Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Фундаментальний аналіз ринку Форекс

Останнє оновлення: Середа, 22 березня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Фундаментальний аналіз ринку

Вас цікавить можливість подивитися на ринок, аналізуючи економічні, політичні і соціальні події, які впливають на попит і пропозицію на ту чи іншу валюту. Про це вам розповість фундаментальний аналіз форекс. Напевно, хто вивчав макроекономіку, той знає, що попит і пропозиція визначають динаміку ціни.

Використовувати попит і пропозиція, як індикатор руху ціни досить просто, складніше врахувати і проаналізувати всі чинники, які впливають на попит і пропозицію. Кажучи іншими словами, фундаментальний аналіз форекс дасть вам зрозуміти, чия економіка у хорошому стані, а в якій економіці є проблеми. Ви повинні розуміти причини того, чому і як певні події, такі як збільшення безробіття, впливають на економічну ситуацію в країні, і в кінцевому рахунку на рівень попиту на валюту. Основна ідея тут така: якщо поточна ситуація і майбутні перспективи економіки досить гарні, то валюта цієї країни зростатиме. Чим сильніше економіка країни, тим охочіше іноземні підприємства і інвестори будуть інвестувати в цю країну і потреба у валюті, а відповідно і попит на валюту буде зростати.

фундаментальний аналіз

Розглянемо невеликий приклад. Долар США зростає, тому що ситуація в американській економіці покращується. Оскільки економіка, що динамічно зростає – це може викликати необхідність підняти процентні ставки з боку монетарної влади, для управління економічним зростанням та інфляцією. Більш високі процентні ставки роблять виражені в доларах активи більш привабливими і попит на ці активи з боку іноземних інвесторів зростає, в результаті чого зростає попит на долар. Американський долар дорожчає.

Фундаментальний аналіз на ринку форекс, нас навчив правильно розуміти економічні дані, як вони впливають на вартість валют і чому так відбувається. Ви дізнаєтеся, хто такий голова ФРС і як, аналізуючи дані про роздрібні продажі, зрозуміти що відбувається в економіці.

Але це все ми розповімо вам в інших уроках, а поки запам'ятайте, що фундаментальний аналіз форекс – це спосіб прогнозувати динаміку валютного курсу через силу і слабкість економіки країни. Буде дуже цікаво, ми обіцяємо!

Читайте далі - Аналіз настрою ринку Форекс

 Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити