Артем ЧернетаАвтор: 

Артем Чернета

Фрілансер. Торгує на фінансових ринках і є професійним трейдером. Email: franeselak07@gmail.com

 Артем Чернета 

Розворотні патерни: фігура голова і плечі

Останнє оновлення: Вівторок, 21 січня 2020 Автор: Артем Чернета

фігура голова і плечі

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Фігура "Голова і плечі" також є моделлю розвороту тренда.

Патерн "Голова і плечі" складається з трьох послідовних цінових максимумів. Перший пік (плече), другий пік (голова), який вище попереднього і третій пік (плече), він, як правило, більш низький. Далі по мінімумів цих піків проходить лінія шиї. Слід звертати увагу на нахил лінії шиї, якщо шия нахилена вниз, то сигнал буде більш надійним.

фігура голова і плечі

На графіку вище ви можете бачити класичну модель фігура голова плечі. Найвищим піком є голова, а плечі не перевищують рівня голови. Коли ми побачимо патерн "Голова і плечі", ми розміщуємо ордер на продаж нижче рівня шиї. Також ми можемо обчислити рівень руху вниз. Нам необхідно виміряти висоту голови і відняти цю відстань від лінії шиї і ми отримаємо першу ціль руху ціни, коли ціна проб'є лінію шиї.

фігура голова і плечі

Як тільки ціна пробиває лінію шиї, вона проходить відстань рівну як мінімум висоті голови, а іноді набагато більше. Напевно, ви подумали: «Ціна продовжила знижуватися після того, як досягла мети. Може не варто відразу фіксувати прибуток?» Наша відповідь: «Не варто скупитися!»

Урокифорекс для початківців трейдерів

Перевернуті голова і плечі

Назва говорить сама за себе. Фігура голова і плечі перевернута є дзеркальним відображенням попередньої моделі. Патерн складається з трьох послідовних підстав. Перше одне (плече), потім слід більш низьке дно (голова) та завершує патерн третє дно (плече), яке розташоване трохи вище голови. Ця модель формується, коли на ринку є виражений спадний тренд.

фігура голова і плечі

Як бачите, ця модель є точною копією патерну голова і плечі, тільки перевернута догори дригом. Тут, звичайно, слід було розмістити ордер на купівлю трохи вище лінії шиї. Ціль для нашої позиції ми будемо визначати також, як ми її визначали, коли обговорювали модель голова і плечі. Вимірюємо відстань від мінімуму голови до лінії шиї – це буде приблизними відстанню, яку пройде ціна, коли проб'є лінію шиї.

фігура голова і плечі

Ціна непогано підросла після того, як пробила лінію шиї. Якщо ціль - відстань руху ціни, тоді сміливо фіксуйте прибуток або, як мінімум її частину, якщо ви впевнені, що ціна продовжить зростання. Як зрозуміти, що ціна продовжить рух, ми розповімо пізніше в нашому курсі.

Читайте далі - Патерн: прямокутники форекс

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити