Артем ЧернетаАвтор: 

Артем Чернета

Фрілансер. Торгує на фінансових ринках і є професійним трейдером. Email: franeselak07@gmail.com

 Артем Чернета 

Лінії тренду

Останнє оновлення: Вівторок, 21 січня 2020 Автор: Артем Чернета

Лінії тренду

Ми постараємося дати відповідь цікавлять багатьох, що таке лінія тренда?

Лінія тренду є найпоширенішою формою технічного аналізу, але в той же час і самою погано використовуємою. При правильному використанні, вони можуть бути такими ж точними, як і будь-який інший метод. Але на жаль, більшість трейдерів малюють їх неправильно і намагаються змусити ринок відповідати лінії, а не навпаки. У класичній формі трендова лінія проводиться по основним областям підтримки (мінімуми), на висхідному тренді і вздовж основних зон опору (максимуми), на низхідному тренді. Далі ми розповімо як побудувати лінію тренда. 

Як будувати трендові лінії ми розповімо трохи нижче, не потрібно бути художником, щоб їх малювати, ми сподіваємося що трендова лінія у вас легко вийде.

Все досить просто, ви повинні знайти два основних максимуму або мінімуму і з'єднати їх прямою лінією. Запитаєте «що далі?» Насправді це все. Ось так просто можна побудувати трендову лінію.

Лінії тренду

Види трендів

Є три типи ринкових трендів:

  1. Висхідний тренд (більш високі мінімуми)
  2. Нисхідний тренд (більш низькі максимуми)
  3. Боковий тренд (максимуми і мінімуми в одному діапазоні)

Кілька важливих речей, які потрібно пам'ятати про трендові лінії:

  • Щоб намалювати трендову лінію необхідно, принаймні, два максимуми або два мінімуми, але для підтвердження необхідно три точки.
  • Звертайте увагу на кут нахилу трендової лінії, чим більш круто вона накреслена, тим менш надійною вона є і, ймовірно, найближчим часом вона буде пробита.
  • Як і горизонтальні рівні підтримки і супротиву, лінії тренда стають більш надійними після тестування ціною.
  • Лінія тренда це найпоширеніша форма технічного аналізу.
  • І що найбільш важливо, не підганяйте трендову лінію під ринок. Якщо вона не відповідає правилам, то ця лінія недійсна.

Читайте далі - Канали тренду

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити