Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Метод трейдингу order flow - потік замовлень у стратегії ордер блоків

Останнє оновлення: Понеділок, 25 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Метод трейдингу order flow

Order flow у трейдингу - це потік ордерів великого гравця. Пошук ордер флоу проводиться після захоплення ліквідності або під час заходу ринку в область інтересу.

Ціна фрактальна і ті самі POI можуть використовуватися на старшому часовому періоді та на молодшому. Імбаланси, ордер блоки, зони sell to buy, buy to sell, патерни та інші зони інтересу застосовуються на молодшому таймфреймі для відкриття позиції в певному контексті.

Цей метод трейдингу дасть змогу уникнути зламів структури і відкрити позицію, якщо було пропущено початкову точку входу.

Order flow працює на криптовалютному і фінансовому ринку Форекс.

У статті редакція сайту ITstatti.in.ua розгляне принцип пошуку точок входу, вплив структури та приклади торгівлі Smart money на біржі.

Торгівля на продовження руху за order flow

Ціна перебуває у висхідному тренді з оновленням максимумів без оновлення мінімумів. Тобто утворення HH і HL. На графіку виділено зону інтересу POI HTF з високого таймфрейму. Далі колом обведено поведінку ціни всередині зони POI.Графік

Часто бачимо, що всередині зони POI розгортається з підтвердженням BOS і CHOCH. Відбувається зміна низхідної структури молодшого таймфрейму на висхідну. До цього моменту ціна не могла оновити хай, а після choch стався розворот.Графік

Припустимо, з якихось причин ви упустили вхід усередині POI на високому таймфреймі. Але ви впевнені в тому, що ціна готова рухатися вище з огляду на те, що тренд висхідний. Ви не хочете втрачати весь рух, який відбудеться в майбутньому. У таких випадках можна брати позицію на продовження руху за order flow.

Трейдинг

Розберемо приклад відкриття ордера за order flow. Аналіз структури показує висхідний рух.

Припустимо, була пропущена основна точка входу після CHOCH і захоплення ліквідності знизу ринку. Після чого графік втік далеко вгору, і трейдер очікує продовження руху після відкату. Відзначаємо POI на таймфреймі H1, який представлений імбалансом (FVG). Тут будемо визначати місце купівлі на order flow на низькому періоді M5 (LTF).Графік

Після переходу на LTF першою можливістю для купівлі є ордер блок після choch. Потенціал руху (take profit) встановлюється на перебиття попереднього максимуму HH.

Припустимо, що цей вхід було пропущено. Однак спекулянти знають, що ціна піде вище. Для пошуку точки входу на продовження тренда необхідно:

  1. новий bos під час оновлення максимуму;
  2. пошук нового poi, який представлений новим ордер блоком та imbalance;
  3. позиція відкривається від нової зони інтересу.Графік

Після входу за методикою order flow знімається пул ліквідності HH зі співвідношенням ризик прибутку 1 до 4.

Що далі новий ордер від початкового місця розвороту, то менший тейк профіт і більший ризик угоди. Це обумовлено можливою великою корекцією перед походом графіка на оновлення екстремуму.

Висновок

Трейдинг за методикою order flow в смарт мані простий у застосуванні і підходить новачкам. Для повноцінної торгівлі потрібно розуміти структуру ринку і методи визначення розворотних областей у стратегії ордер блоків.

Читайте також - Хибні думки трейдерів-початківців про торгівлю.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити