Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Односвічкові моделі японських свічок: падаюча зірка та інші

Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Односвічкові моделі японських свічок

В данній статті розглянемо основні односвічкові моделі такі як: молот і повішений та перевернутий молот і падаюча зірка.

Молот і повішений

Молот і повішений виглядають однаково, але можуть мати різне значення в залежності від попереднього цінового дії. У них обох є симпатичні маленькі тіла (чорне і біле), довгі нижні тіні і короткі, або взагалі відсутні, верхні тіні.

Молот і повішений

Молот і повішений

Молот – це бичача розворотна модель, яка формується при падаючому тренді. Вона отримала таку назву, тому що під ударом молота ринок має викинути нагору. Коли ціна падає, молот кує розворот, і ціна починає зростати. Довга нижня тінь говорить про те, що продавці продавлювали ціну вниз, але бики змогли перехопити ініціативу і вивести ціну вище ціни відкриття свічки. Але це не означає, що коли ви бачите молот на падаючому ринку ви повинні відразу купувати. Набагато безпечніше буде дочекатися підтвердження і тільки потім натиснути спусковий гачок. Гарне підтвердження – біла свічка, ціна закриття якої вище, сформованого молота ліворуч.

Критерії справжності:

  • Довга нижня тінь в 2-3 рази більше тіла
  • Коротка або відсутня верхня тінь
  • Тіло знаходиться у верхній частині торгового діапазону
  • Колір свічки неважливий

Повішений є ведмежою разворотною моделлю, яка може формуватися на підході до рівня опору. Коли зростаючий тренд форекс, формується і каже, що кількість продавців починає перевищувати кількість покупців. Довга нижня тінь говорить про те, що продавцям вдалося опустити ціну, але покупцям вдалося підняти ціну вгору, але не набагато вище ціни відкриття. Це сигнал, який має насторожити вас, адже незабаром може статися розворот.

Критерії справжності:

  • Довга нижня тінь в 2-3 рази більше тіла
  • Коротка або відсутня верхня тінь
  • Тіло знаходиться у верхній частині торгового діапазону
  • Колір свічки не важливий, хоча чорний колір тіла робить модель більш ведмежою

Перевернутий молот і падаюча зірка

Перевернутий молот і падаюча зірка теж виглядають ідентично. Єдина різниця між ними – це якась тенденція передує їх формування. У обох свічок є невелике тіло (біле або чорне), довгі верхні тіні і короткі або відсутні нижні.

Перевернутий молот і падаюча зірка

Перевернутий молот і падаюча зірка

Перевернутий молот формується на падаючому тренді і передбачає можливість розвороту. Його довга верхня тінь говорить, що покупці намагалися підняти ціну вгору, але продавці побачивши це, відштовхнули ціну тому. Але тим не менш, покупцям вдалося утримати ціну поблизу відкриття. Дана модель говорить про те, що кількість продавців знижується, покупців навпаки стає більше.

Падаюча зірка - це ведмежа модель розвороту, яка виглядає також як перевернутий молот, але формується на зростаючому ринку. Його форма говорить про те, що ціна відкрилася на самому дні, але потім ціна почала зростати і в кінці знову знизилася. Це означає, що покупці підняли ціну, але продавцям вдалося їх подолати.

Відео

Читайте далі - Двосвічкові моделі японських свічок: поглинаня та пінцет

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити