним діапазоном:Графік

Схеми торгівлі

Розберемо дві схеми трейдингу при зміні характеру руху біржі.

При першому варіанті видно, що після choch згодом утворився bos (break of structure - пробій структури). Позиція на продаж відбулася при поверненні графіка в район ордер блоку.Графік

Наступна розворотна модель актуальна під час визначення зони ліквідності, де стоять стоп-лосси натовпу спекулянтів. Різниця між попередньою схемою в тому, що ціна намагається перебити зону ліквідності після bos. Купівля здійснюється на ордер блоці на самому мінімумі графіка.Графік

Висновок

Choch у трейдингу дає змогу трейдеру визначити найкраще місце розвороту з великим співвідношенням ризик прибутку. Часто значення досягають 1к5 і більше.

Зміну настрою легко ідентифікувати навіть новачкам на Forex під час торгівлі за Смарт Мані. При цьому її відпрацювання досягає 60 відсотків.

Читайте також - Міжбанківський форекс.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити