Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

SMA чи EMA

Останнє оновлення: Середа, 27 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

SMA чи EMA

Після минулого уроку, мабуть у вас виникло питання, яка середня краще? SMA форекс ринку або EMA ринку форекс?

Давайте почнемо з експоненціальної ковзної середньої. Якщо вам потрібна середня, яка швидше зреагує на ціновий рух, кращим рішенням буде ЕМА з коротким періодом. Вона допоможе вам раніше зловити форекс тренд, який приведе вас до більш високого прибутку (пізніше ми обговоримо цю тему детальніше). Чим раніше ви входите в тренд, тим довше ви зможете проїхати на ньому і загрібати прибуток лопатою (шикарно так?!).

Неприємною стороною використання індикатора EMA є те, що ви можете бути обмануті ринком під час періодів ринкової консолідації. Так як ціна дуже швидко реагує на зміну ціни, то ви можете подумати, що почався формуватися новий тренд, але це може бути тільки короткостроковий рух і через деякий час ціна повертається на колишні рівні. У цьому випадку індикатор занадто швидкий і не принесе вам користі.

З SMA форекс ринку все навпаки. Коли вам потрібна більш повільна змінна, яка досить істотно згладжує ціну, то в цьому випадку SMA буде кращим вибором. Вона працює краще, коли ми розглядаємо більш тривалі проміжки часу, і хочемо отримати уявлення по більш довгостроковому тренду. У цьому випадку, середня не буде реагувати на короткострокові руху ціни - це вбереже вас від помилкових виходів. Ми можемо порівняти ці два типи середніх з равликом та страусом.

sma і ema

Равлик повільна, як SMA ринку форекс. Таким чином, ви не можете увійти в тренд рано, але у вас є захист від помилкових виходів. Цей тип середньої допоможе вам уникнути помилкових сигналів. З іншого боку, страус дуже швидко, як ЕМА і допомагає нам раніше входити в тренди і заробляти більше, але при цьому ми можемо нарватися на помилкові сигнали.

Нижче наведена таблиця, яка допоможе вам запам'ятати за і проти.

  SMA  ЕМА 
 за  Сильно згладжує ціновий рух і прибирає помилкові сигнали Добре реагує на цінові коливання і рано ідентифікує тренд 
 проти  Рухається дуже повільно і пізно дає сигнали на покупку і продаж Може давати помилкові сигнали, коли ринок знаходиться в діапазоні 

Так яка ж середня краще? Насправді вам вирішувати. Багато трейдерів використовують кілька різних середніх, кожну з певною метою. Вони можуть використовувати більш довгу SMA форекс ринку, щоб визначити довгострокову тенденцію, а потім беруть коротку ЕМА форекс ринку для безпосереднього входу в позицію.

Читайте далі - Стратегія на ковзних середніх. Як на них торгувати?

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити