Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Корекційна зона OTE в трейдингу. Побудови Фібоначчі та значущі рівні в преміуім і дисконт зонах

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

зона OTE

Характеристика OTE

OTE в трейдингу (скорочена абревіатура Optimal Trade Entry) - оптимальна точка входу, яка являє собою модифіковану версію класичної корекційної сітки Фібоначчі. Відмінність полягає в тому, що акцент зроблено на корекційних рівнях з найбільш високим математичним очікуванням розвороту ціни 0.5; 0.62; 0.705; 0.79.

Значення 0.5 вважається справедливою ціною (equilibrion) - у постійному пошуку рівноваги ринок завжди буде намагатися перекрити цей рівень. Для відкриття позицій трейдера цікавить поведінка ціни насамперед у діапазоні OTE від 0.62 до 0.79. 0.705 - це ключовий розворотний рівень.

Зі свого боку значення 0.705 є справедливим (середньозваженим) для рівнів 0.62 і 0.79.Зона ОТЕ на графіку

Після відкриття будь-якого графіка необхідно:

  1. Визначити поточну ринкову структуру. Біржа перебуває на бичачому чи ведмежому ринку? Це дуже важливо, тому що рівні Фібоначчі працюють найкращим чином за трендом.
  2. Визначення значущого свінг хая і лоя (SH і SL). За ними потрібно протягувати сітку. Найчастіше ці максимуми і мінімуми візуально виділяються і очевидні для позначення.
  3. Для визначення потенціалу корекції висхідного тренду використовуйте сітку знизу вгору. Для низхідної тенденції - зверху донизу.

У статті редакція сайту ITstatti.in.ua розбере Discount і Premium зони, а також приклади поєднання OTE з іншими інструментами стратегії ордер блоків.

Discount та Premium зони

Існують Discount і Premium зони. Для їх визначення достатньо протягнути сітку Фібоначчі на імпульс і звернути увагу на значення 0.5. Усе, що нижче половини, вважається дискаунт областю, а вище - преміум.Преміум та дискаунт зони

Розумний капітал завжди буде намагатися купувати зі знижкою в дискаунті та продавати з націнкою в преміум області. З цієї причини трейдери не використовують у своєму аналізі рівні 0.236 і 0.382, а чекають ціну вище або нижче значення equilibrion.

За правилами корекційна сітка Фібоначчі натягується на імпульсний рух, від першої точки свінгу - початку імпульсу (значення 1), до його логічного завершення (значення 0).Графік

Ціна не дасть гарантію корекції в зону OTE. Оскільки досягнення рівня equilibrion (справедлива ціна) вже передбачає початок набору або скидання позицій маркетмейкером.Графік

Приклади відпрацювання OTE в трейдингу

Логіка продавай у преміумі та купуй у дискаунті працює для всіх елементів торгівлі:

  • BtS та StB
  • Зона попиту та пропозиції (demand supply)
  • Ордер блок (OB)
  • Брейкер блок (BRK)
  • Ціновий дисбаланс (imbalance або FVG)
  • Ціновий діапазон (range)
  • Зона інтересу (POI) та інших патернах Smart Money.

Розглянемо приклад відпрацювання OTE на висхідному тренді. Після зламу структури і зміни характеру руху ціна зробила великий імпульс вгору. Під час натягу лінії Фібоначчі позначка 0.705 потрапила на кордон імбалансу і зони sell to buy. Рівно від цієї ділянки графіка і стався сильний розворот.Графік

Нижче представлений малюнок низхідного тренда зі входом у зоні преміум. Після великого імпульсу і CHOCH ціна відскочила від області ордер блоку і FVG. При переході на нижній таймфрейм вхід можливо було зробити також від FVG + OB.Графік

Висновок

Корекцію за Фібоначчі OTE не можна використовувати саму по собі для відкриття угод або аналізу графіків. Це допоміжний інструмент концепції Смарт Мані, який може допомогти аналізувати графік. Багато трейдерів відкривають позиції і навіть виставляють стоп-лосси від рівнів фібо. Це неправильний підхід теханалізу, який не принесе очікуваних результатів на дистанції.

Потрібно побачити сукупність факторів для відкриття позиції, а не просто лінію. Тому зона OTE - це всього лише область, де може бути відкрита позиція. Найчастіше там буде значуща зона підтримки або опору. Зазвичай це ордер блок з імбалансом, який ціна протестує і розвернеться.

Читайте також - Кроси на форекс - особливості та нюанси торгівлі.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити