Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

AROON індикатор Форекс

Останнє оновлення: Понеділок, 01 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

AROON індикатор

Індикатор Aroon відображає шлях тренда від вершини до прикордонного стану і навпаки. Дає можливість прогнозувати зміни цін.

Відображаючи ситуацію на ринку, та напрямок, у якому рухається ціна, він сигналізує трейдеру про тей час, коли краще зробити покупку або продаж валютних пар. На перетинах променів індикатора Aroon фіксується прибуток або збиток.

AROON індикатор

Іншими словами індикатор Aroon – це метод технічного аналізу, який призначений для виявлення основної спрямованості ринку. На графіку показаний двома лініями, пофарбованими в червоний (Aroon Down) і синій (Aroon Up) колір.

  • Aroon Up демонструє час, за який сформувався ціновий максимум
  • AroonDown – час, за який сформувався ціновий мінімум

Показники індикатора варіюються від 0 до 100 і мають три відносні величини: 30%, 50% і 70%. Показник який дорівнює 70%, вказує на високу, якщо розглядати AroonUp, або найнижчу, якщо AroonDown, тенденцію. Спочатку, при відкритті періоду, показник AroonUp буде дорівнює 100%, але при цьому, якщо за певний проміжок часу ціна не сформує новий максимум, то дана цифра, відповідно, знижується. Обчислити точне число можна за допомогою формули

A = ((N-H)/N)*100, де

H – кількість днів, що минув з моменту останнього мінімуму, N – весь цикл.

Існує три типи індикатора Aroon: індикатор крайніх показників – лінії індикатора символізують висхідний і спадний тренд. При висхідній тенденції синя лінія вище 70%, червона лінія нижче 30%. Спадна тенденція рухається у зворотному напрямку: AroonUp нижче 30%, AroonDown вище 70%. При другому типі лінії розташовані паралельно. Це говорить про стійку тенденцію ринку. Третій тип індикатора відображається на графіку перетином ліній. При цьому перетин, яке відбувся на рівні 50%, свідчить про сприятливий період для купівлі активу.

Читайте далі - Індикатор ДеМарка

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити