Артем ЧернетаАвтор: 

Артем Чернета

Фрілансер. Торгує на фінансових ринках і є професійним трейдером. Email: franeselak07@gmail.com

 Артем Чернета 

Розворотні патерни: подвійне дно і подвійна вершина

Останнє оновлення: Вівторок, 21 січня 2020 Автор: Артем Чернета

подвійне дно і подвійна вершина

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! В цій статті ми розповімо про такі патерни Форекс, як подвійна вершина та подвійне дно.

Подвійна вершина Форекс

Подвійна вершина це розворотний патерн, який формується на вершині висхідного тренда. Даний розворотний патерн формується, коли ціна досягає якогось сильного рівня опору і не в змозі пробити цей рівень. Після першої спроби тестування, ціна відкочує вниз, але незабаром повторно тестує цей рівень. Якщо ціна відкочує від рівня опору другий раз – подвійна вершина сформована.

Форекс для початківців і уроки прибуткової торгівлі

подвійна вершина

Подивіться на графік вище. Після сильного руху вгору, на графіку сформувалися два піки або вершини, тобто розворотний патерн. Зверніть увагу, що роблячи другий рух нагору, ціна так і не змогла пробити рівень першої вершини. Це сильний сигнал на розворот тренда, тому що, графік вказує на те, що тиск покупців ослаб, і ведмеді цілком можуть перехопити ініціативу. Якщо б ми прийняли рішення відкрити коротку позицію, то ми б розмістили ордер на продаж нижче лінії шиї, тому що пробій лінії шиї говорить про підтвердження розвороту тренду.

подвійна вершина

Нічого собі! Ми як екстрасенси ринку, заздалегідь знаємо, куди піде ціна. На графіку видно, що після пробою лінії шиї відбувся розворот тренда і ціна почала стрімко знижуватися.

Пам'ятайте, що подвійна вершина – це розворотний патерни тренда, тому, щоб знайти дану модель, спочатку треба знайти сильний висхідний тренд. Також зверніть увагу, що розмір подальшого зниження був таким же, як висота попереднього руху.

Подвійне дно Форекс

Подвійне дно форекс тренду також є моделлю розвороту тренда, але якщо ми помітили її на графіку, ми будемо купувати, а не продавати. Дані розворотні свічкові патерни виникають, коли на ринку домінують ведмеді, і ми спостерігаємо спадний тренд, під час розвитку якого формуються два дна.

подвійне дно

На графіку вище показаний приклад подвійного дна форекс. Після передувавшого спадного тренда, ціна сформувала дві підстави, тому що натрапила на якусь сильну підтримку. Друге дно не змігло пробити перше, що свідчило про зниження пропозицій на продаж і швидкий розворот тенденції.

подвійне дно

Ви це бачите! Ціна пробила лінію шиї і показала непогане зростання. Висота руху наверх така ж, як і при формуванні подвійного дна. По суті, подвійне дно є дзеркальним відображенням подвійної вершини, і ви також повинні шукати її, коли на ринку є сильний спадний тренд.

Читайте далі - Розворотні патерни: фігура голова і плечі

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити