Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Індикатор ДеМарка

Останнє оновлення: Середа, 22 березня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Індикатор ДеМарка

Індикатор Демарк (DeM) у Форекс використовують для того, щоб виміряти ризики торгівлі та встановити наскільки ринок перекуплений або перепроданий.

Головним критерієм успішної торгівлі Томас ДеМарк вважав правильний момент часу. При побудові індикатора Демарк аналізують зміну ціни, беруть її максимум за певний відрізок часу, а потім порівнюють дані показники з попереднім періодом.

Індикатор ДеМарка

В цей же час, різниця між максимумами враховується, якщо поточний максимум більше попереднього. У зворотній ситуації різниця дорівнюватиме нулю. Розраховують індикатор DeM у декілька кроків:

  1. Вибір певного проміжку часу (n)
  2. Розрахунок попереднього максимуму – попередній High (n-1)
  3. Розрахунок попереднього мінімуму – попередній low(n-1)
  4. Розрахунок реального High (DeMax)
  5. Розрахунок реального low (DeMin)

Метою Демарк було створити індикатор, за допомогою якого можна найбільш точно оцінити поточну ситуацію на ринку і показати області, супутні підвищення і зниження ціни. Розкид значень індикатора Демарк на графіку коливається в межах від нуля до одиниці. Основними рівнями є – рівень перепроданості (0.30), а також рівень перекупленності (0.70) ринку. Індикатор Демарк вказує на попит, яким користується актив і міру ризикованості, що дозволяє трейдеру здійснювати купівлю або продаж, зводячи до мінімуму рівень власних втрат.

Індикатор Демарка сигналізує про знаходження і вихід з відповідних зон (перекупленності і перепроданності) і дивергенції. Якщо індикатор подолав позначку 0.7, то це правильний заклик до того, щоб продавати, якщо знизу вгору кордон 0.3 – до того, щоб зробити покупку.

Індикатор ДеМарка

Дивергенція індикатора відображає різницю цінового графіка і самого індикатора. Якщо максимум цінового графіка вище попереднього, а максимум, збудований DeMarkerom нижче попереднього, то варто очікувати зміну тренда з висхідного на низхідний.

Читайте далі - Патерни Форекс

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити