Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Комбінуємо Фібоначчі з свічковими моделями

Останнє оновлення: Субота, 27 серпня 2022 Автор: Артем Чернета

Комбінуємо Фібоначчі з свічковими моделями

Якщо ви уважно проштудіювали попередні уроки, то ви знаєте, що можна комбінувати використання ліній Фібоначчі з рівнями підтримки та опору і лініями тренда. Це дозволяє створити просту, але досить ефективну торгівельну стратегію, яка дозволить вам укладати вигідні угоди.

Але це ще не все! У цьому уроці ми хочемо розповісти вам, як об'єднати лінії Фібоначчі з нашими знаннями, отримані на уроках присвячених японських свічок. Коли ми будемо комбінувати лінії Фібоначчі і моделі японських свічок, то фактично ми будемо шукати розворотні свічки. Якщо модель говорить нам, що наплив продавців або покупців вичерпаний, то це може підказати нам, коли ціна продовжить рухатися по тренду форекс. Звучить досить заманливо? Давайте спробуємо розібрати на практиці, як це працює.

Нижче часовий графік GBP/USD.

На графіку видно, що валютна пара перебувала в спадному тренді, але зниження сповільнилося і пара стала підростати. Напевно у нас буде шанс увійти в цей спадний тренд? Тепер ви знаєте, що це значить. Настав час накласти на графік лінії Фібоначчі і братися за роботу!

На графіку ми встановили лінії Фібоначчі від максимуму коливання на 1.6466 до мінімуму цінового коливання на 1.5770.

Далі ситуація розвивалася під диктовку биків, які домінували протягом усього торгового дня і змогли подолати рівень 38.2% Фібо і не зменшуючи напору, покупці змогли підняти ціни до рівня 50%. Рівень у 50% бики атакували теж дуже рішуче, подивіться на зелену бичачу свічку прямо під рівнем опору. Хто знає, може бикам і вдалося пробити цей рівень.

Ну що ж, давайте подивимося, що сталося далі. Прямо під Фібо-рівнем опору сформувався доджі. Якщо ви уважно вивчали уроки по японським свічкам, то ви пам'ятаєте , що доджі це розворотна свічка. Тобто прямо на рівні опору, ринок показує вам, що у валютній парі можливий розворот. Дивно, але це говорить про те, що рівень опору найімовірніше встоїть, плюс цю ситуацію помітили не тільки ми, але й інші трейдери.

Прийшов час відкрити коротку позицію? Хоча, напевно, ми знати звичайно не можемо (бо в трейдингу так важливо, грамотно управляти ризиками), але ймовірність розвороту від даного рівня опору дуже висока! Продаємо...

Якби ви відкрили коротку позицію, коли сформувалася доджі, ви б отримали серйозний прибуток. Прямо після доджі ринок відскочив від рівня опору і пішов вниз. Подивіться на всі ці червоні свічки!

Склалося таке відчуття, що покупці вклали всі свої сили, щоб підняти ціну до рівня опору 50%, що дозволило продавцям перехопити ініціативу і перетягнути ковдру на себе. Ціна пішла у напрямку до мінімуму цінового коливання, що склало близько 300 пунктів. який зможе підказати вам утримається цей рівень. 

Пошук розворотних свічкових моделей в районі ліній Фібоначчі може стати дійсно дуже корисним прийомом, який зможе підказати вам, утримається цей рівень. Також незаперечним плюсом даної методики є те, що вам не потрібно ставити лімітований ордер на Фібо-рівень, так як ви не можете знати напевно, чи втримається рівень чи ні. Замість цього, ви можете поспостерігати за ринком і після того як розворотне свічка сформувалася, відкрити позицію за ринковою ціною, так як у вас є підтвердження того, що рівень встоїть.

Читайте далі - Сітка Фібоначчі

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити