Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Інструменти Фібоначчі не ідеальні

Останнє оновлення: Понеділок, 29 серпня 2022 Автор: Артем Чернета

Інструменти Фібоначчі не ідеальні

На минулих статтях ми говорили , що рівні підтримки і опору рано чи пізно пробиваються ціною. І, так як ми використовуємо рівні підтримки і опору Фібоначчі – це також відноситься і до них. Давайте подивимося приклад, коли рівні Фібоначчі пробиваються ціною. Тобто, виявимо недолік ліній Фібоначчі.

На 4-х годинному графіку GBP/USD нижче, ви бачите, що в цій валютній парі спостерігався ведмежий тренд і ціна почала коригуватися вгору. Ви наклали рівні Фібоначчі на графік, щоб визначити точку входу. Ви використали максимум цінового коливання на 1.6300 і мінімум цінового коливання на 1.6058. Ви бачите, що зростання валютної пари зупинився на рівні 61.8%. Ви думаєте про себе , «Напевно від цього опору ціна почне зростати. Що ж, прийшов час відкрити коротку позицію!» І ви відкриваєте коротку позицію, вже підраховуючи свій майбутній прибуток...

Насправді, якщо б ви дійсно відкрили коротку позицію на рівні 61.8%, мало того, що ваша впевненість у швидкому прибутку розсіялася як дим, ваш рахунок випробував би серйозний удар, якби ви не керували ризиком належним чином.

Давайте подивимося, що сталося.

Виявляється, цей ціновий мінімум був точкою розвороту тренда і ринок розвернувся вгору, пробивши наші рівні Фібоначчі.

Який тут потрібно зробити висновок?

Рівні Фібоначчі дають нам високу ймовірність успіху в торгівлі, порівняно з іншими технічними інструментами, але, тим не менш, існують і недоліки ліній Фібоначчі. Ви напевно не можете знати, що ціна обов'язково відскочить від рівня 38.2, перш ніж форекс тренд продовжиться. Іноді це буде рівень 50% або 61.8%. А іноді ціна просто не помічаючи наших рівнів, мчить, як поїзд повз наших рівнів в протилежному напрямку.

Також пам'ятайте, що ринок не завжди буде продовжувати тенденцію після виявлення тимчасової підтримки або опору, а замість цього ринок буде продовжувати рухатися у бік максимуму чи мінімуму цінового коливання.

Ще один недолік ліній Фібоначчі - це визначення максимуму і мінімуму цінового коливання. Ми всі різні і на графіки дивимося по-різному, ми розглядаємо графіки з різними періодами, і у нас є власне упереджена думку з приводу ринку. Але правда в тому, що на сьогоднішній день, немає абсолютно правильного способу для визначення цих точок. Найчастіше, вам доведеться знаходити ці точки виходячи з власних припущень. Тому, щоб навчитися користуватися інструментами системи Фібоначчі, треба багато практикуватися і відточити свої навички використання ліній Фібоначчі з іншими інструментами.

У наступному уроці ми покажемо, як комбінувати лінії Фібоначчі з іншими формами рівнів підтримки і опору і моделями японських свічок.

Читайте далі - Стратегія Фібоначчі в комбінації з рівнями підтримки та супротиву

 Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити