Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Хибні думки трейдерів-початківців про торгівлю на Форекс

Останнє оновлення: Середа, 20 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Хибні думки трейдерів-початківців

Чому ви продовжуєте займатися трейдингом? Ви прагнете фінансової свободи і не хочете ні перед ким звітувати? Вам подобається бути самому собі господарем і заробляти багато грошей? Ви мрієте про пасивне джерело доходу? Чи можливо всього цього досягти? Хороше запитання. У цій статті редакція ITstatti.in.ua зруйнує всі міфи, пов'язані з торгівлею на форекс і розповість про найпоширеніші помилки початківця трейдера. Тільки жорстока правда про трейдинг і нічого більше.

Ви торгуєте для пасивного доходу

Ви торгуєте для пасивного доходу

Пасивний дохід означає отримання доходу без будь-яких активних дій. Насправді, вам або потрібен великий початковий капітал, або вам потрібно багато працювати, щоб накопичити достатню кількість грошей.

Але чи може трейдинг бути пасивним джерелом доходу? Давайте подивимося.

1-й рік - ви, ймовірно, зіллєте кілька торгових рахунків, оскільки тільки освоюєте трейдинг.

2-й рік - ви дізнаєтеся безліч інформації про фінансові ринки і торгівлю.

3-й рік - ви викидаєте 90% інформації, яку дізналися, і зосереджуєтесь на тому, що дійсно важливо.

4-й рік - у вас є конкретний план, як можна досягти успіху в трейдингу.

5-й рік - ви досягаєте стабільності у своїх результатах.

6-й рік - після того, як ви подолали всі злети і падіння, ви усвідомлюєте, що єдина пасивна частина вашого трейдингу - це виплата спреду вашому брокеру за кожну здійснену операцію.

Якщо ви дійсно хочете мати пасивне джерело доходу, краще інвестувати в облігації або акції на довгостроковий період.

Вам потрібно виплатити борг

Якщо у вас є борги і ви шукаєте можливість розплатитися, можливо, трейдинг - це вирішення ваших проблем? Категорично ні. Це не підходить навіть для досвідчених трейдерів.

Трейдинг вимагає постійного емоційного контролю. Але коли ваші борги нависають над вами емоційним вантажем, контроль виявляється неможливим, тому що у вас є тільки одна думка - як повернути гроші, які ви винні.

Що ж відбувається? Ви починаєте брати на себе більший ризик, тому що хочете швидше заробити. Одночасно ви не скорочуєте свої втрати, тому що не бажаєте втрачати гроші. Ви відчуваєте величезний психологічний тиск, і, зрештою, все виходить з-під контролю. Зрештою, ви втратите ще більше грошей.

Тому ніколи не займайтеся трейдингом, щоб погасити свої борги, тому що ви тільки погіршуєте ситуацію. Замість цього влаштуйтеся на постійну роботу. Принаймні, ви зможете стабільно заробляти і з часом розрахуєтеся за боргами.

Ненависть до своєї роботи

Ненависть до своєї роботи

У вас немає кар'єрного зростання. Ваші колеги обговорюють вас за спиною. Ваша робота не цінується вашим начальством. Ви ненавидите свою роботу і мрієте її кинути.

В інтернеті вас приваблює реклама фінансових ринків. Ви починаєте думати, чому б не залишити роботу і не заробляти трейдингом на життя?

Немає ніякого боса, немає ніяких обмежень і чудові можливості для заробітку. Усе це звучить добре, поки ви не дізнаєтеся, що означає насправді заробляти трейдингом на життя.

По-перше, ви маєте бути прибутковим трейдером. Це схоже на те, що якби ви захотіли стати професійним гравцем у гольф, ніколи не граючи до цього в гольф у своєму житті.

Потім вам потрібен достатній капітал. Спроба заробити на життя з рахунком у 1000$ виглядає смішно (тільки якщо тільки ви не зможете прожити на 30$ на місяць). На наш погляд, вам знадобиться щонайменше 100 000$.

Нарешті, ви повинні покривати свої витрати на проживання протягом наступних 12 місяців, не знімаючи гроші з депозиту. Ця сума повинна вас забезпечувати, навіть якщо ви не зможете нічого заробити трейдингом.

Якщо ви відповідаєте цим вимогам, тоді у вас вийде заробляти трейдингом на життя. Якщо ні, тоді вам краще залишатися на своїй роботі. Принаймні, вам щомісяця стабільно платять зарплату.

Бажання заробити гроші

Ми знаємо, це звучить іронічно. Хто не хоче заробити гроші? Однак якщо ви займаєтеся трейдингом тільки заради грошей, ви їх не заробите. Чому? Причина проста.

Вам буде важко не розчаруватися в трейдингу на самому початку, коли у вас тривалий час не буде нічого виходити, а ваш торговельний рахунок буде поступово танути. Особливо, якщо ви втратили кілька депозитів, вам буде непросто й надалі неупереджено аналізувати торговельні можливості та не піддаватися відчаю, щоб залишити трейдинг. Може знадобиться п'ять років і більше для того, щоб стати стабільно прибутковим трейдером.

Не вірите нам? Почитайте про трейдера Мартіна Шварца в книзі "Маги ринку" Джека Швагера. Йому знадобилося десять років, щоб стати прибутковим у своїй торгівлі. Згадайте Білл Гейтса, Стіва Джобса, Воррена Баффета. Усім їм знадобилося багато років, перш ніж вони досягли успіху. І всі ці роки їхнім стимулом була пристрасть до улюбленої справи, а не гроші.

Якщо ви хочете заробляти, влаштуйтеся водієм в Uber. Це простіший спосіб заробити гроші, ніж трейдинг. Але якщо ви дійсно захоплені торгівлею, ви можете подумати про те, щоб продовжити йти цим шляхом. Вам має подобатися те, що ви робите, тому що інакше нічого не вийде.

Ви хочете бути фінансово незалежними

При фінансовій свободі у вас достатньо грошей, щоб не працювати і при цьому задовольняти свої повсякденні потреби. Найімовірніше, у вас є активи, які генерують стабільний дохід (наприклад, дивіденди з акцій, орендна плата за нерухомість тощо).

Але чи дає нам трейдинг фінансову свободу. І так, і ні. Дозвольте пояснити.

Трейдинг може забезпечити вам фінансову свободу, якщо ви використовуєте його як засіб для накопичення капіталу в довгостроковій перспективі. Наприклад, прибутковість хедж-фондів у середньому 10-20% на рік. Це означає, що якщо у вас є грошові кошти в розмірі 1 мільйона доларів, і ви маєте прибуткову торговельну стратегію, яка приносить стабільний дохід, то ви зможете заробляти достатньо для життя.

Однак для початку вам потрібен солідний капітал. Якщо ваші кошти невеликі, тоді досягти стану фінансової свободи буде непросто. Пам'ятайте, вам потрібні гроші, щоб стабільно заробити за помірних ризиків. Інших варіантів не існує.

Бажання швидко розбагатіти

Ви маєте розуміти, що трейдинг вимагає часу, терпіння, контролю емоцій. І це ще не все. Вам ще потрібен капітал - основа вашого бізнесу. Без нього ви як автомобіль без двигуна. Нічого не спрацює.

Припустимо, вам знадобилося 5 років, щоб побачити стабільні результати своєї торгівлі на фінансових ринках, і ви отримуєте середній дохід 20% на рік.

З депозитом у 10 000 доларів ви можете розраховувати на 2000 доларів на рік. З депозитом у 100 000 доларів ви можете розраховувати на суму 20 000 доларів США на рік. З депозитом в 1 млн доларів, ви можете розраховувати заробити 200 000 доларів на рік.

Очевидно, чим більший розмір вашого депозиту, тим більше грошей ви зможете заробити. Отже, якщо ви хочете швидко розбагатіти, тоді будьте стабільними у своїй торгівлі та знайдіть способи залучення капіталу.

Забудьте про всі маркетингові хитрощі. Викиньте з голови фантастичні торгові системи, які обіцяють вам високі доходи за короткий час. Навіть не думайте, щоб ви зможете швидко розбагатіти на форекс.

Це не той шлях, яким варто йти, якщо ви тільки не хочете втратити свої тяжко зароблені гроші.

Ви хочете купити нові речі

Ви хочете купити нові речі

Ваш торговий рахунок не є банкоматом. Банкомат завжди видає вам гроші, коли ви вводите правильний пін-код. Однак трейдинг не тільки видає вам гроші, але ще й забирає їх. Це велика різниця.

Якщо ви думаєте, що зможете використовувати свій торговий рахунок для купівлі останніх ґаджетів, машин або красивих речей, ви сильно помиляєтеся.

Це - шлях до катастрофи, тому що у вас є очікування від ринку. Ви очікуєте, що ринок дасть можливість вам заробити. Але ринок вам нічого не винен. В один час він може давати вам гроші, а в інший час їх забирати. Тому не варто ставитися до ринку як до банкомату. Дотримуйтеся правил своєї торгової системи, обмежуйте свої ризики і намагайтеся всіма можливими способами уникати описаних помилок трейдера-початківця. І тоді поступово ваш торговий рахунок зростатиме.

Читайте також - Безкоштовний курс з трейдингу «Для Новачка».


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити