Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як користуватися поєднуючи індикатори?

Останнє оновлення: П'ятниця, 22 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

індикатори

Отже, тепер ви знаєте, як працюють найпоширеніші індикатори, і вам не терпиться побачити пару-трійку прикладів. Давайте об'єднаємо деякі з цих індикаторів і подивимося, як будуть виглядати торгові сигнали.

Будь світ досконалий, ми могли б вибрати один індикатор і торгувати строго за його показаннями. Біда в тому, що світ далекий від досконалості, і у всіх індикаторів є недоліки.

Тому багато трейдерів об'єднують індикатори так, щоб вони «перевіряли» один одного. Вони можуть використовувати три різних індикатора, і не входити в торги, поки всі три не дадуть один і той же сигнал.

Слід подивитися на полоси Боллінджера і Стохастик на 4-годинному графіку для EUR/USD. На ринку – бічний рух, і ми повинні стежити за смугами Боллінджера і бути готовим до стрибка ціни. EUR/USD дісталася до самого верху шпальти – цей рівень звичайно служить рівнем опору. У той же самий час, Stochastic Oscillator досяг зони перекупленності, натякаючи, що ціна може скоро впасти.

індикатори

Що ж сталося далі? EUR/USD впала на 300 пунктів, і ви б непогано заробили, якщо б відкрили коротку позицію.

Трохи пізніше ціна торкнулася підстави смуги, яка зазвичай служить рівнем підтримки. Це означає, що звідси ціна може злетіти вгору. Стохастик показує дивергенцію на покупку, що означає – нам варто відкрити довгу позицію. Якщо б ми справді відкрили її, ми отримали б 400 пунктів! Непогано!

Ось ще один приклад. На цей раз за участю RSI і індикатор MACD:

Коли RSI досяг зони перекупленності і дав сигнал на продаж, MACD наслідував його приклад – «ведмежий» перетин теж є сигналом на продаж. Як бачите, з цієї точки ціна пішла вниз. 

Трохи пізніше RSI дістався до зони перепроданості і дав сигнал на покупку. Кілька годин потому, MACD відобразив «бичачий» перетин, яке теж є сигналом на покупку, і ціна почала впевнено дертися вгору. 

Ви помітили, що в цьому прикладі RSI "обганяє" MACD. З-за різниці технічних характеристик, деякі індикатори дають сигнали рано, а деякі запізнюються. Поступово освоюючи мистецтво трейдингу, ви зрозумієте, які індикатори найкращим чином підходять саме вам. Нам подобаються MACD, RSI і Стохастик, але на смак і колір товариша немає.

Кожен трейдер мріє знайти «чарівну комбінацію» індикаторів, яка завжди буде давати точні сигнали, але це неможливо.

Ми радимо вам досконально вивчити кожен індикатор окремо, розібратися в їх поведінці щодо руху ціни, а потім створити свою власну комбінацію, яка найкраще підходить вам і вашому стилю торгівлі.

Читайте далі - Осцилятори Форекс

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити