Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Стратегія Фібоначчі в комбінації з рівнями підтримки та супротиву

Останнє оновлення: Неділя, 28 серпня 2022 Автор: Артем Чернета

Стратегія Фібоначчі в комбінації з рівнями підтримки та супротиву

Як ми говорили в минулій статті, що використання фібоначчі стратегії може бути досить суб'єктивним. Однак, безсумнівно є способи, за допомогою яких ви зможете використовувати ці розбіжності в свою користь. Звичайно, інструменти стратегії Фібоначчі дуже корисні, але ви не повинні їх використовувати в поодинці. Це як розглядати зірку футболу Кріштіану Роналдо, який є одним з кращих гравців в світі, але він не може виграти футбольний матч в поодинці.

Точно також лінії Фібоначчі повинні використовуватися в комбінації з іншими технічними інструментами, утворюючи стратегію торгівлі по Фібоначчі. У цьому уроці давайте візьмемо те, що ми вже вивчили і спробуємо об'єднати це для перебування на ринку цікавих торгових можливостей. Ну що ж, давайте спробуємо заробити кілька пунктів!

Один з цікавих способів застосування ліній Фібоначчі полягає в тому, щоб визначити рівні підтримки та опору і подивитися, чи узгоджуються вони з лініями Фібоначчі. Якщо лінії Фібоначчі вже є підтримкою або опором і ви комбінуєте їх з іншими ціновими областями, які спостерігають багато інших трейдерів, то ймовірність відскоку ціни від цих областей набагато вище.

Давайте розберемо приклад того, як ви можете об'єднати рівні підтримки і опору з лініями Фібоначчі для побудови стратегії Фібоначчі. Нижче наведено графік USD/CHF.

Лінії фібоначчі стратегія в прикладах

Як ви можете бачити, в парі явний висхідний тренд. Бачите всі ці зелені свічки! І ви вирішуєте приєднатися до цього руху. На питання, «Коли вам входити?» ви накладаєте на графік лінії Фібоначчі від мінімуму на 1.0130 до максимальної точки цінового коливання на 1.0900. Тепер ваш графік виглядає дуже привабливо.

Отже, тепер у вас є основа для надійного виявлення сигналу на покупку і ви можете відповісти на питання.

Тепер, коли у нас є стратегія Фібоначчі, щоб збільшити нашу ймовірність виявлення твердих записів, ми можемо відповісти на питання, "Де Ви повинні увійти?" Але ви дивитеся на графік уважніше, і бачите, що на 1.0510 раніше розташовувався рівень опору, який знаходиться якраз поруч з лінією корекції системи Фібоначчі 50%. І тепер, коли цей рівень пробитий, він міг перетворитися на підтримку і стати хорошим місцем для покупки. 

Якби ви розмістили свій ордер на купівлю на рівні 50%, то ви б стали дуже щасливим трейдером! Хоча було кілька напружених моментів, особливо при другій спробі тестування даної підтримки. Ціна намагалася проникнути нижче рівня підтримки, але була не в змозі закріпитися нижче. У кінцевому рахунку пара пробила опір на рівні максимуму цінового коливання і відновила висхідний рух.

Якщо говорити про спадний тренд на форекс, то ви можете зробити все те ж саме. Ви повинні шукати рівні цін, які були цікаві в минулому. Якщо ви так робите, значить у вас є більш високий шанс, що ціна відскочить від цих рівнів.

Чому?

По-перше, як ми говорили в попередніх уроках, попередні рівні підтримки і опору будуть хорошими областями для покупок і продажів, тому що інші трейдери будуть стежить за цими рівнями , як яструби.

По-друге, як ми знаємо, багато трейдерів використовують лінії Фібоначчі у своїй торгівлі і вони теж будуть відкривати позиції на цих рівнях. З трейдерами, які дивляться на одні й ті ж рівні, є велика ймовірність великих замовлень на відкриття позицій.

У той же самий час, немає ніякої гарантії, що ціна відскочить від цих рівнів, але в будь-якому випадку, ви будете більш упевнені у своїх угодах. Зрештою в цифрах теж є сила! Пам'ятайте , що торгівля ґрунтується на ймовірності. Якщо ви дотримуєтеся торгівлі з більш високою ймовірністю, то у вас більше шансів на перемогу! Сподіваюся ми розкрили стратегія на фібоначчі і Вам стало все зрозуміло.

Відео

Читайте далі - Лінії Фібоначчі в комбінації з трендовими лініями

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити