Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Двосвічкові моделі японських свічок

Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Двосвічкові моделі японських свічок

В цій статті, шановні читачі ITstatti.in.ua, ми розглянемо двосвічкові моделі японських свічок - бичаче поглинання, ведмежье та пінцет.

Бичаче поглинання або ведмежье поглинання

Бичаче поглинання або ведмежье поглинання

Бичаче поглинання – це розворотна модель, яка складається з двох свічок, і яка сигналізує про можливу різкої зміни тенденції. Бичаче поглинання формується тоді, коли ведмежа свічка різко змінюється великою підвищувальної свічкою. Ця друга свічка як би охоплює першу. Бичаче поглинання показує силу биків, які розминаються перед зміною тенденції на висхідну. З іншого боку, ведмеже - є повною протилежністю бичачого поглинання. Воно формується, коли підвищувальна свічка різко змінюється ведмежою свічкою, яка повністю охоплює її. Це говорить про те, що продавці пересилили покупців, і можливе формування спадного руху.

Пінцет

Пінцет – це ще одна дуже поширена парна модель розвороту. Вона формується після сильного висхідного або спадного руху, підказуючи трейдерам, що скоро відбудеться розворот. Подивіться, як виглядає ця модель і зверніть увагу, як вона схожа на пінцет. Дивно!

Пінцет

Основні особливості моделі:

  • Колір першої свічки повинен збігатися з трендом. Якщо тренд висхідний, то перша свічка повинна бути білою.
  • Друга свічка повинна бути протилежна тренду. Якщо тренд зростає, то друга свічка повинна бути ведмежою або чорної.
  • Тіні свічок повинні бути однакового розміру. У верхнього пінцета повинні бути однакові верхні тіні, у нижнього пінцета – нижні.

Відео

Читайте далі - Трьохсвічкові моделі японських свічок: ранкова і вечірня зірка та інші

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити