Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Фундаментальний і технічний аналіз Форекс

Останнє оновлення: Вівторок, 27 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Фундаментальний і технічний аналіз

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Вирішивши вкласти кошти в один з економічних інструментів та почати заробляти на валютній біржі, Вам необхідно аналізувати ситуацію на ринку. В цій статті розглянемо який все ж краще - фундаментальний або технічний аналіз?

Стабільність курсу валюти безпосередньо залежить від економічного становища країни. Аналіз економічної ситуації країни дозволить вибудувати грамотну стратегію, за допомогою якої Ваша торгівля на Форекс буде успішною. Точкою стабільності будь-якої валюти є як економічна, так і політична сфери держави. Саме з даних областей черпають інформацію при фундаментальному аналізі Форекс.

Що розуміють під фундаментальним аналізом?

Фундаментальний аналіз дозволяє давати прогноз ситуації на ринку, спираючись на зміни в політичній і економічній сферах. В основі Фундаментального аналізу лежить фундаментальна передумова, що в кожного слідства є своя причина. Це означає, що зміни валютного курсу є причина, яка криється в конкретних політичних і економічних процесах, які тісно пов'язані між собою. Тому, перед тим як зважитися інвестувати в той чи інший економічний інструмент, обов'язково проаналізуйте політичну ситуацію в країні. Причиною політичної нестабільності можуть бути військові розбіжності, революції, вибори – все це неодмінно позначається на курсі національної валюти.

Набагато частіше на валютний ринок створюють вплив новини з економічної сфери. При фундаментальному аналізі Форекс досліджуються такі економічні показники, як валовий національний продукт, кредитна політика і загальна активність державної економіки.

Однак, зазначимо, що фундаментальний аналіз не дає однозначної відповіді на питання про найбільш прибутковою стратегії Форекс. Метою фундаментального аналізу є прогноз можливих варіантів, які, в свою чергу, є передумовою для прийняття рішення.

Технічний аналіз

Аналітики фінансового ринку розглядають торгівлю на Форекс з двох перспектив. Крім фундаментального аналізу пріоритетним напрямком є технічний аналіз Форекс. При технічному аналізі трейдер спирається на дані, отримані в ході аналізу роботи інструментів торгівлі. Інформаційною основою служать дані, отримані за допомогою графіків. Вони дають можливість проаналізувати рух і напрям ціни. Також до методів технічного аналізу належить вивчення статистики і теорії ймовірності.

Фундаментальний і технічний аналіз

Чим відрізняється технічний аналіз від фундаментального?

Технічний аналіз вивчає графіки руху валют, а фундаментальний аналіз розглядає макроекономічні та геополітичні фактори.

Прихильники технічного аналізу вважають, що вся інформація про аналізовану пару валют вже відображена в ціні і обсязі операцій з нею, відповідно, основою для технічного аналізу є графік, вивчення якого на їхню думку достатньо для прогнозування подальшої поведінки валютної пари.

Прихильники фундаментального аналізу ґрунтуються на вивченні та узагальненні таких факторів, як стан економіки провідних світових держав: США, Японії, Канади, країн єврозони, динаміці зміни економіки цих країн, політичні новини, катаклізми, вербальні інтервенції, висловлювання економічних діячів і політиків, дії великих учасників ринку — банків, корпорацій та інших фінансових гігантів. Професіонали ринку Форекс рекомендують поєднувати обидва види аналізу для більш успішної торгівлі.

Висновок + відео

Технічний аналіз Форекс – найпривабливіший інструмент для трейдера. При торгівлі на валютній біржі багато обмежуються лише технічним аналізом. Відзначимо, що дані, які отримані в ході комплексного аналізу з використання фундаментального і технічного аналізу можуть мати деякі відмінності. Розуміння того, коли варто застосувати той чи інший вид аналізу, а коли підійти до питання комплексно, приходить з досвідом торгівлі. Однак якщо ви плануєте стати професійним й успішним трейдером, то уважно вивчіть дані види аналізу, оскільки вони є основним каменем трейдингу.

Читайте далі - Графіки Форекс: лінійний, свічковий і графік японських свічок

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити