Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Бінарні опціони: що це таке і як на них заробити — торгові стратегії і сигнали

Останнє оновлення: Середа, 31 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Бінарні опціони

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Сьогодні мова піде про те, що таке бінарні опціони і як можна на них заробити, якого брокера краще вибрати для торгівлі бінарними опціонами, а також чи це не розвод для лохів і яка думка фахівців на цей рахунок.

Стаття, безсумнівно, зацікавить всіх тих, кого приваблює віддалена робота в Інтернеті на дому без вкладень і обману, приносити пристойний дохід.

Торгівля бінарними опціонами професіонали відносять до простого трейдингу. Мета гри – виграти грошову суму, максимально можливу.

Важливо! На фінансовому ринку у трейдерів бінарними опціонами (гравців з великим капіталом) є можливість спровокувати різке зростання або обвал вартості активу, який може активувати заявку «стоп лосс».

Отже, з цієї статті ви дізнаєтесь:

 • Що таке бінарні опціони і як на них заробити;
 • Рейтинг кращих брокерів;
 • Чи є бінарні опціони розвод для лохів — думка фахівців;
 • Реальні відгуки про бінарні опціони, а також відгуки про стратегію (систему) «Ланцюгова реакція».

1. Що таке опціон (опціонний контракт) — визначення та принцип роботи

опціонний контракт

Опціон (option) або контракт наділяє свого володаря правом купувати актив чи продавати його. У фінансового інструменту є важлива особливість – фіксована ціна протягом життя опціону. Щоб мати по даному поняттю більш точне уявлення, потрібно розглянути наочний приклад.

Розглянемо наступну ситуацію. Якийсь чоловік купує акції на період часу, який він для себе визначив. Якщо він не хоче переживати, що акції впадуть несподівано в ціні, він може вчинити так, як описано нижче.

Сценарій №1. Класичний спосіб передбачає встановлення так званого захисного ордеру, що дозволяє обмежити збитки. Однак тут є свої нюанси: існує ймовірність такого розвитку сценарію, коли ордер спрацьовує, а ціна після цього сильно піднімається. Тоді власник однозначно понесе збитки.

Сценарій №2. Інший спосіб – купувати опціони з метою обмежити грошові втрати. Припустимо, спочатку були куплені акції по ціні 120 грн. за кожну.

Після цього власник акцій набуває опціони. Тепер у нього є право продати акції за їх первісною ціною, коли захоче. Нехай ціна опціону, яку називають премією, становить 5 грн. для кожної акції.

За умови, що вартість акцій зросте до 150 грн., реальний прибуток може досягти 25 грн. (150-120-5 (премія, належна за опціон)=25)

Якщо акції впадуть в ціні, їх власник втратить всього 5 р. Саме стільки становить розмір премії, яку отримує власник акцій при укладанні угоди. При зниженні цін, власник виконує опціон, має право на продаж акцій по 120 р.

Ціну виконання такого контракту називають ціну «страйк». Тут очевидна вигода для позиції, захищеної бінарними опціонами.

На прикладі наочно видно, як саме реалізувати своє право продажу акцій, ціна яких є фіксованою.

Купуючи опціон, людина отримує право, але не обов'язок продавати акції або купувати їх. Що стосується ф'ючерсів, то разом з ними купується обов'язок купувати актив.

Продаж акцій в шорт по 120 грн. за кожну можлива тільки за умови купівлі відповідного опціону, що дає право купувати акції за ціною 120 грн. за шт.

Отже, ціна страйк цього опціону дорівнює 125 грн.

Всі параметри представлені двома видами:

 1. "Колл" (у перекладі на англійську мову «call»). Так називають опціон, який дає право купувати активи за фіксованими цінами. Щоб грати на пониження із забезпеченням захисту своєї позиції від підвищення цін, слід вибрати опціони колл.
 2. "Пут" (від англійського слова «put»). Цей опціон дає власникам право на продаж активів за фіксованими цінами. Опціони пут надійно захистять акції від зниження цін.

Опціони відрізняються один від одного по стилю:

 • американському;
 • європейському;
 • азіатському.

Американський стиль опціонів означає, що держатель може виконати опціонний контракт у будь-який час після здійснення покупки.

Європейський стиль опціонів являє собою опціонний контракт, який виконують тільки після того, коли закінчиться термін життя опціону.

Азіатський стиль опціонів передбачає, що опціон може виконуватися в період свого життя.

На ринку опціонів багато спекулянтів, якими рухає прагнення отримати легкі гроші.

Світові фінансові ринки, що швидко розвиваються, а технології постійно вдосконалюються. Торгівельні інструменти весь час оновлюються. Тепер опціони вже вважаються класикою.

Альтернативою їм можуть служити бінарні деривативи, що з'явилися порівняно недавно.

Дериватив є видом фінансового контракту. У сторін, що беруть участь в угоді, є можливість взяти на себе зобов'язання або скористатися правом на виконання певних дій з базовим активом.

Базовий актив означає такі поняття:

 • валюту;
 • товари;
 • цінні папери.

Торгівля і отримання прибутку на світових біржах здійснюється через брокера. Торгівля на ринках йде за певними правилами, яких необхідно дотримуватися гравцям.

Брокером є юридична особа чи компанія, яка проводить фінансові операції від імені своїх клієнтів: відповідно до закону фізичні особи не мають права грати на біржі.

Купуючи бінарні опціони, купується не актив у вигляді акцій, валюти або товарів, а спеціальний контракт з конкретними термінами закінчення. Всі операції виконуються в Інтернеті.

На ринку при використанні бінарних опціонів перед трейдерами відкриваються привабливі можливості заробітку: прибутковість вище, ніж на ринку цінних паперів, а прозорість більше, ніж на ринку Форекс, де багато шахраїв, в мережі яких часто трапляються новачки.

Ефект плеча в торгівлі дозволяє домогтися більшої прибутковості від операцій. Однак, в угоді, наведеної вище, власнику вдалося виручити з продажу однієї акції 25 грн. – досить гарне збільшення первісної суми без використання «плеча».

Все, що знадобилося придбати тримачу, — це купити акцію за ціною 120 грн. та опціон пут, який коштує 5 грн., а потім продати акцію за ціною 150 грн.

Порівнювати досить скромний прибуток трейдера з тією, яку можна отримати на опціонах, не має сенсу. Щоб добре заробити, треба купити опціон пут за 5 грн. з ціною страйк 120 грн., тоді при його виконанні, коли ціна підніметься до 150 грн., прибуток також складе 25 грн.

Однак при розгляді прибутковості картина спостерігається зовсім інша: прибуток досягає фантастичних розмірів — 500%.

Такий стрімкий вихід на високий рівень доходу змушує трейдерів кидати Форекс і переходити на опціони.

Багато вибирають опціони завдяки величезній кількості різноманітних опціонних стратегій торгівлі. Вони можуть бути як захисними, так і агресивними.

В бінарних опціонах, як і в інших фінансових інструментах, чим більше грошей вкладено, тим більше є можливість їх отримати.

2. Бінарні опціони: що це таке і як на них заробити – схема торгівлі бінарними опціонами

Бінарні опціони

Людині, яка бажає заробити на інвестиціях, необхідно для початку докладно вивчити, що означають основні поняття.

Тільки тоді він зможе зрозуміти всі можливості отримання прибутку з допомогою використання цікавого фінансового інструменту.

Так як після докладного вивчення всіх моментів і тонкощів торгівлі бінарними опціонами, майбутній інвестор (трейдер) буде знати відповіді на питання:

 1. Чи реально заробити на ринку бінарних опціонів, не вкладаючи власних коштів?
 2. Якими стратегіями для заробітку на ринку слід користуватися новачкам, щоб уникнути великих ризиків?
 3. Як правильно і як потрібно торгувати бінарними опціонами, щоб отримувати прибуток?

Сьогодні всі бажаючі можуть працювати на фінансовому ринку прямо з дому. Дане заняття може швидко збільшити сімейний бюджет (капітал). Будь-яка людина, що грає на біржах, може з цього отримати пристойний дохід.

Люди можуть поєднувати прибуткове заняття з навчанням або основною роботою.

Серед новачків можна зустріти студентів, пенсіонерів, підприємців, робітників та службовців. Вони починають з нуля і швидко досягають успіхів. Сьогодні це не міф, а реальність.

З бінарними опціонами простіше розібратися, чим з торгівлею на Форексі. І якщо вивчати механізм торгових операцій, то тут більше шансів не тільки залишитися при грошах, але і примножити свій стан.

2.1. Що таке бінарні опціони і як з ними працювати

Сьогодні необов'язково шукати собі роботу на виробництві. Якщо людину цікавлять можливості фінансових ринків, то він може стати успішним трейдером.

Гра на біржі валют онлайн не є легким заняттям, як можуть подумати деякі. На ринку фінансів багато людей торгують акціями та ін. цінними паперами.

Є й такі, хто займається звичайною спекуляцією, граючи на різниці валютних курсів. Сьогодні більшу популярність набирають бінарні опціони.

Що таке бінарні опціони насправді?

Бінарним опціоном (binary options) прийнято називати спеціальний ваучер. Після закінчення деякого часу експірації визначають, чи він є прибутковим.

Висловлюючись простою мовою, бінарний опціон є ставкою, яка може бути використана як при позитивному, так і при негативному результаті події.

Для трейдерів це означає зростання/падіння для цінних паперів та/або для курсу валют.

Є люди, для яких даний вид заробітку нагадує гру в рулетку. У цьому є частка істини, однак повністю аналогію проводити не варто. Гравець у рулетку ставить на чорне або червоне, а покладатися він може тільки на Його Величність Щасливий випадок.

Прибуток трейдера багато в чому залежить від уміння прогнозувати і передбачати подальший розвиток ситуації. На валютному ринку є можливість передбачити, як поведуть себе в найближчому майбутньому пари валют.

Існують спеціальні методики, що дозволяють прогнозувати досить точно. У казино це зробити неможливо.

Стан світової економіки на сьогоднішній день не можна назвати стабільним, що відбивається і на валютному ринку.

Навіть професійні гравці на фінансовому інтернет-ринку часто важко прогнозувати що-небудь.

Всі трейдери знають про існування спеціальних індикаторів, призначених для бінарних опціонів, але і вони не вбережуть від величезних грошових втрат, якщо сам гравець не буде проявляти обережність.

Стовідсотковий результат можливий далеко не завжди, і важливо пам'ятати про це, щоб не піддаватися спокусам. Ризикуйте, але в межах розумного!

Для заробітку на бінарних опціонах існують спеціальні сайти-брокери. Для трейдерів вони є торговими майданчиками.

Бажаючі торгувати онлайн отримують таку можливість після того, як внесуть гроші на депозит.

Пропозиції різних брокерських компаній відрізняються один від одного за сумами мінімального депозиту, відсотку угоди та іншим можливостям.

Клієнти можуть торгувати онлайн на сайті брокера. Але деякі компанії просять встановити спеціальний термінал для торгівлі.

Серед усіх видів інтернет-трейдингу бінарні опціони є найбільш прибутковими. Вигідна угода, укладення якої знадобиться 1 хвилина, принесе стільки грошей, скільки у грошовому еквіваленті, можна прирівняти до середньомісячної зарплати.

Виграш гарантує прибутковість 50 – 80%. Така велика різниця пояснюється положенням торгової пари на фінансовому ринку та її популярністю.

Якщо тренд є яскраво вираженим, то прибутковість стане знижуватися: брокери ніколи не стануть працювати собі в збиток.

Між торговими майданчиками завжди зберігається жорстка конкуренція. Популярність брокерів залежить від того, хто з них запропонує найвигіднішу прибутковість, мінімальну комісію за операцію і т. д.

Важливе значення відіграють і відгуки, які залишають трейдери про роботу компаній.

Всі професійні гравці на фінансових біржах вміло використовують перевагу заробітку на бінарних опціонах від рулетки. Вони аналізують ринок і вибирають відповідну стратегію.

Чому реально спрогнозувати ситуацію на валютному ринку?

З'ясували дослідним шляхом, що при відносно стабільній економічній ситуації у валютної пари коливання будуть мати хвилеподібний характер. При цьому частота коливань залежить від настроїв, які домінують на ринку.

Вміння передбачити, як далі тренд буде змінюватися, — запорука успішної торгівлі опціонами.

Види аналізів

Щоб розібратися в ситуації на ринку (Форекс, фондовому ринку тощо), знадобляться 2 види аналізу:

 1. технічний;
 2. фундаментальний.
1. Технічний аналіз

Технічний аналіз передбачає вміння працювати з сигналами. Самі сигнали являють собою готові рішення, надають торговцям на онлайн біржах уявлення про те, куди піде опціон.

Однак у них також є недоліки (−):

 • Часовий відрізок їх експірації не вказується.
 • Немає точної вказівки, наскільки саме пунктів зміниться значення пари.
 • У багатьох випадках сигнали виявляються неправильними.

Щоб правильно працювати з бінарними опціонами, не можна покладатися виключно на інтуїцію та спеціальні сигнали.

Важливо! Потрібно правильно використовувати всі наявні можливості технічного аналізу для вироблення власної стратегії поведінки на ринку.

Більшість трейдерів розуміє, як слід використовувати сигнали, щоб зорієнтувати їх на бінарні опціони.

Технічний аналіз являє собою оцінку поведінки графіка. Він також включає в себе вивчення будь-яких факторів, що впливають на вибір типу стратегії. До них відносяться як сигнали, так і економічні новини.

2. Фундаментальний аналіз

До фундаментального аналізу вдаються, коли розробляють економічну стратегію. Ситуації на ринку є готовими рішеннями, які потрібно правильно розуміти і вміти комбінувати.

Для виконання фундаментального аналізу потрібні хороші знання.

Елементи технічного аналізу в ньому присутні, однак основним повинно бути вміння зробити правильний прогноз щодо ситуації на ринку в найближчому майбутньому.

На його проведення досвідчений трейдер витрачає небагато часу, при цьому результат буде вище в порівнянні з теханалізом.

При торгівлі з новин (фундаментального аналізу) від трейдера вимагається виконання простих дій. Він вивчає важливі події та їх дати. Після цього йому нічого не варто з'являтися біля терміналу в дні, найбільш сприятливі для торгівлі.

2.2. Шість типів бінарних опціонів

Шість типів бінарних опціонів

На ринку бінарних опціонів розрізняють наступні типи деривативів.

Тип №1. 60 секунд

Стратегія для бінарних опціонів на 60 секунд — стандартний опціон, термін його експірації становить одну хвилину. Даним типом часто користуються скальпери і короткосрочники. Слід враховувати високий рівень непередбачуваності.

Експірація означає, що дія опціону минула.

Скальпери – це трейдер або спекулянт на біржі. Він грає на мінімальних коливаннях цін активу і намагається заробити, як тільки починає спостерігатися рух цін на ринку.

Короткосрочник або дей-трейдер – спекулянт, який здійснює операції переважно протягом 1 – 3 днів. Цей період по-іншому називається час відкритої позиції.

Тип №2. Дигітальний опціон

Дигітальний опціон є класичним видом деривативу. Щоб скористатися ним, необхідно складати прогноз щодо руху цін.

Важливо вміти передбачити, підніметься ціна або опуститься через певний проміжок часу.

Тип №3. Один дотик

Даний опціон відрізняється високим рівнем дохідності – до 400%. Тип опціону «говорить» сам за себе, тобто потрібно спрогнозувати якої ціни «торкнеться» бінарний опціон.

Тип №4. Діапазон

У нього простий принцип роботи. Трейдер зможе отримати прибуток, якщо ціна залишається в межах зазначеного цінового діапазону.

Тип №5,6. Складні

До складних бінарних опціонів відносяться наступні:

 • 5. Конструктор (англ. «OptionsBuilder»);
 • 6. Чорний Дракон (англ. «Pro Options»).

Перший дає можливість зафіксувати співвідношення між прибутками і збитками.

Другий належить до професійних видів опціонів. Він дозволяє трейдерам піти з фінансового ринку, незалежно від закінчення строку експірації.

2.3. Бонусна програма бінарних опціонів

Бонусна програма застосовується і досвідченими трейдерами, і новачками.

Бонуси бувають декількох типів:

 • вітальний;
 • поворотний;
 • поточний;
 • за запрошеного друга;
 • бездепозитний.

Останній зустрічається не так часто, як інші види. Його можна отримати при відкритті рахунку.

До найпопулярніших видів відносяться вітальний і поточний. Розмір бонусу на депозит від брокера може скласти 100 %.

Коли трейдер отримує бонус, зарахований на його рахунок, він може торгувати на всі кошти, що є на його рахунку. Однак перевести в готівку їх буде не можна.

Якщо вам вдасться заробити на бонусах гонорар, він зможе вивести його з системи. Коли гроші знімаються, бонуси списуються.

Припустимо, що трейдер хоче вивести гроші, зароблені на бонусах. Він зможе це зробити, якщо на рахунку є певна сума грошових коштів.

Є брокерські компанії, які встановлюють як умови вчинення обороту на визначену суму при торгах.

Бонуси бінарних опціонів – відмінні інструменти, що допомагають трейдерам заробляти великі гроші.

3. Як заробити на бінарних опціонах – 5 кроків з чого почати новачкові: як торгувати і на що звернути увагу 

Як заробити на бінарних опціонах

Для прикладу візьмемо класичний опціон під назвою «Вгору-вниз». Долар США постійно змінюється по відношенню до іншої валюти, що знаходиться в парі з них, що знаходить відображення на графіку.

Щоб зрозуміти, з чого починати новачкові, дії трейдера в даній ситуації повинні зводиться до наступного:

Крок №1. Вивчення ринку

Гравець уважно вивчає поточну торгову ситуацію.

Крок №2. Складання прогнозу

Трейдер складає попередній прогноз, де передбачає зниження курсу долара в порівнянні з поточним курсом який відбудеться приблизно через 10 хв.

Крок №3. Купівля опціону

Гравець набуває опціон, вартість якого 1.000 доларів, розраховуючи на зниження ціни активу.

Коли прогноз правильний, тоді курс долара, дійсно, знижується.

У цьому випадку трейдер отримує від брокера від 70% прибутку і вище від тієї суми, яка була вкладена в угоду.

Виходить, що успішний гравець вкладає 1.000 доларів, і при цьому може заробити на ринку від 700 доларів протягом 10 хв.

Наочний приклад дозволяє показати, чим займається трейдер на біржі.

Однак великі суми грошей, як правило, без ризику зазвичай заробити не виходить. Ті, хто думають, що кожна операція – це 100% успіх, помиляються.

У кожного трейдера можуть бути злети і падіння. Торгувати успішно бінарними опціонами новачкові допоможе вивчення можливих стратегій поведінки на ринку.

Слідуючи певними правилами, виробляється алгоритм дій, що дозволяє отримувати прибуток і знизити ризик отримання збитку.

Важливо! Без ризику на фінансовій біржі неможливо заробити великі гроші.

Крок №4. Вибір брокера

Ще до початку торгівлі трейдер повинен вибрати підходящого брокера.

Новачкові потрібно знати, що на ринку він може зустріти надійні компанії і тих, які під дане визначення не підходять.

Вибираючи для себе брокера бінарних опціонів, зверніть увагу на такі ключові моменти:

 1. Компанія повинна працювати на ринку не менше року.
 2. Необхідно, щоб брокер мав ліцензії та сертифікати, що дають йому право займатися проведенням торгових операцій на фінансовому ринку.
 3. У брокера повинен бути торговий термінал з зрозумілим інтерфейсом і продуманим сервісом для клієнтів. Тільки тоді людина зручно і швидко може здійснювати всі заплановані угоди.

Також трейдеру рекомендується звернути увагу на те, чи надає брокер можливість відкрити мінімальний депозит і як функціонує сервіс підтримки клієнтів.

На ринку працюють брокерські компанії, до яких вигідно звертатися новачкам: вони готові допомогти знову спеченим трейдерам спробувати себе в торгівлі бінарними опціонами без вкладень власних коштів на реальні гроші.

Щоб вийти на ринок бінарних опціонів в цілях ознайомлення, досить відкрити демо-рахунок. Він є своєрідним тренажером, а до справжньої торгівлі можна приступати, коли людина вже натренується і буде мати уявлення про ті нюанси в роботі, без знання яких неможливо успішно торгувати.

Крок №5. Введення даних і відкриття рахунку

При відкритті торгового рахунку на біржі важливо вводити особисті дані:

 • прізвище, ім'я;
 • адреса електронної пошти;
 • пароль для входу;
 • номер контактного телефону.

Для завершення реєстраційної процедури знадобиться вказати країну проживання особи, що заповнює форму, і погодитися з умовами роботи з брокерськими організаціями.

Не поспішайте грати на свої гроші. Вивчіть торгівельний процес, протестуйте отримані знання.

Новачкові потрібно вибрати відповідну для нього торгівельну стратегію, випробувати яку допоможе демонстративний рахунок (демо-рахунок).

Такий підхід не має нічого спільного з порожньою тратою часу: це вірний спосіб перевірити себе і можливість навчитися уникати невиправданих ризиків, що стане в нагоді трейдеру в його подальшій роботі.

Його зазвичай використовують для коригування торгової стратегії.

Нерідко професійні трейдери теж відкривають демо-рахунок, який допомагає їм тестувати винайдені ними нововведення (сигнали, індикатори з визначеним періодом і т. д.).

Демонстративний рахунок дає можливість об'єктивно оцінити всі плюси і мінуси нової системи трейдингу ще до запуску її в дію. Торговець легко зможе внести необхідні корективи.

Термінали, за допомогою яких ведеться торгівля бінарними деривативами, прості і зручні, оснащуються відповідною технічною начинкою. Операції, що проводяться через них, відрізняються високою швидкістю.

Торгівля бінарними опціонами в режимі онлайн дозволяють здійснювати спеціальні термінали.

Якщо початківець трейдер Форекса часто нездатний самостійно впоратися з тими завданнями, які ставить перед собою, то він змушений піти з фінансового ринку і відмовитися від торгівлі.

Зрозуміти всі нюанси технічного та фундаментального аналізу виходить далеко не у кожного новачка.

Точно прогнозувати майбутні зростання курсу візьмуться тільки досвідчені трейдери: у будь-який момент може відбутися корекція або розворот тренда.

Торгувати трейдер буде за допомогою спеціальної програми, яка вбудована в сайт брокера — терміналу. Не слід думати, що працювати з ним складно: від вас не буде потрібно пізнавати ази програмування, щоб почати торгівлю.

Спочатку трейдер повинен вибрати компанію брокера. Щоб почати торгівлю, необхідно зайти на сайт, де знаходиться термінал.

Термінал показує графік, що дає можливість трейдеру ще раз переконатися, що зроблений ним попередній прогноз не є помилковим. У програмі передбачено наявність основних параметрів, які використовуються для проведення торгових операцій.

Трейдер встановлює термін виконання бінарного опціону, для угоди він вказує вартість, вибирає одне з двох напрямів: «Вище»/»Нижче».

Тут відображається спеціальний індикатор, який служить підказкою. Він демонструє переваги інших трейдерів.

Можна бачити число продавців і покупців на ринку.

Незалежно від виду торгівлі бінарними опціонами існують певні умови, характерні для всіх.

Для прикладу можна взяти Стратегію 60 секунд. Вивчіть практичне керівництво, як працювати, як треба торгувати на ринку, і познайомтеся з умовами різних брокерів.

На що трейдер повинен звертати увагу:

 1. Велику винагороду за опціоном 60 сек. Це дозволяє отримувати до 70% прибутку для контрактів в доларах.
 2. Швидке виконання розпоряджень трейдера. Самостійно виміряти цей параметр складно. Все, що можна зробити, дати оцінку самому, як багато часу потрібно після віддачі наказу про придбання опціону до укладення угоди.
 3. Точність при виконанні наказів.

4. Які стратегії і сигнали для торгівлі бінарними опціонами вибрати новачкові — основні стратегії бінарних опціонів

стратегії і сигнали для торгівлі бінарними опціонами

Починаючому гравцеві допоможуть досягти успіху на ринку обрані ним торгові стратегії. Так, наприклад, будь-який новачок спочатку задасть собі питання, а як заробити з 100-500 грн. на бінарних опціонах, які стратегії Форекс і системи для заробітку існують і т. д.

Всі діючі стратегії і алгоритми на ринку бінарних опціонів діляться на наступні категорії.

4.1. Графічні системи для ведення торгівлі

Ті, хто віддають перевагу графічним стратегіям, повинні ретельно аналізувати ціновий графік.

Необхідно своєчасно виконувати наступні дії: розпізнати графічний патерн і скористатися ним у своїх інтересах. Патерн - фігура, яку малює ціна на графіку.

Деякі фігури, які зустрічаються на графіках:

 • Трикутник (продовження тренда)
 • «Голова-плечі» (розвороту тренда)
 • Прапор і вимпел
 • Клин
 • і т.д.

Як бачите, при «промальовуванні» певної фігури на графіку, кожна має свої особливості, наприклад, при «трикутнику» означає продовження тренда, при фігури «голова і плечі» розворот тренда і т. д.

Робота з графіками дає можливість успішно грати і вигравати на біржі. Існує безліч успішних і відомих трейдерів, які у своїй стратегії використовують виключно графічні системи.

4.2. Індикаторні стратегії

Сигналом до укладення угоди при індикаторних стратегій служить спеціальний сигнал, який подає технічний індикатор.

Більшість торгових стратегії використовують найпоширеніші індикатори.

Найпопулярніші індикатори для бінарних опціонів

 • Індикатор MACD (дивергенції і конвергенції);
 • Індикатор RSI;
 • ADX;
 • Індикатор Moving Average (Ковзні середні)
 • Індикатора Ішимоку;
 • Хвилі боллінджера;
 • точний вхід;
 • і т.д

Тут розрізняють багато алгоритмів, кожен трейдер застосовує свою в'язку індикаторів в стратегії.

Індикатор — «Ковзні середні»

Будь-який інструмент ринку, якщо трейдер збирається його використовувати, повинен бути ретельно вивчений. До затребуваних методів відноситься індикатор «Ковзні середні». Тут є криві, що постійно перебувають у русі. Навчіться правильно відстежувати зміни індикатора.

Розібравшись з цим непростим завданням, легко визначати моменти, коли відбудеться зміна напрямку тренда. Сигналом до цього послужить перетин кривих.

Серед ковзних середніх виділяються наступні види:

 • прості;
 • експоненціальні;
 • згладжені;
 • лінійно — зважені.
 1. Освоїти прості "ковзні середні" не складе праці. Як тільки виставите період, графік покаже середню вартість. На фінансовому ринку ситуація може мінятися кожну секунду. Старі відомості провокують спотворення реальності. У простої ковзної цей момент ніяк не враховується, її називають запіздалим індикатором.
 2. Експоненціальна змінна середня здатна успішно вирішити проблему запізнювання. Вона виділяє значення найбільш актуальних цін. Різниця, яка існує між індикатором з реальною ціною, зводиться до мінімуму. Цей різновид ковзних рекомендується використовувати для аналізу.
 3. Зважені нагадують експоненціальні. Вони також надають велике значення актуальним цінами. Однак зважені здатні враховувати одночасно різні дані. Ці лінії надчутливі до ринкових коливань. Виникає безліч помилкових сигналів, в яких трейдер повинен розібратися.

Важливо! Головне стежити за перетинанням кривих. У торгівлі бінарними опціонами необхідно враховувати напрям зміни тренда.

Коли спостерігається значне зростання ціни, яке утворилося перетином вказує на те, що скоро відбудуться зміни в напрямку тренда – він почне знижуватися, і краще за отриманим сигналом купити опціони Put. Коли, навпаки, тренд змінюється на зростаючий, набувають опціони Call.

Увага! Налаштування періоду слід підійти з усією відповідальністю. Трейдер повинен визначатися сам, як йому зручно працювати. Від налаштувань періоду цього індикатора залежить успіх вашої стратегії.

Тривалий період нерідко викликає гальмування реакції індикатора. Занадто короткий період може обернутися появою безлічі помилкових сигналів.

Важливо! Індикаторні стратегії обирає більшість новачків. В основному вони керуються тим, що, як здається на перший погляд, така торгівля найпростіша.

Проте, насправді, все йде інакше. Успішно торгувати з допомогою будь-якого технічного індикатора можливо тільки після великого досвіду роботи на біржі. Якщо в реальності не було укладено жодної угоди, то ніхто не зможе гарантувати, що торгівля буде успішною.

4.3. Прості стратегії бінарних опціонів

Використання простих стратегій передбачає застосування базових інструментів, які здатні враховувати аналіз ситуації на ринку. В основі цих стратегій лежать важливі принципи ціноутворення. Тому трейдеру немає необхідності встановлювати додаткові системи для аналізу.

Серед найпопулярніших стратегій варто відзначити:

 • стренгл;
 • стратегія стрімкого денного прориву.
 • розвороти тренда (по точках max і min)
 • стратегія мартінгейла в бінарних опціонах

Алгоритми призначені для новачків: ними зручно користуватися на практиці без великого багажу знань.

Що стосується реальної торгівлі, то не слід думати, що тут одного бажання розбагатіти вистачить, щоб гроші потекли до вас рікою.

Важливо! Не варто хапатися одразу за всі існуючі стратегії. Завдання новачка – зловити тренд, з якого можна почати заробляти починаючому трейдеру.

Тренд представляє собою рух ціни в одному напрямку. При цьому кожний наступний максимум або мінімум котирування повинен перевищувати попередній. На картинці нижче представлений «Висхідний тренд».

На картинці нижче представлений «Спадний тренд».

Тут важливо навчитися купувати дешевше, продавати дорожче. Досвідчений трейдер може отримувати значний грошовий прибуток. Алгоритм проходження за трендом відмінно працює, коли часові інтервали є великими. Вони можуть тривати місяцями.

Успішна торгівля бінарними опціонами передбачає у подальшому управління капіталом, що також пов'язане ризиками та ймовірністю критичних збитків.

Як правило, навіть сама прибуткова стратегія не може виступати гарантом 100% дохідності при укладанні кожної нової угоди.

Стратегія Мартінгейла в бінарних опціонах

Стратегія Мартінгейла

Стратегія Мартінгейл звучить англійською мовою як Double up. Її принципи розроблялися спеціально для азартних ігор.

Сьогодні багато гравців продовжує користуватися цією стратегією, коли ставлять на чорне або червоне у казино. Мартінгейл застосовують тоді, коли роблять ставки на спорт або торгують на біржі.

Принцип Мартінгейла – це збільшення суми ставки після кожного програшу. Гравці залишаються в плюсі навіть після того, як програють. Проте не можна, щоб невдач було занадто багато.

При торгівлі на бінарних опціонах «Мартін» здатний ефективно перекрити збиткову угоду, якщо вона з'являється. Щоб це зробити, знадобиться закрити опціон, який виявився програшним та придбати новий, який такий же, як попередній, але коштує більше. Напрямок запланованій операції буде збігатися зі щойно завершеною.

Тут є наступна фішка. Під час закриття другої угоди отриманого прибутку достатньо, щоб з лишком перекрити збитки. Буває і так, що друга операція теж є програшною. В даному випадку рекомендується знову придбати аналогічний контракт, але дорожчий.

Бінарний опціон з профітом покриє всі ваші витрати і принесе прибуток. Знадобиться точно розрахувати, якою має бути остаточна вартість, щоб не залишитися в збитку.

Купуючи бінарний опціон, потрібно звернути увагу на такі фактори, як:

 1. Мінімальна ціна бінарного опціону, яка призначається брокером.
 2. Розмір належної винагороди в процентному співвідношенні з урахуванням обраного активу.
 3. Прибуток, який ви плануєте отримати по завершенню успішної серії угод.
 4. Число послідовних операцій, залежне від грошової суми на депозиті.

Прості арифметичні дії дозволяють збільшити розмір депозиту. Потрібно, щоб він витримав просідання при укладенні ні однієї, а декількох угод.

Важливо! Щоб підрахувати, скільки потрібно грошей для проведення ставок, необхідно враховувати вартість першого бінарного опціону в серії угод. Вона може дорівнювати одному долару, і двадцяти чотирьом доларам.

Новачки, які обрали Мартінгейл, не повинні ризикувати. Їм слід купувати бінарний опціон для першої угоди за мінімальною вартістю.

Розглянемо всі операції на прикладі використання. Виберемо актив, який дозволяє отримати розмір винагороди не менше 80% від угоди. Мінімальна ціна для опціону, призначеного для торгівлі, повинна дорівнювати одному долару.

Увага! Для активу, який вибирається, не повинні бути характерні тривалі цінові рухи без корекцій.

Перед першою угодою обов'язково проводиться аналіз поточної ситуації. Тут вітаються різні методи, однак не виключено придбання опціону навмання. Якщо вдасться отримати прибуток, то трейдер знову укладає угоду, не змінюючи принципу трейдингу.

Збитковий перший опціон не означає, що в кінцевому підсумку вас чекають фінансові втрати. Після першої невдалої угоди запускається механізм «Мартінгейла».

Як тільки зафіксується негативний результат, трейдер купує новий опціон, який стоїть вже не один долар, а два.

А прибуток з двох операцій складе 1,60 долара. Втрата першої угоди повністю компенсується. Цей принцип зберігається для всіх подальших угод. Так, третій бінарний опціон буде коштувати 3,6 долара. Така вартість забезпечує покриття втрат і одержання прибутку.

Мартінгейл вважається однією з виграшних стратегій: тренди не можуть тривати нескінченно.

Як тільки відбудеться корекція, бінарний опціон закривається з профітом, дозволяючи своєму власникові отримати виграш.

Для інструменту Roll-over характерний час закінчення строку його дії та можливість його продовження. Контракт може закінчитися через 60 секунд або один тиждень.

Інструмент може не тільки збільшувати термін експірації бінарного опціону, але і здійснити його перенесення на інший період. Цей інструмент можна використовувати, коли опціон, використовуваний в угоді, виявився збитковим.

Зрозуміти цю ситуацію допоможе наступний приклад:

 1. Трейдер проводить фундаментальний та технічний аналіз.
 2. Людина здобуває відповідний опціон.
 3. Якщо через час, він розуміє, що поквапився укладати угоду, то йому допоможе Roll-over.

Це означає, щоб закрити програшну угоду, потрібно ще час. Тоді гравець отримає свій довгоочікуваний прибуток. Щоб не довелося довго чекати, трейдер активізує інструмент Roll-over. А чекати, коли закриється збитковий опціон, при цьому не потрібно.

Під час розпочатої сесії трейдер зможе продовжити термін експірації, щоб отримати прибуток. Продовжують опціон як мінімум за 5 хв. до закінчення терміну його дії. Якщо ви хочете, щоб переконатися в правильності свого рішення, краще почекати протягом деякого часу.

За використання функції Roll-over передбачена певна плата. При використанні інструменту необхідна сума грошей буде списана з рахунку.

Трейдер сам вирішує, наскільки необхідна функція Roll-over для нього в поточній угоді. Втрата коштів 10-15% від інвестицій в покупку опціону дає прибуток за умови застосування Roll-over, а це краще збитку, який є реальною загрозою, якщо опціон закриється.

Вибираючи бінарний опціон для торгів, звертайте увагу на його можливості: від цього залежить його маневреність при здійсненні операцій.

5. Основні правила трейдерів (управління капіталом, ризик-менеджмент)

Основні правила трейдерів

Для ринку характерний постійний рух, він весь час змінюється. Агресивний трейдинг часто призводить до фінансових втрат. Одна збиткова угода зведе нанівець всі зусилля новачка, і вона стане причиною великих фінансових втрат.

Наступні правила дозволяють трейдеру не збанкрутувати і залишитися на плаву:

 1. В одну операцію не слід вкладати більше 30% від усіх коштів, наявних на рахунку.
 2. Розумним вважається ризик до 5% від інвестицій, зроблених власником рахунку.
 3. Спроби відігратися можуть обернутися ще більшими збитками. Після укладення невигідної угоди найкраще на деякий час піти з ринку, щоб добре відпочити і відволіктися.
 4. Новачкам не рекомендується укладати більше 3 угод за одну торгівельну сесію.

Якщо не забувати про зазначені вище заходи обережності, можна забезпечити ефективний захист свого рахунку. Тоді банкрутства не варто побоюватися.

6. Як вибрати брокера бінарних опціонів — основні моменти і умови

 «Як вибрати брокера бінарних опціонів?» — важливе питання, яке не може не цікавити новачка на ринку. Щоб не помилитися з вибором компанії рекомендується вивчити путівник, де містяться цінні поради і підказки.

Важливо! Якщо трейдер збирається торгувати на біржі вперше, то не слід відкривати великий депозит.

Краще вибирати компанію, готову надавати своїм новим клієнтам бонуси у вигляді коштів, які в автоматичному режимі будуть зараховані на відкритий рахунок після того, як трейдеру вдасться досягти необхідного обсягу торгів і розморозити бонусні гроші. Тільки після цього власник може зняти зі свого рахунку. В іншому випадку бонуси можуть бути використані тільки онлайн при укладанні угоди.

Умови торгівлі брокера можуть змінюватися. Щоб постійно бути в курсі, необхідно зареєструвати для себе безкоштовний аккаунт на офіційному сайті брокерської компанії. Тоді трейдеру будуть надсилати останні новини та акції.

Це зручно: не треба постійно заходити на сайт в пошуках опціонів з мінімальним депозитом. Гра на мікроставках – досить поширена практика серед новачків.

7. Рейтинг брокерів бінарних опціонів – ТОП-5 кращих

Рейтинг брокерів бінарних опціонів

Новачкові важко перший час самостійно орієнтуватись на ринку, в допомогу йому складено рейтинг кращих брокерів бінарних опціонів, які працюють на фінансових ринках в Україні і країнах ближнього зарубіжжя.

Корисну інформацію про кожну компанію можна знайти в представленому огляді та відгуки трейдерів.

Рейтинг брокерів складали з урахуванням наступних критеріїв:

 • надійність;
 • чуйність сервісу;
 • зручне користування торговою платформою.

Брокери тестувалися на реальних рахунках, де змогли заслужити довіру з боку трейдерів. При складанні рейтингу перевірялися функціонал і підтримка клієнтів, що надається кожною компанією.

Важливо! У цій статті трейдерам рекомендується співпрацювати тільки з тими опціонними брокерами, яким можна довіряти. Вони заслужили визнання завдяки порядності по відношенню до своїх клієнтів.

Звернувшись в будь-яку надійну компанію зі списку, трейдер може не побоюватися, що його фінансові активи потраплять в руки шахраїв. Для новачків краще співробітництво з тими фірмами, де низький мінімальний депозит і є можливість відкрити демо-рахунок в той час, як професіонали можуть сміливо вибирати лідерів галузі.

Отже, брокери бінарних опціонів, де можна відкрити демо рахунок без реєстрації в режимі онлайн.

Брокер №1 - Olymp Trade

ТОП-5 нашого рейтингу очолює Olymp Trade входить до числа надійних брокерів.

Зареєструватися можна на офіційному сайті — "olymptrade.com".

Брокер надає трейдеру послуги високої якості. У сервісний пакет входять страхування депозиту, всебічна підтримка, оперативне вирішення виникаючих проблем.

Якщо скористатися можливістю замовити безкоштовний дзвінок, то персональний менеджер відповість на всі питання трейдера і розповість про існуючі стратегії торгівлі.

Мінімальний депозит складає 10 доларів або 10 євро.

Брокер №2 - 24 Option

24 Option – брокерська компанія забезпечує своїх клієнтів корисними джерелами знань про торгівлі на ринку. Онлайн можна знайти цінні поради та цікаві техніки. Електронну книгу можна завантажити безкоштовно.

Мінімальний депозит складає 200 доларів. З цим брокером охоче працюють професійні трейдери.

Брокер №3 - Binomo

Наступним у списку значиться Binomo. Інноваційні технології, що пропонуються клієнтам, дозволяють отримувати з однієї угоди прибуток 600%. Є можливість безкоштовно протестувати зручний функціонал і зрозумілий інтерфейс.

Матеріали для інтерактивного навчання дозволять новачкам швидко стати успішними гравцями. Всі вони були підготовлені справжніми професіоналами, які знають все про бінарних опціонах. 

Мінімально можлива ставка 1 долар, що знижує ризики. Трейдер може грати і отримувати прибуток незалежно від часу доби.

Мінімальний депозит складає 10 доларів.

Брокер №4 - Бінаріум

Брокерська компанія «Бінаріум» обіцяє трейдерам з кожної успішної операції отримання 85% прибутку.

На сайті є покрокова інструкція, яка сприяє швидшому укладанню угоди. Передбачена швидка реєстрація і перевірений виведення коштів.

На «Бінаріумі» мінімальний депозит дорівнює 9 доларів.

Брокер №5 - Verum Option

Verum Option дає можливість потренуватися новачкам. Вони можуть скористатися демо-рахунком для відпрацювання потрібних навичок. На сайті є опис переваг брокера та навчальні відеоролики.

Трейдер при необхідності зможе відкласти термін експірації опціону. Передбачена можливість участі в партнерській програмі і наводяться відповіді на питання, які часто задають клієнти.

Мінімальний депозит – 5 доларів.

Існують і інші гідні брокери бінарних опціонів, наприклад, IqOption, Ютрейдер, Binex та ін.

8. Бінарні опціони з мінімальним депозитом у гривнях

Ігри на біржах можуть бути успішними за умови, що людина навчилася ризикувати в розумних межах і вже здатний об'єктивно оцінювати ситуацію. Здається, що на перших порах краще знаходити бінарні опціони з мінімальним депозитом в грн.

Останнім часом опціони продовжують залишатися «гарячою темою». Це реальна можливість стати багатою і успішною людиною.

Для успішної торгівлі необхідні відповідні навички. Тому новачки працюють спочатку з мікроставками. Без досвіду важко укласти успішну операцію, швидше за все, новачок втратить велику суму грошей, наважившись на подібний крок. Так, азартні гравці, що відвідали сайт брокера вперше, часто під час свого першого візиту повністю «спалюють» відкритий депозит.

Початківці трейдери намагаються відшукати на просторах Інтернету бінарні опціони з депозитами в гривнях. Однак їх чекає велике розчарування.

Мінімальний депозит в гривнях на світових фінансових ринках не існує. Брокерські компанії торгують активами за курсом, який прив'язано до долара.

Опціон з мінімальним депозитом, рівним 1 грн., — це не більш ніж міф. Прив'язка виконується до американської валюти, тому знайти бінарний опціон з мінімальним депозитом 1 долар США цілком реально.

Якщо гравець збирається спробувати свої сили на біржі, то йому нічого не залишається робити, як погодитися на умови, висунуті брокерськими компаніями. Приймайте мінімум, встановлений на ринку, і починайте торгівлю.

Трейдер, який вирішив діяти з обережністю, щоб мінімізувати можливі ризики, може вибрати майданчик 60 Seconds. Сьогодні тут мінімум становить 150 грн. В основному брокерські компанії встановлюють мінімум, починаючи від 5 доларів.

Новачкові варто знати, що торгівлю на біржі він зможе вести за умови, якщо поповнить свій рахунок.

Тільки отримавши базові знання, можна починати укладати угоди. Це доцільно – бінарні опціони необхідно вивчати. Щоб зробити свої перші операції, достатньо покласти на рахунок 200 грн.

Важливо! Пам'ятайте про величезні ризики: ніхто не гарантує, що кожна операція буде успішною. Мінімальні вкладення – невелика втрата у випадку невдачі. Максимальна прибуток в основному становить близько 80%.

Досвідчені трейдери стверджують, що існування бінарних опціонів з мінімальним депозитом у грн не мало б жодного сенсу.

Чи варто з такими мінімальними сумами починати грати на реальні гроші? Це, дійсно, безглуздо: адже 1 грн. коштує всього 2-3 центи. Кожному трейдеру не захочеться возитися з маленькими сумами грошових коштів.

Наприклад: uTrader, MyOption, а у брокера OptionRally мінімальний депозит становить 300 доларів. Якщо немає ще досвіду, слід звернути свою увагу на фірми, які пропонують маленькі для ринку суми. Такі гроші може дозволити собі програти практично будь-яка людина: невелика втрата.

Щоб поповнювати свій рахунок і знімати виграні гроші, трейдеру знадобляться електронні платіжні системи.

Ті, хто бажає торгувати на зарубіжних майданчиках, створюють для себе доларову картку Visa/MasterCard. До неї легко підключити можливість оплати онлайн. Використання доларової карти дає можливість працювати з бінарними опціонами практично з будь-якими платформами.

Якщо новачку ніде взяти грошей для старту, то він може їх заробити в Інтернеті. Для цього у нього є багато можливостей. Він може писати відгуки за гроші або статті.

Є також багато простих завдань, виконання яких не потребує багато часу. До них відносяться «поставити лайк» або «зареєструватися» на інтернет-ресурсі. Поділитися будь-якої записом в соц.мережах, сюди ж можна віднести й роботу копірайтером і т. д.

Головне, щоб у людини було бажання працювати. Про те, як заробити і які способи заробітку в мережі існують ми описали в статті «Як заробити гроші в інтернеті»

9. Бінарні опціони: розвод для лохів чи правда – думка фахівців і трейдерів + реальні відгуки новачків

Бінарні опціони: розвод для лохів чи правда

У деяких людей ідея заробити на бінарних опціонах викликає недовіру. Вони вважають, якщо треба вкладати власні гроші, це черговий 100% лохотрон, розрахований на довірливих громадян.

Детальніше розібратися в цьому питанні допоможуть думки професійних фахівців і реальні відгуки професійних трейдерів. Новачкові цікаво знати, наскільки виправдані його інвестиції. Прочитавши матеріал, він зможе зробити відповідні висновки і вирішити для себе, буде грати на світових біржах чи ні.

Чи можна заробити на бінарних опціонах?

Давайте будемо розбиратися, чи мають рацію ті люди, які стверджують, що заробити на бінарних опціонах неможливо і що бінарні опціони придумані для лохів, так як на них можна тільки програти всі свої заощадження.

Всі операції стають більш зрозумілими, якщо підкріплювати їх конкретними прикладами.

 1. Відкриваємо депозит на 150 доларів.
 2. Ставимо завдання подвоїти свій капітал, тобто отримати до депозиту +300 доларів.

Почнемо робити прогнози на ставки по 20 доларів.

Середньостатистичні дані вказують на те, що брокерська компанія дає 80% за кожну успішну операцію від зробленої ставки. Якщо прогноз був зроблений неправильно, то можна втратити всі гроші.

Прибуток 300 доларів отримаємо, якщо зробимо близько 20 правильних прогнозів. Втратити повністю свій депозит можна за 10 невдалих угод.

Іншими словами, кожна програшна угода повинна закриватися двома виграшними. У цьому випадку 75 угод, проведених успішно, дозволять збільшити капітал і отримати 300 доларів прибутку.

Торгівля на бінарних опціонах буде прибутковою, якщо дотримуватися наступного співвідношення: виграшні угоди – 10/ програшні операції – 8.

Це перевірено на практиці, а далі кожен вирішує сам, бінарні опціони — це розлучення чи ні. Нескладні арифметичні дії підтверджують, що на бінарних опціонах заробити можна з більшою часткою ймовірності.

Однак, щоб домогтися на фінансовому ринку успіху, потрібно багато працювати. Знадобиться знайти час на вивчення ринкової торгівлі. Коли новачок зможе аналізувати ситуацію і робити прогнози, тоді він стане справжнім фахівцем.

Професійному трейдеру нічого не варто правильно передбачити подальший розвиток подій. Він, як правило, робить 2 або 3 правильних прогнозу на 1 неправильний.

Той, кого приваблює торгівля на інтернет-ринках, може вибирати один з трьох варіантів:

 1. Стати професійним трейдером, що передбачає серйозне ставлення до справи. Людина повинна переглянути свій режим, щоб знайти час не тільки на вивчення даної теми, але й практичне застосування отриманих знань. Тільки наполеглива робота допоможе досягти успіху новачкові.
 2. Ставитися до бінарних опціонів, як до гри в рулетку. Не обтяжувати себе аналізами, вивченням, розробкою власного торгового плану та вибором стратегії. Кінцевий результат виявиться сумним: гроші на депозиті швидко закінчаться, і не уклавши жодної успішної угоди, відбувся трейдер залишить світові біржі з переконанням у своїй правоті, що на торгівлю бінарними опціонами можуть зазіхнути тільки лохи і це ніщо інше, як розлучення на гроші.
 3. Проігнорувати можливість пристойно заробляти на бінарних опціонах. Продовжуйте ходити на роботу і отримувати фіксовану зарплату.

 Думки різних людей по бінарним опціонам слід вивчати в тому випадку, якщо цей вид заробітку, дійсно, для вас є інтересним.

Реальні відгуки про бінарні опціони

Перед прочитанням інформації про торгівлю бінарними опціонами, розвод чи правда можна заробляти гроші на ринку, рекомендуємо ознайомитися з відгуками трейдерів і брокерськими компаніями.

Думку трейдера, який побажав залишитися невідомим, зводиться до того, що базові знання – це основа основ. Він радить починати з відкриття демо-рахунку і вивчення системи, щоб не програвати легко свої кровно зароблені гроші.

Велике значення має вміння робити технічний аналіз. Безкоштовно, без докладання зусиль і витрат часу в Інтернеті не заробиш. Платні семінари, які проводять професіонали, мають практичну цінність, але відвідувати їх краще, коли вже є практичний досвід.

Робити ставки на інтуїції не слід – вибір стратегії є важливим моментом.

Загородською Олександр брокер зі стажем. Більше 8 років він торгує на біржі Форекс. На його думку, у бінарних опціонів є свої переваги і недоліки. Тут також доводиться ризикувати, і можна втратити свою ставку, якщо зроблений прогноз в кінцевому підсумку виявиться неправильним.

Ринок бінарних опціонів Олександр вважає більш простим, а гра йде азартніше і швидше в порівнянні з іншими аналогічними системами. При вивченні радить скористатися всілякими способами.

Можна спочатку відточувати стратегію за допомогою демо-рахунку або відразу відкрити реальний рахунок і грати на маленькі суми.

Сергій Медведєв – це форекс трейдер, якого добре знають. У нього є особистий блог, в якому він написав, що постійно заробляти на бінарних опціонах можуть ті, хто вміє правильно та з розумом аналізувати поточні події.

Необхідно вивчати стратегії і тестувати їх. Такий вид заробітку є реальним і заслуговує уваги.

Реальні відгуки брокерських компаній про бінарні опціони

Ось, що кажуть представники брокерських компаній

Кейлиб Джефферсон, який займає посаду Віце-президента з міжнародного розвитку в компанії Dragonoptions, стверджує, що бінарні опціони закріпилися на фінансовому ринку. Всі інші торгові ідеї поступаються опціонах за простотою.

Для новачків це благодатне поле для діяльності. За його прогнозами, ринок продовжить рости і розширюватися як мінімум протягом наступних 3 або 5 років. Через 10 років бінарним опціонах вдасться відвоювати у свого головного конкурента – Форекса добру половину трейдерів.

Менеджер по роботі з міжнародними клієнтами компанії Option-bit Саманта Грін говорить про те, що бум на фінансовому ринку повинен скоро закінчитися. На біржі немає місця брокерам-одноденкам. Після їх відходу торгувати бінарними опціонами стане безпечніше. У галузі очікується поява нововведення – офіційного регулювання.

Поділився своєю думкою з приводу бінарних опціонів і Президент з міжнародного розвитку Стеффан Маргауер з компанії 24 option. Як тільки закінчиться бум у галузі настане відносне затишшя. Необхідно створити безпечні умови для роботи трейдерів.

10. «Ланцюгова реакція» в бінарних опціонах: відгуки та думки

«Ланцюгова реакція» — це новинка серед сигнальних сервісів. Вона гарантує трейдерам пристойний заробіток на ринку в автоматичному режимі. Автором проекту є Олександр Горський. Система гарантує отримання 100% прибутку від інвестицій.

Автор стверджує, що його послідовники системи можуть заробляти на годину близько 220 доларів, маючи на депозиті всього 25 доларів.

Довгостроковий проект може приносити прибуток цілий рік. Сервісом, розробленим в 2016 р. на даний момент вже користуються 100 зарубіжних трейдерів. Автор поділився, що йому довелося довго шукати оптимальний алгоритм, здатний приносити стабільний дохід.

Заробіток не вимагає великих витрат часу або сил. Новачкові не знадобиться глибоко вивчати основи бінарних опціонів. Технічний аналіз, яким користуються трейдери донині, вже зжив себе і довів свою неефективність.

У майбутньому необхідно відходити від старих методів і брати на озброєння торгові стратегії власної розробки.

Суть проекту «Ланцюгова реакція» полягає в наступному. Додаток, що показує високі результати, являє собою торговий робот. Він сам аналізує поточну ситуацію, що склалася на ринку. Робот визначає ті угоди, які принесуть трейдеру прибуток.

Якщо говорити про загальну частку позитивних угод, то вона перевищує 90%. Система розроблена таким чином, що може працювати в різних режимах. Якщо вибрати автоматичну торгівлю, то програма сама буде укладати угоди, а інвестору залишиться підраховувати прибуток.

Ті, хто підпишеться на програму, автор обіцяє страховку від можливих збитків на вигідних умовах. Інвестор отримає компенсацію у розмірі 1.000 доларів, якщо протягом першого тижня торгів його прибуток складе менше 5.000 доларів.

У проекту є служба підтримки, в яку входять професійні аналітики і менеджери. Якщо з'являються якісь питання, ви завжди можете безкоштовно проконсультуватися. Можна також звернутися за допомогою через онлайн-чат. Запитання можна надіслати на вашу адресу електронної пошти.

Саме так рекламують свої системи шахраї.

Увага! Не попадайтеся на вудку шахраїв! Ніхто в інтернеті не допоможе Вам заробити крім Вас самих. А ось заробити на Вас бажає майже кожен!

Не ведіться на виверти «розводил», які обіцяють заробіток на бінарних опціонах 1000 $ і більше. Таке теоретично неможливо.

11. Плюси і мінуси бінарних букмекерів

Тепер що стосується плюсів адекватних бінарних букмекерів:

 • достатньо 1-10$, щоб почати (і це добре);
 • гранично спрощена реєстрація;
 • зрозумілі відсотки виплат;
 • немає спреду (крім пари винятків), досить 1 пункту в плюс за час експірації;
 • немає продавців і покупців, тому ставки на сотні активів доступні завжди — або майже завжди) - безлімітна ліквідність;
 • документів-вважай, ніяких (скан паспорта);
 • поповнювати рахунок - як завгодно (у справжнього біржового брокера строго через грошовий переказ в один з банків США);
 • податки - за бажанням (ніхто їх з БО не платить, на самій-то справі).

Бінарні, для розумної людини - чудовий інструмент увійти у фінансовий ринок з чорного ходу. Для наївного і недалекого — просто легкий спосіб втратити свої гроші.

Мінуси очевидні:

 • деякі компанії досі користуються тотальним невіглаством населення і намагаються видурити у них гроші шаленою рекламою, менеджерами і безглуздими обіцянками;
 • все ще є чорні контори;
 • ютуб і телеграм забитий фейковими бінарними "трейдерами" і сигнальниками, яких спонсорують кілька чорних контор;
 • юридичний статус БО в світі все ще "плаває", десь їх визнали, десь немає.

12. Часті запитання

Бінарні опціони викликають недовіру у багатьох початківців і досвідчених трейдерів, вони з обережністю дивляться на трейдинг в цій області. У зв'язку з цим виникає багато питань. Давайте розберемо деякі поширені з них. Отже, почнемо по порядку!

Питання 1. Як заробити з 100 грн на бінарних опціонах? Які форекс стратегії застосовувати?

Заробляти гроші на опціонах можна і з 1-еї грн, справа в тому, що брокери не працюють з такими маленькими сумами грошей. Як правило, трейдинг можна починати з 5-10 $. Головне знайти надійного брокера з мінімальною сумою депозиту.

Сама суть заробітку на бінарних опціонах схожа з торгівлею на ринку Форекс, фондовому ринку тощо. Грамотне управління капіталом, застосування торгових стратегій (індикаторів, сигналів тощо), дозволяє отримувати пристойні суми доходу. Звичайно, на стабільний заробіток розраховувати не доводиться, так як рух ринку (тренд) залежить від багатьох факторів.

Важливо! НЕ купуйте роботів, радників та інші системи не протестувавши їх на своєму, спочатку демо-рахунку, а потім на реальному торгівельному рахунку.

Питання 2. Інвестиції від 100 грн в бінарні опціони дозволять заробити на машину, квартиру і т. д.?

Звичайно, розмір інвестиції не залежить від можливого заробітку. Існує безліч прикладів, коли новачки вкладали «копійчані» суми і при цьому заробляли пристойну суму.

Але будьте уважні при торгівлі бінарними опціонами, ризики втратити всі свої вкладені гроші — величезні. Тут слід дуже серйозно підходити до трейдингу бінарними опціонами.

Питання 3. Як влаштований бінарний опціон?

Уявіть: ви прийшли в казино і вирішили зіграти в рулетку. Правил ви особливо не знаєте, але знаєте, наприклад, що можна поставити або на червоне, або на чорне, і в разі перемоги подвоїти ставку. Бінарний опціон - це приблизно те ж саме.

У казино, якщо ви поставите 100 фішок на червоне, а випаде чорне, — ви втратите гроші. Якщо випаде червоне - ви заробите стільки, скільки поставили.

Бінарний опціон - це ставка на рух ціни. Можна поставити на те, що якийсь фінансовий актив через кілька хвилин стане дорожче або дешевше. Якщо трейдер поставить на підвищення вартості і після закінчення тимчасового інтервалу вартість буде вище, трейдер заробить, якщо буде коштувати дешевше - ставка трейдера прогорить.

13. Висновок + відео

Бінарні опціони - це фінансовий інструмент, що дає змогу здійснювати операції зі зміною ціни базового активу (наприклад, валюти, товари або індекси), проте відмінність від інших опціонів полягає в тому, що при придбанні бінарного опціону, ви ставите на те, чи зросте або спаде ціна базового активу до певного моменту часу. Якщо передбачення виявиться правильним, тоді опціон видає прибуток, який заздалегідь встановлений. Якщо передбачення помилковим, тоді опціон втрачається, а куплена опціонна угода відмінюється.

Такий інструмент фінансового ринку надає можливість вести спекулятивну торгівлю на різних ринках та зменшує ризик втрати вкладень, оскільки угода передбачає заздалегідь фіксовані витрати і можливий прибуток. Однак, бінарні опціони мають високий рівень ризику, тому перед придбанням слід ретельно зрозуміти всі питання, пов'язані з умовами угоди та додатковими витратами.

Зробимо висновки. Сьогодні до ринку бінарних опціонів прикутий підвищений інтерес. Він активно розвивається, залучаючи все нових і нових трейдерів.

Про це свідчать наступні ключові фактори:

 1. Постійно з'являються нові брокери, які торгують бінарними опціонами. Великі компанії пропонують клієнтам весь набір існуючих інструментів для торгівлі.
 2. Серед брокерів зростає конкуренція. Розмір мінімального депозиту зменшується. Клієнтам постійно пропонують брати участь в бонусній програмі. Перші угоди страхують.

Умови торгівлі для трейдерів стають прозорішими. Бінарні опціони – реальний шанс зірвати куш для них. Число шахраїв на ринку «бінарників» зменшується, що впливає на підвищення інтересу серед досвідчених трейдерів.

Тепер ви знаєте, що таке бінарні опціони, як на них можна заробити, чи є вони розводом для лохів чи ні, які стратегії бінарних опціонів існують й не тільки.

Читайте також - Уроки трейдінгу Форекс

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити