Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Тіла японських свічок

Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Тіла японських свічок

В цій статті розглянемо тіла японських свічок і що означають розміри їх тіл.

Свічки з довгим тілом означають, що на ринку є сильний форекс тренд. Чим довше тіло свічки, тим активніше продавці або покупці і тим краще вони контролюють ринок.

Короткі тіла означають, що на ринку затишшя. І бики і ведмеді ведуть себе спокійно. На мові форекс, бики – покупці, а ведмеді – продавці.

Довгі свічки проти коротких

Довгі білі свічки означають високу активність покупців. Чим довше біла свічка, тим вище ціна закриття розташовується відносно ціни відкриття. Це означає, що ціна, безумовно, зросла, і покупці були агресивні. Іншими словами, бики надрали ведмедям дупу!

Довгі чорні свічки говорять про високу активність продавців. Чим довше чорна свічка, тим нижче ціна закриття щодо ціни відкриття. Це означає, що ціна з моменту відкриття сильно впала з-за агресії покупців. Ведмеді надавали бикам по рогах!

Таємничі тіні свічок

Вища точка верхньої тіні відображає значення максимальної ціни сесії, а найнижча точка нижньої тіні – мінімальну ціну. Довгі тіні говорять про те, що ціна протягом сесії йшла від ціни відкриття і закриття досить далеко. Короткі тіні – ознака того, що ціна трималася поблизу від цін відкриття та закриття.

Свічка з довгою верхньою тінню і короткою нижньою показує, що в даний період часу на ринку домінували покупці. Вони піднімали ціну вище і вище, але в якийсь момент в гру активно вступили продавці, і до закриття ціна практично збігалася з ціною відкриття.

Якщо нижня тінь свічки довга, а верхня – коротка, то справи йшли навпаки: продавці різко штовхнули ціну вниз, але покупці не дали їй впасти, і ціна закриття в підсумку знову виявилася не надто відрізняється від ціни відкриття.

Відео

Читайте далі - Основні свічкові моделі: Доджі, Марібозу, Вовчок

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити