Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Полоси Боллінджера

Останнє оновлення: Неділя, 28 серпня 2022 Автор: Артем Чернета

Полоси Боллінджера

Вітаємо вас, ви дісталися до графічних індикаторів! Кожен раз, коли ви починаєте вивчати новий рівень, ви поповнюєте свій трейдерський інструментарій. Ваш трейдерський ящик для інструментів стає все важче і важче!

«Який же оптимальний набір інструментів?» - запитаєте ви. Все дуже просто! Давайте порівняємо цю ситуацію з ремонтом. Ви ж не використовуєте викрутку, щоб забити цвях, а за допомогою молотка не вбиваєте шурупи, вірно? Також і в трейдингу, деякі торгівельні інструменти краще всього працюють в певних ситуаціях. Тому, чим більшу кількість інструментів ви використовуєте, тим краще ви можете пристосуватися до різних ринкових ситуацій.

Якщо ви вирішили зосередитися на кількох торгівельних інструментах, це теж дуже добре. Адже якщо вам потрібно зробити електропроводку, ви не викликаєте додому сантехніка. Також і тут, буде здорово, якщо ви станете експертом в ковзних середніх або полосах Боллінджера. Є велика кількість методів заробітку на валютному ринку!

Ставтеся до кожного індикатору, як до нового інструменту, який ви можете додати до свого торгівельного арсеналу. Звичайно, не обов'язково використовувати їх всі, але чим більше у нас арсенал, тим краще.

Полоси Боллінджера Форекс

Даний індикатор розроблений Джоном Боллінджером і використовується для того, щоб відстежувати мінливість ринку. Він ніби вимірює гучність ринку. Якщо на ринку тиша, то смуги зближуються і знаходяться близько один до одного. Якщо ринок голосний, то смуги розширюються. На графіку нижче видно, що коли ціна знаходиться в спокійному стані, смуги знаходяться близько один до одного, але коли ціна починає зростати, смуги розширюються. Читайте нижче, і ми відповімо, що таке торгівля по смугам боллінджера.

З цього питання у нас все. Звичайно, ми могли б обговорити історію створення смуг Боллінджера, поговорити про розрахунок індикатора і дати вам математичну формулу, але ми не будемо вивалювати на вас весь цей непотріб. Чому так? Все тому, що ми вважаємо більш важливим використання індикатора на практиці більш важливим, ніж всі ці розрахунки. Краще ми навчимо вас правильно застосовувати індикатор в торгівлі, а про розрахунок та історії ви можете дізнатися з Вікіпедії.

Відскік від смуг Боллінджера

Одним з важливих властивостей смуг Боллінджера є те, що ціна має тенденцію повертатися до середини індикатора. Це відбувається після відскоку ціни від однієї зі смуг Боллінджера. Подивіться на графік нижче, як ви думаєте, куди піде ціна?

Якщо ви відповіли вниз, то ви були праві. Після відскоку від верхньої смуги, ціна кинулася вниз.

На графіку вище ми показали вам класичний відскік від смуг Боллінджера. Причина, чому ціна веде себе таким чином полягає в тому, що лінії Боллінджера діють як динамічні рівні підтримки і опору. Смуги Боллінджера на більш довгострокових графіках показують себе більш надійними підтримкою і опором. Багато трейдерів розробили системи, які дозволяють добре заробляти на цих відскоках, причому ці стратегії найкраще працюють, коли ринок знаходиться у флеті.

Тепер давайте розберемо, як використовувати смуги Боллінджера, коли на ринку є виражена тенденція.

Стиснення смуг Боллінджера

Стиснення смуг Боллінджера дуже простий і зрозумілий сигнал. Коли смуги стискаються і знаходяться поруч один з одним – це означає, що на ринку настає сильний рух цін. Якщо після стискання довга бичача свічка пробиває верхню смугу, значить ціна продовжить зростання. Якщо навпаки, ціна пробиває нижню смугу Боллінджера, то найімовірніше зниження продовжиться.

На графіку вище видно стиснення смуг Боллінджера і ціна тільки починає тестувати верхню полосу Боллінджера.

Так працює типове стиснення полос Боллінджера. Даний патерн зустрічається на графіках не часто, але якщо ви попрацюєте з 15-хвилинним графіком, то в тиждень ви будете без проблем знаходити кілька стиснень.

Насправді, є багато інших прийомів, які ви можете використовувати при роботі з полосами Боллінджера, але основні з них, це ті, які ми обговорили вище. Додайте їх в свій комплект інструментів, і ми підемо далі до наступного індикатору.

Відео

Читайте далі - Індикатор MACD

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити