Артем ЧернетаАвтор: 

Артем Чернета

Фрілансер. Торгує на фінансових ринках і є професійним трейдером. Email: franeselak07@gmail.com

 Артем Чернета 

Трьохсвічкові моделі японських свічок: ранкова і вечірня зірка та інші

Останнє оновлення: Вівторок, 21 січня 2020 Автор: Артем Чернета

Трьохсвічкові моделі японських свічок

В цій статті ми розглянемо трьохсвічкові моделі японських свічок, а саме: ранкову і вечірню зірку; три білих солдата і три чорні ворони; три дні зсередини вниз і вгору.

Ранкова і вечірня зірка

 Ранкова і вечірня зірка

Ранкова і вечірня зірка є патернами, що складаються з трьох свічок, які ви будете знаходити в завершенні тренду. Це розворотні моделі, тобто моделі предзнаменуючі зміни тенденції. Ось три особливості, які допоможуть вам розпізнати дані патерни на графіку:

  1. Перша свічка є підвищувальною і є частиною недавнього підвищуючого тренду.
  2. У другій свічці невелике тіло, яке говорить про деяку нерішучість на ринку.
  3. Третя свічка діє як підтвердження того, що розворот відбувся. Третя свічка повинна закритися нижче середини першої свічки.

Три білих солдата і три чорні ворони

Три білих солдата і три чорні ворони

Модель три білих солдата сформована, коли три довгих білих свічки слідують після спадного тренда, сигналізуючи про те, що на ринку відбувся розворот. Це патерн є одним з найбільш сильних сигналів на покупку, особливо коли він виникає після тривалого низхідного тренду і короткого періоду консолідації.

Першого з трьох солдатів називають свічкою розвороту. Дана свічка закінчує ведмежий тренд або увазі, що період консолідації, який слідував за низхідною тенденцією, закінчений. У дійсній моделі тіло другої свічки повинно бути більше, ніж у першої, і ціна закриття повинна знаходитися у самого максимуму. Тобто у цієї свічки верхній гніт повинен бути зовсім коротким. Третя свічка в моделі три білих солдата, повинна бути не менша за другу, і також у неї має бути верхня тінь.

Модель три чорні ворони є повною протилежністю трьом білим солдатам. Вона формується, коли три довгих чорних свічки слідують за сильної низхідною тенденцією до підвищення, вказуючи на розворот. Також, як і у попередньої моделі, тіло другої свічки повинно бути більше тіла першої свічки. Нарешті, тіло третьої свічки повинно бути не менше тіла другої і з дуже короткою верхньою тінню.

Три дні зсередини вниз і вгору

Три дні зсередини вниз і вгору

Три дні зсередини вгору, також є розворотною моделлю, яка формується на підставі тенденції до зниження. Вона говорить про можливе завершення спадного тренду і початку бичачого тренда. Ось кілька критеріїв істинності моделі:

  1. Перша свічка повинна знаходитися в основі лінії тренду форекс. Сама свічка повинна бути довгою і чорною.
  2. Друга свічка повинна бути зростаючою і доходити не менш ніж до середини першої свічки.
  3. Третя свічка повинна закритися набагато вище першої свічки, щоб підтвердити розворот тренда.

Три дні вниз, в свою чергу, є повною протилежністю трьох днів зсередини вгору і формується на вершині висхідного тренда. Дана модель говорить про те, що бичачий тренд підходить до кінця і починається спадний тренд. Ось кілька критеріїв істинності даної моделі:

  1. Перша свічка розташовується на вершині висхідного тренда і характеризується довгим білим тілом.
  2. Друга свічка повинна знизитися як мінімум до середини першої свічки.
  3. Третя свічка повинна закритися набагато нижче першої свічки, щоб підтвердити розворот вниз.

І, нарешті, найважливіше. Навіть якщо свічки натякають, що форекс тренд продовжиться або що він зміниться, вони не дають вам такої гарантії. Завжди враховуйте умови ринку та поведінку ціни. На ринку форекс ніщо не висічене в граніті!

Читайте далі - Рівні підтримки і супротиву

 Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити