Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Індикатор ADX

Останнє оновлення: Середа, 22 березня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Індикатор ADX

Середній індекс спрямованого руху (Average Directional Movement Index, скорочено ADX) – це, якщо коротко, ще один осцилятор.

Він коливається в діапазоні від 0 до 100. Показання нижче 20 говорять про те, що тренд слабкий, а положення індикатора Average Directional Movement Index в діапазоні від рівня 20 до рівня 50 – що тренд сильний. На відміну від стохастика, індикатор Average Directional Movement Index не визначає напрям тренда. Він вимірює тільки силу. Тому його зазвичай використовують, щоб зрозуміти, зароджується на ринку новий тренд.

Головна проблема при використанні індикатора Average Directional Movement Index – він не каже вам, ви повинні продавати або купувати. Єдине, про що він інформує – варто встрибувати на підніжку тренда. Якщо індикатор ADX форекс досягає рівня 50, то тренд, швидше за все, майже досяг свого піку, незабаром ослабне, і пора фіксувати прибуток.

Average Directional Movement Index індикатор

На прикладі нижче, під час панували на ринку корекцій індикатор Average Directional Movement Index знаходився нижче рівня 20. Після того, як почався трендовий рух, лінія індикатора кинулася у висхідному напрямку, показуючи, що тренд набирає свою силу. У першому випадку після того, як індикатор Average Directional Movement Index досяг рівня 50 і став розвертатися, на ринку почалася чергова корекція. Показником її закінчення став ще один виліт індикатора ADX із зони 20 і його рух до рівня 50.

 

Як використовувати індикатор Average Directional Movement Index в торгівлі?

Один із способів торгувати, використовуючи Average Directional Movement Index – чекати проривів і після цього вирішувати, продавати або купувати. Індикатор можна використовувати для визначення життєздатності поточного тренда.

Можна також використовувати Average Directional Movement Index в комбінації з іншими індикаторами, конкретніше – з тими, які визначають напрям тренда.

За допомогою індикатора Average Directional Movement Index можна зрозуміти, чи варто закривати позицію раніше часу. Коли він досягає рівня 50, це означає, що тренд, можливо, скоро видихається. Далі валютна пара, можливо, почне коливатися, і краще закрити позицію до того, як це станеться.

Відео

Читайте далі - Індикатор Ішимоку

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити