Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Осцилятори Форекс

Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Осцилятори Форекс

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Осцилятори форекс - це будь-які об'єкти або дані, які коливаються між двома точками.

Іншими словами, форекс осцилятор - це точка, яка завжди падає і піднімається між пунктом А та пунктом Б. Ці технічні індикатори можна порівняти з телевізором. Осцилятори форекс можуть бути або в стані «включений» або «вимкнений». Для нас, як для трейдерів форекс, більш звичним станом буде «купівля» або «продаж», з єдиним виключенням, що осцилятор може знаходитися і між цими станами, також як і телевізор може перебувати в режимі очікування.

Стохастик, Параболік, Індекс відносної сили є все тими ж осциляторами ринку форекс. Кожен з них розроблений, щоб давати нам сигнали про можливий розворот тренда, коли попередній тренд більше не може йти по обраному курсу, і рух ціни готовий змінити напрямок.

Давайте розглянемо кілька прикладів, які ми спеціально для вас підготували. Ви напевно пам'ятаєте, як працюють такі осцилятори, як Стохастик, Параболік і індикатор RSI? Якщо ні, тоді вирушайте на попередній рівень і трохи повторіть...

Отже, на графіку нижче видно, що на початку грудня всі три осцилятора форекс дали сигнал на покупку. Дана торгова можливість передбачала близько 400 пунктів прибутку.

 Осцилятори Форекс

Далі протягом третього тижня січня, Стохастик, Параболік і RSI дали сигнали на продаж. І судячи з того довгого 3х-місячного зниження, яке ми побачили потім, ви могли б непогано заробити, якби відкрили коротку позицію. У середині квітня всі три осцилятора форекс дали ще один сигнал на продаж, після якого фунт зробив ще одне глибоке занурення.

Тепер давайте поглянемо на ті ж самі форекс осцилятори, після чого ви зрозумієте, що їх сигнали не є досконалими. На графіку нижче, ви можете бачити, що ті ж самі випереджаючі індикатори осцилятори форекс, можуть давати і суперечливі сигнали. Наприклад, Параболік дав суперечливий сигнал в середині лютого, в той час, як Стохастик показував повну протилежність. Яким же сигналом вірити?

Осцилятори Форекс

На графіку вище видно, що крім прибуткових сигналів, з'являлися і помилкові сигнали. Протягом другого тижня квітня осцилятори форекс Стохастик і RSI давали сигнали на продаж, а Параболік при цьому мовчав. Ціна продовжувала зростати, і якщо б ви відразу відкрили коротку позицію, ви б отримали невеликий збиток. Якщо б ви проігнорували сигнал на продаж від Параболік, а пішли за сигналами на покупку від Стохастика і RSI ви б отримали ще один збиток.

Що ж сталося з таким гарним набором осциляторів форекс? Відповідь полягає в методі розрахунку кожного з них. Стохастик заснований на максимум/мінімум діапазоні певного періоду часу, наприклад, однієї години. При цьому зміни, які відбуваються при переході від однієї години до іншої цей індикатор не враховує. Індекс відносної сили розраховується за різницею в цінах закриття за певний період, а у Параболік взагалі складна формула розрахунку, в результаті чого в його сигналах теж можуть бути суперечності.

Така природа осциляторів форекс. Вони припускають, що певна динаміка цін завжди призводить до розвороту. Але ми-то знаємо, що це не так! З іншого боку, знаючи, чому осцилятор дає помилкові сигнали, у нас немає можливості їх уникнути. Як же бути? Якщо ви отримуєте змішані сигнали, краще взагалі нічого не робити, просто потрібно дочекатися найкращого поєднання сигналів. Якщо випереджаючі індикатори на графіку не задовольняють всім вашим критеріям, не отторговывайте такі сигнали! У наступному уроці ми постараємося задовольнити всі ваші критерії.

Читайте далі - Трендові індикатори Форекс

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити