Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Лінії Фібоначчі в комбінації з трендовими лініями

Останнє оновлення: Понеділок, 29 серпня 2022 Автор: Артем Чернета

Лінії Фібоначчі в комбінації з трендовими лініями

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! В цій статті ми поговоримо про лінії Фібоначчі і трендові лінії в комбінаціїї з ними.

Що таке лінії фібоначчі?

Як ви вже знаєте, лінії фібоначчі краще всього працюють, коли на ринку є тренд. Тому використовувати цей інструмент у комбінації з трендовими лініями є цілком розумним. Ну що ж, давайте подивимося, як лініями фібоначчі користуватися на практиці! У цій статті ми розповімо з вами як будувати форекс лінії фібоначчі. Готуйтеся нас чекає багато чого цікавого.

Отже, всякий раз, коли у валютній парі спостерігається висхідний або спадний тренд, трейдери намагаються увійти у цей тренд і найкращий момент для входу - це відкат. Якщо так, то чому б нам не шукати лінії Фібоначчі, які збігаються з трендовою лінією?

Давайте подивимося на ціновий графік EUR/USD, де ви зможете бачити, як валютна пара відпрацьовувала свою трендову лінію. Нижче як будувати лінії фібоначчі в картинках.

 

Спостерігаючи таку картину, до вас приходять такі думки, «Непоганий бичачий тренд, напевно варто купити ЄВРО, коли ціна знизиться до трендової лінії.» Але перш ніж ви натиснете на кнопку buy, ви накидуєте на графік лінії Фібоначчі, щоб визначити точне місце для покупки. Давайте подивимося, як в цій ситуації нам можуть допомогти лінії Фібоначчі. 

Ми наклали на графік рівні корекції системи Фібоначчі від мінімуму коливання на 1.4150 до максимуму цінового коливання на рівні 1.4348. Зверніть увагу, що лінія висхідного тренда перетинає два рівня 50.0 % і 61.8%. Можливо ці рівні стануть потенційними підтримками? У нас є тільки один спосіб дізнатися!

Дивіться, що вийшло. Ціна протестувала рівень підтримки 50% і трендову лінію і відскочила наверх. Якби ви встановили ордер на купівлю на цьому рівні, ви б уклали дуже вигідну валютну операцію! Через кілька годин, ціна злетіла вгору. Тепер ви бачите, що значить грамотно комбінувати технічні інструменти!

Це дуже вигідно, використовувати лінії Фібоначчі в торгівлі. Комбінація діагональної лінії тренда форекс і рівнів підтримки і опору використовують багато трейдерів, тому є велика ймовірність, що ці рівні не бачите тільки ви. Тим не менш, не варто забувати, що і лінії тренду, і стратегія "Лінії Фібоначчі" досить суб'єктивні методи аналізу. Різні трейдери, звичайно малюють їх по різному, але в чому ви можете бути повністю впевнені, що на ринку є тренд!

Якщо ви бачите, що на ринку розвивається тренд, то ви обов'язково повинні шукати точки для входу в цей тренд і в цьому вам допоможуть лінії Фібоначчі. Сподіваємося вам стало зрозуміло як правильно будувати лінії фібоначчі, бажаємо великих продажів.

Відео

Читайте далі - Комбінуємо Фібоначчі з свічковими моделями

 Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити