Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Брейкер блок (breaker block) у трейдингу - індикатори та методи торгівлі

Останнє оновлення: Понеділок, 12 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Брейкер блок

Як визначають брейкер блок у трейдингу

Брейкер блок у трейдингу (переклад на англ. breaker block in trading) - це ордер блок (ОБ), пробитий сильним імпульсом без реакції відбою. Обов'язковою умовою формування breaker block є перебиття останнього максимуму або мінімуму залежно від тенденції.Брейкер блок

Брейкер блок (ББ) є зоною підтримки або опору, залежно від поточного розташування ціни. Трейдер чекає повернення ціни в прямокутну область і відкриває угоду.

У цій статті редакція ITstatti.in.ua розбере основні схеми трейдингу Smart Money, вплив ліквідності, індикатор і приклади торгівлі на фінансовому ринку Форекс.

Ліквідність та приклади торгівлі

Розглянемо два основні види breaker block:

  1. Бичачий брейкер блок формується на низхідному тренді. Після імпульсу вгору спекулянти входять у лонг на ретесті синьої зони.Бичачий брейкер блок
  2. Ведмежий ББ на висхідному русі утворюється при перебої хая і ретесті знизу червоного прямокутника. Breaker block формується на лої, де почалася націнка активу. Після формування BOS і забору ліквідності відбувається маніпуляція спекулянтів, які купували на короткостроковому зростанні. Далі відбувається імпульсний пробій мінімуму з формуванням дзеркального рівня, і ціна прагне відретестити його зі зворотного боку.Ведмежий брейкер блок

Ліквідність входу на брейкер блоці визначається:

  1. Хибним пробоєм сильного рівня технічного аналізу з високого таймфрейму.Графік
  2. Обов'язковим пробоєм попереднього максимуму або мінімуму залежно від напрямку сигналу на відкриття угоди. Без цього оновлення котирувань та за умови імпульсного пробою з'являється mitigation block.

Стратегії трейдингу

ББ представляє розворотну конструкцію, яка торгується двома основними способами:

  1. Відкриття позиції на відбій від пробитого ОБ. Це агресивний метод входу в ринок, який дає змогу використовувати відкладені заявки buy limit або sell limit.
  2. Пошук нового блоку замовлень у місці повернення до свічки ББ. Під час переходу на менший таймфрейм у зоні відбувається злам структури і зміна характеру руху (BOS і CHOCH). Далі відбувається відкриття угоди від свічки order block.Схема трейдингу брейкер блока
  3. У боковику брейкер блок рекомендується не торгувати. Потрібно дочекатися виходу з флету.

Трейдери використовують інструмент лінії Фібоначчі для точного відкриття позиції. Якщо натягнути фібо на всю величину імпульсу, то ключовими позначками для входу є рівні 50 і 61.8.

Стоп-лосс ставиться за екстремум, який знімав ліквідність, або за саму прямокутну область.

Індикатор order block breaker indicator

Order block breaker indicator для МТ4 надає важливу інформацію про структуру ринку. Індикатор визначає основні точки розвороту тренда і точки виснаження імпульсу. Трейдери біржі Форекс визначають зони розвороту бичачої і ведмежої ціни, де здійснюється купівля або продаж.

Індикатор малює бичачі ОБ темно-синім кольором, а блоки ведмежих ордерів - темно-бордовим. Ці зони діють як підтримка і опір. Тут трейдери очікують, що ціна змінить напрямок. Індикатор добре підходить для просунутих і нових спекулянтів. Indicator добре працює на всіх внутрішньоденних таймфреймах, а також на денних, тижневих і місячних цінових графіках.Індикатор order block breaker indicator

Найкращий стоп-лосс стає за ордерблоком. Позиція тейк-профіту заснована на співвідношенні ризику до прибутку або на наступному найближчому рівні теханалізу.

Пробій ОБ вказує на потенційну точку розвороту тренда у зворотному напрямку.

Висновок

Не всі брейкер блоки забезпечують необхідні розвороти ціни, тому трейдерам потрібно проводити додатковий аналіз. Варто використовувати інші технічні інструменти та графічні побудови Смарт Мані для підтвердження торгових сигналів.

Читайте також - Скільки можна заробляти на форекс.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити