Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Зони Sell to buy (StB) і Buy to Sell (BtS) у трейдингу - поєднання з fvg і order block

Останнє оновлення: Понеділок, 01 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Sell to buy (StB) і Buy to Sell (BtS)

Опис StB та BtS in trading

Sell to buy у трейдингу - це маніпуляція розумного капіталу, продати, щоб купити. Buy to sell - це маніпуляція маркетмейкера, купити, щоб продати. Цей інструмент аналізу графіків відрізняється напрямком руху, але точно показує розворот.

Основні особливості StB і BtS у концепції Smart Money:

  1. Зняття ліквідності:
    Sell stop liquidity (SSL) - селл стоп ліквідність;
    Buy stop liquidity (BSL) - бай стоп ліквідність.
  2. Оновлення структури BOS (break of structure)Опис StB і BtS in trading

У цій статті редакція ITstatti.in.ua розгляне логіку формування зон, приклади торгівлі та поєднання з іншими елементами стратегії ордер блоків.

Логіка формування інструменту смарт мані

Розберемо спочатку sell to buy. Цю маніпуляцію проводять з метою зняття ліквідності і набором позиції великим гравцем. Крім стоп-наказів, що спрацьовують під час зняття ліквідності, також відкриваються позиції ритейл трейдерами, які торгують пробій рівня. У чому полягає логіка цього інструменту. Загалом тут працює один і той самий принцип, як і з ордер блоком. Розумний капітал перебуває в хеджованих позиціях, тобто відкриває угоди в обидві сторони. Щоб зібрати ліквідність він відкриває шорт позицію. Далі після спрацьовування стоп наказів і відкриттів позицій трейдерами на пробій рівня відбувається набір лонгової позиції. Це дає змогу робити покупки на велику суму без впливу на ціну. Після того як відбувається злам структури BOS і поглинання всього руху sell to buy, у великого гравця залишається відкритою збиткова шорт позиція. Щоб закрити цей мінусовий ордер у беззбитковість або невеликий збиток, великий гравець повертає ціну назад. Потім триває подальша націнка активу.Схеми входів

Вхід у позицію може здійснюватися як від початку цього руху, так і від половини руху (50%). Найчастіше ціна розвертається від 0.5, через те, що розумний капітал робив уцінку активу не одним ордером, а безліччю. Його позиція постійно усереднювалася. Від чого середня позиція буде приблизно в області половини руху. Тому там буде ордер блок.

Рух sell to buy і buy to sell - це різновид інструменту, який ви можете застосовувати в трейдингу.

Мінус цього інструменту - це інколи занадто великий стоп-лосс. Тому частіше торгують ордер блок або брейкер блок, щоб зменшити діапазон зони інтересу POI.

Buy to sell має таку ж логіку, як патерн sell to buy. Зняття пулу ліквідності, утворення нового свінг хая, набору шортової позиції для подальшої уцінки активу. Розумний капітал спонсорував весь рух до максимуму, щоб зібрати ліквідність, а потім заповнити ордери на продаж. Після чого зробив уцінку активу. Свої ордери на продаж він заповнював за допомогою стоп-лосів ритейл трейдерів. Спочатку маркетмейкер забрав стопи спекулянтів, які входили на відбій від опору, а потім тих гравців, які купували при пробої рівня. Тобто вони стали ліквідністю розумного капіталу і викликали уцінку активу.

Приклади торгівлі зон sell to buy і buy to sell

Розберемо ситуація із зоною BtS на висхідному тренді. Після оновлення структури BOS і CHOCH можемо позначити зони buy to sell. Додатково в цій зоні на позначці 0.5 фібоначчі утворюється імбаланс (FVG), а також order block. Три сильні підтверджувальні фактори смарт мані для продажу дозволили валютній парі піти вниз.Графік

Розглянемо скріншот на активі NZDUSD з повним перекриттям imbalance (Full fill) на половині зони StB. Тут після першої області розвороту формується друга, але ринок відлітає вже від кордону зони. Стоп-лосс доцільно ставити за мінімум зони.Графік

Висновок

Зони StB і BtS з додатковими інструментами системи order block дають гарну точку входу на розворот активу. Пошук формацій бажаний на самому розвороті тенденції біржі для збільшення співвідношення ризик прибутку.

Цей торговий патерн допомагає збільшувати прибутковість у технічному аналізі та Price Action.

Читайте також - Як стати трейдером і почати торгувати?


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити