Артем ЧернетаАвтор: 

Артем Чернета

Фрілансер. Торгує на фінансових ринках і є професійним трейдером. Email: franeselak07@gmail.com

 Артем Чернета 

Рівні Фібоначчі

Останнє оновлення: Вівторок, 21 січня 2020 Автор: Артем Чернета

Рівні Фібоначчі

Це дуже важливо! Всі інструменти Фібоначчі працюють набагато краще, коли на ринку є тренд форекс. Основна ідея торгівлі за рівнями Фібоначчі, полягає в тому, щоб відкривати довгу позицію при відскоку від підтримки лінії Фібоначчі, а коротку позицію слід відкривати при відскоку вниз від рівня опору Фібоначчі, коли ринок падає.

Рівні корекції Фібоначчі

Щоб визначити рівні системи фібоначчі форекс, вам необхідно знайти недавні суттєві максимум і мінімум останнього цінового коливання. Тоді, для низхідного тренду, натисніть на максимум і тягніть лінії Фібоначчі до мінімуму. Для висхідного тренда, потрібно робити все навпаки. Натисніть на мінімум цінового коливання і тягніть курсор до максимуму.

Зрозуміли? Тепер давайте розглянемо приклади, як застосовувати рівні Фібоначчі на ринку.

Висхідний тренд

Давайте розглянемо денний графік AUD/USD.

На даному графіку, ми встановили рівні Фібоначчі, натискаючи на мінімум коливання 0.6955 і переміщаючи курсор на максимум коливання на 0.8265. Програма технічного аналізу показує нам рівні Фібоначчі. Тепер логіка полягає в тому, що австралієць почне коректуватися вниз від недавнього максимального рівня і знайде підтримку на одному з цих рівнів. Тому багато трейдерів будуть розміщувати накази на покупку на цих рівнях.

Тепер давайте подивимося, що ж сталося далі.

Ціна знайшла підтримку на рівні 23.6 % і продовжила відскакувати від нього наступні кілька тижнів. Далі валютна пара протестувала рівень підтримки на 38.2%, але не змогла закріпитися нижче. Пізніше, австралієць продовжив свій рух вгору і в кінечному рахунку пробив рівень максимуму цінового коливання. З цього прикладу видно, що покупка на рівні 38.2% стала дуже прибутковою довгостроковою угодою.

Низхідний тренд

Тепер, давайте подивимося, як нам використовувати лінії Фібоначчі, коли на ринку панують ведмеді. Нижче 4х часовий графік AUD/USD.

Отже, ми знайшли ціновий максимум на рівні 1. і мінімум цінового коливання .... на кілька днів пізніше.... . Робота на низхідному тренді полягає в тому, що ми чекаємо корекції вгору від мінімуму і ловимо відскік від одного з рівнів опору Фібоначчі, тому що багато хто з трейдерів будуть продавати від цих рівнів.

Давайте подивимося, що відбулося далі.

Подивіться яка краса! Ринок дійшов до рівня 50%, протестував його і розвернувся вниз. Якщо ви продали б від цього рівня, ви б непогано заробили, хоча могли і продати від рівня 38.2% і все одно залишилися б в плюсі.

У розглянутих вище прикладах ми бачимо, що ціна знайшла підтримку або опір на рівнях Фібоначчі. Так відбувається тому, що багато людей у своїй торгівлі використовують цей чудовий інструмент. Але є дещо, що вас трохи засмутить. Ціна не завжди відскакує від цих рівнів. На ці рівні потрібно дивитися як на певні зони. Як це робити ми покажемо пізніше. Тим не менш, ви завжди повинні пам'ятати про інструменти Фібоначчі, тому що він простий у використанні і дуже ефективний, коли справа стосується торгівлі валютами. У наступному уроці ми покажемо, коли рівні Фібоначчі не працюють. У цьому уроці ми навчилися правильно будувати рівні фібоначчі.

Читайте далі - Інструменти Фібоначчі не ідеальні

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити