Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Ковзна середня Форекс. Що це?

Останнє оновлення: Середа, 22 березня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Ковзна середня Форекс

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Ковзне середнє значення (змінна середня) – це спосіб, який дозволяє згладити рух ціни за весь час її руху. «Ковзне середнє значення форекс» трейдери називають просто змінна середня. Для того, щоб отримати ковзну середню, ми просто беремо і розраховуємо середню ціну закриття за останні «Х» періодів.

Як і будь-який інший індикатор, ковзна середня використовується для того, щоб допомогти нам спрогнозувати майбутню динаміку ціни. Подивившись на її нахил, ви можете визначити поточний домінуючий напрямок руху ціни.

В технічному аналізі є різні типи середніх ковзних, і у кожного з них є свій власний рівень «гладкості». Загалом же, чим більше вона згладжена, тим повільніше вона реагує на динаміку цін. Чим менше згладженої є ковзна середня, тим більш жваво реагує на динаміку цін. Її згладженість залежить від періоду часу, за який розраховується ковзна середня, ніж більш довгий період часу ви берете, тим більш згладжену середню ви отримаєте.

Тепер ви напевно подумали: «Давайте розберемо, як я зможу їх використовувати в своїй торгівлі?!» Без проблем! Але спочатку ми повинні розібрати два основних типи ковзних середніх:

  1. Проста ковзна середня
  2. Експоненціальна ковзна середня

Ми розберемо, як вони розраховуються і чим вони відрізняються. Також ви дізнаєтеся, які переваги і недоліки кожного типу ковзних середніх і яку з них краще використовувати. Як і в інших уроках нашого розділу Трейдінг, ми почнемо з основ. Далі ми розберемо, як ми можемо використовувати даний індикатор і як включити його в свою торгову стратегію. Ви готові? Тоді погнали, сподіваємося стало зрозуміло з "ковзною середньою форекс".

Читайте далі - Проста ковзна середня. Що таке SMA?

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити