Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Технічний аналіз ринку Форекс

Останнє оновлення: Середа, 22 березня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Технічний аналіз ринку

Технічний аналіз ринку Форекс - це такий підхід до вивчення ринку, при якому трейдери стежать за динамікою зміни цін.

Суть полягає в тому, що трейдер може вивчати розвиток цін в минулому і з допомогою цього визначати поточні торгові умови і рух цін у майбутньому. Головним аргументом у використанні технічного аналізу форекс є те, що вся поточна інформація вже закладена в ціні. Бо навіщо вивчати щось інше крім цін, знати цінову динаміку – це все, що потрібно, щоб успішно торгувати.

Напевно чули давню мудрість: «Історія повторюється!» Це відноситься безпосередньо до технічного аналізу і до вашого навчання на форекс.

Якщо коротко, це те, на чому базується технічний аналіз ринку форекс. Якщо рівень цін є ключовою підтримкою або опором, тобто він був їм в минулому, і в майбутньому трейдери будуть уважно стежити за ним і планувати свою торгівлю виходячи з цього.

Технічні аналітики шукають повторювані цінові моделі, які були в минулому і формують торгові ідеї, вважаючи, що ціна буде діяти також і в майбутньому.

графік ціни

В світі трейдингу, коли хтось говорить про основи технічного аналізу форекс, перша річ, яка приходить на розум - це графік ціни. Технічні аналітики використовують графік ціни, тому що це найпростіший спосіб візуалізувати історичні дані. Ви дивитеся на поведінку ціни в минулому, щоб визначити тренди і моделі, які допоможуть вам знайти вигідні торгові можливості. Для багатьох трейдерів, які у своїй роботі покладаються на технічний аналіз форекс, ці цінові моделі і сигнали індикаторів стають самоисполняющимися. Чим більше трейдерів бачать ці моделі й знають, як вони працюють, тим вище ймовірність, що ці моделі спрацюють.

Але ви повинні знати – такий технічний аналіз дуже суб'єктивний.

Якщо два різних трейдера, які дивляться на один і той же графік і це зовсім не означає, що вони зроблять однакові висновки щодо подальшого руху ціни. Навчаючись форекс торгівлі, ви повинні вивчити основні поняття технічного аналізу форекс, і коли хтось буде говорити про Фібоначчі або стрічках Боллінджера, ви будете чітко розуміти, про що вони говорять.

Читайте далі - Фундаментальний аналіз ринку Форекс

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити