Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Торгівля на останні гроші не зробить вас прибутковим трейдером

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Торгівля на останні гроші

Якщо ви хочете заробляти за допомогою трейдингу, ви не повинні боятися отримувати збитки.

Торгівля на гроші, які ви боїтеся втратити - це гарантований спосіб зазнати невдачі. Спроба виправдати використання грошей, взятих у борг або необхідних для оплати ваших витрат на проживання є величезною помилкою. Це призводить до маси емоційних переживань. Фактично ви самі знищуєте свої шанси на успіх ще до відкриття торгового терміналу.

У сьогоднішній статті редакція ITstatti.in.ua детально розгляне найпоширеніші проблеми під час торгівлі на останні гроші.

Не бійтеся зазнавати збитків

Не бійтеся зазнавати збитків

Ідеальна точка входу в ринок зустрічається не так часто. Саме тому ми вважаємо за краще здійснювати невелику кількість угод. Крім того, ми знаємо, що для стабільного результату нам потрібно всього декілька гарних угод на місяць.

Для своєї торгівлі ми використовуємо ризиковий капітал, який ми завжди готові втратити. Це дає нам можливість залишатися абсолютно спокійним і неупередженим. Якби ми не могли дозволити собі втратити ці гроші, у нас була б присутня емоційна напруга, яка б негативно позначалася на нашій здатності знаходити сприятливі торгові можливості.

Наприклад, якщо ми ризикуємо 100$ на довгій позиції за акціями Apple, і точка входу відповідає всім нашим критеріям, ми все одно готові отримати збиток. Але для нас це нормально, тому що ми повністю прийняли можливі ризики. Ми також знаємо, що якщо ми втратимо всі свої гроші на нашому торговому рахунку, це ніяк не вплине на нашу життєву ситуацію. Ми знаємо, що ці 100 доларів служать своїй меті і дають нам можливість заробити. Ми не турбуємося про втрату цих грошей.

Найкращий спосіб зменшити страх отримати збитки - це торгувати грошима, які ви можете дозволити собі втратити. Це просто й очевидно, але все одно багато трейдерів продовжують ризикувати своїми грошима, втрата яких для них буде дуже болючою.

Якщо ви хочете використовувати найкращі торгові можливості, ви не повинні бути ні до чого емоційно прив'язаним, особливо до своїх грошей.

Не прив'язуйтеся до грошей

Не прив'язуйтеся до грошей

Впевненість у самому собі як трейдера має першорядне значення. І хоча для створення впевненості потрібен час, торгівля на гроші, які ви не можете дозволити собі втратити, не дасть вам можливості набути цієї впевненості.

Це не тільки змусить вас сумніватися у своїх точках входів, але також змусить вас постійно змінювати свій стоп-лосс і тейк-профіт. Раптово мета з прибутку в 200 пунктів, у якій ви були так упевнені, перетворюється на 100 пунктів. Стоп-лосс, який дорівнював 50 пунктам, стає рівним 100 пунктам.

Страх втратити гроші змусить вас переглядати кожен свій крок і постійно в усьому сумніватися. Ваша впевненість у собі буде тільки зменшуватися, якщо ви більше турбуєтеся про можливі збитки, ніж про технічний аналіз своїх графіків.

Робота трейдера полягає в захисті свого капіталу. Але це не означає, що вам потрібно боятися втратити гроші.

Як казав Пол Тюдор Джонс:

Не зосереджуйтеся на зароблянні грошей, зосередьтеся на захисті того, що у вас є.

Якщо ви відчуваєте страх щоразу, коли ризикуєте на ринку, значить ви робите щось не так.

Щоб досягти успіху в трейдингу, ви повинні якоюсь мірою відокремити себе від грошей. Якщо ви емоційно прив'язані до грошей, ви завжди будете сумніватися, коли настане час для ризику. І це тільки зіпсує вашу торгівлю.

Давайте прибутку текти

Давайте прибутку текти

Давайте прибутку текти і обрізайте збитки. Ця ідея є однією з найпоширеніших серед трейдерів.

Як сказав Джордж Сорос:

Не важливо, праві ви чи ні. Важливо, скільки ви заробляєте, коли ви маєте рацію, і скільки ви втрачаєте, коли помиляєтеся.

Ключ до успіху в трейдингу полягає в нарощуванні своїх прибуткових угод.

Трейдери, які бояться втратити свої гроші, часто перестають звертати увагу на ситуацію на ринку і занадто прив'язуються до поточного прибутку. Вони ухвалюють свої рішення про відкриті позиції, ґрунтуючись лише на страху, що ціна не досягне їхнього тейк-профіту.

Ми знаємо, що незафіксований прибуток поки що належить ринку. Але щойно ви починаєте скорочувати свої прибуткові угоди, ви також скорочуєте своє співвідношення ризику до прибутку. Раптово торгова ідея 3R перетворюється на 1R.

Звичайно, іноді ринок дасть вам менше прибутку, ніж ви розраховували. І це нормально. Для успішної торгівлі ви повинні надати ринку свободу і перестати його обмежувати.

Але якщо ви торгуєте на гроші, які боїтеся втратити, у вас не буде такої розкоші. Замість цього ви будете побоюватися втратити накопичений прибуток і не зможете сидіти склавши руки, дозволивши ринку виконати свою роботу.

Принадність використання кратного співвідношення ризику до прибутку полягає в тому, що ви можете ігнорувати свій коефіцієнт прибуткових угод і при цьому все одно добре заробляти. Якщо ви скорочуєте це співвідношення, ви стикаєтеся з необхідністю здійснювати високий відсоток прибуткових угод для отримання прибутку. По суті, ви самі зменшуєте свої шанси на досягнення успіху.

Обрізайте збитки

Обрізайте збитки

У трейдингу немає місця для надії. Щойно ви починаєте сподіватися на певний результат, ви даєте свободу небажаним емоціям, таким як страх і жадібність.

Для тих, хто торгує на гроші, які боїться втратити, надія є звичайною справою і призводить до ще більших збитків.

Замість того, щоб скорочувати збитки, трейдер продовжує утримувати свою позицію в надії, що ринок незабаром розвернеться і піде в запланованому ним напрямку. На той час, коли біль від втрат досягне критичного рівня, і угода закриється, збиток уже буде істотним. Як ми знаємо, для відшкодування 50% збитку потрібно 100% прибутку при заданому розмірі ризику.

Той самий недисциплінований трейдер, який утримує свої позиції занадто довго, часто спробує помститися ринку, щоб компенсувати свої недавні втрати. Цей замкнутий цикл триватиме доти, доки він цілком не втратить свій депозит.

Якщо ви хочете мати можливість обрізати збитки і давати своїм прибуткам зростати, не дозволяйте собі торгувати на гроші, які для вас важливі.

Залиште трейдинг на реальному рахунку

Як можна зменшити ймовірність стати жертвою описаних вище психологічних пасток? Торгуйте на гроші, які ви можете дозволити собі втратити. Іншого шляху немає.

Якщо вам потрібні гроші для купівлі їжі або покриття будь-яких інших витрат на проживання, вам краще поки що відкласти трейдинг на реальному рахунку. Поверніться до демо-рахунку і накопичуйте там свій досвід. Ринок нікуди не дінеться. Поверніться до реальної торгівлі, коли у вас з'явиться достатньо грошей, які ви можете дозволити собі втратити. Тільки тоді ви зможете торгувати з необхідним спокоєм для отримання стабільного прибутку.

Ви будете вражені тим, наскільки легкою стане торгівля, якщо ви зможете відпустити свою емоційну прихильність до грошей.

Читайте також - Rejection block у трейдингу.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити