Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Патерн: прямокутники форекс

Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

прямокутники форекс

Прямокутник форекс – це паттерн, який формується на графіку, коли ціна знаходиться між паралельними рівнями підтримки та опору.

Дана фігура показує період ринкової консолідації і нерішучості як покупців, так і продавців. Вони намагаються змагатися один з одним, але не один з них не може взяти верх.

Ціна декілька разів протестує підтримку і опір перш, ніж у кінцевому рахунку проб'є її. Коли це станеться, ми будемо спостерігати різку зміну цін по валютній парі, при цьому не важливо, куди піде ціна – вгору або вниз.

Навчання основам форекс трейдингу

прямокутники форекс

На прикладі вище ви можете ясно бачити, що рух валютної пари було обмежено двома ключовими рівнями, які знаходилися паралельно один одному. Нам потрібно почекати, коли ціна проб'є один з цих рівнів, і тоді пора збиратися в дорогу. Коли ви визначили прямокутник, ви повинні торгувати тільки поза його!

Ведмежий прямокутник форекс

Ведмежий прямокутник формується, коли на ринку спостерігається спадний тренд, коли ціна консолідується перед продовженням руху вниз. Це відбувається тому, що продавцям необхідний невеликий відпочинок перед продовженням продажів.

У цьому прикладі ціна пробила нижню межу прямокутника і продовжила зниження. Якби ми розмістили ордер на продаж під нижньою межею прямокутника, ми б отримали непоганий прибуток.

Одна порада щодо визначення прибутку: якщо ціна пробиває підтримку, то рух вниз буде рівен руху, який передував формуванню форекс прямокутника. Найчастіше ціна буде рухатися нижче цілі, тому у вас буде можливість отримати додатковий прибуток!

Бичачий прямокутник форекс

Тепер давайте розберемо прямокутник, який формується на бичачому ринку. Після тенденції до підвищення, ціна зробила паузу у висхідному русі, щоб деякий час поконсолідувати. Які є припущення, куди ціна піде потім?

Якщо ви відповіли вгору, то ви абсолютно праві. Ціна пробила прямокутник вгору.

Подивіться, як ціна рухалася після пробою верхньої границі прямокутника. Якщо б ми поставили ордер на купівлю трохи вище верхньої межі, то у нас була б можливість непогано заробити. І так само, як у прикладі з ведмежим прямокутником, коли відбувається пробій, ціна рухається на висоту попереднього руху.

Відео

Читайте далі - Патерн: прапори форекс (вимпел)

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити